• rozumná cena, rychlost dodání
    • jiný dodavatel

Zarazilo mě, když mi po objednání baterie u dodavatele Náhradní baterie přišel mail i s fakturou od jiného dodavatele - od Kabelmánie. Dokonce s uvedením jiného čísla objednávky, než pod kterým mi objednání potvrdila fa Náhradní baterie. Informaci o tom, že mi baterii dodá jiná firma, než u které jsem si ji objednal, mi Náhradní baterie poslal až potom.

• Přehlednost
    • Dostupnost

• Dobra cena
    • Skladem

Zatím vše funguje na 1!

• stále se zaobírají i bateriemi do dosti starých telefonů (15 let) a mají je skladem
    • není dostupnost u dodavatele (nečekáte až to u někoho koupí a přeprodají vám)

• Velice rychlé a vstřícné jednání .

• Doručeno do druhého dne.

Stačí jen krátký popis:
    12.7. 06,05 - objednání zboží
    12.7. 09,43 - potvrzení objednávky + zaplacení převodem
    12.7. 12,48 - vyexpedování objednávky
    13.7. 18,00 - dodání objednávky službou PPL
    Myslím, že není potřeba další komentář - pouze chvála!

• rychle a spolehlivě
    • neznam

• Rychle jednání a vstřícnost.

rychlé dodání

Naprostá spokojenost.

• Potreboval jsem poradit s vyrobkem,o chotne mi bylo sdeleno,kam se obratit o radu a tu jsem obdrzel.Dekuji

• RYCHLÉ VYŘÍZENÍ A VELKÝ VÝBĚR ZBOŽÍ VŘELE DOPORUČUJI.VELMI SPOKOJEN

VELMI SPOKOJEN.

• RYCHLOST

• zboží bylo dodáno obratem

Byla jsem velmi ráda za rychlé dodání objednaného zboží, neboť jsem zůstala díky poškozené přívodní šňuře bez počítače. Super rychlý obchod. Děkuji

• rychlá komunikace
    • Velice dlouhá dodací doba. Proč se na něco ptáte, když jste ještě nic neudělali............!!!!!!!!!

Reakce obchodu Náhradní baterie

Děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel Vážený, slovo dostupnost a dodací doba jsou dvě rozdílná slova a dva významy. Pokud si objednávám zboží a je u něho dostupnost až 18.10.2017 a následně musím potvrdit, že opravdu s touto dostupnosti souhlasím, tak je mi jasný, že do dvou dní mi to zboží nedodají! A pokud nejste spokojený s dostupností zboží, tak přeci stačí stornovat objednávku a objednat si to u konkurence, která to má skladem, jak jednoduché. A v neposlední řadě MY se na nic neptáme ptá se na to Heuréka, která je bohužel neobjektivní z důvodu, že si někdo jako VY objedná zboží, kdy dostupnost zboží je až za měsíc a pošle během týdne dotazník k vyplnění zákazníkovi, který vyplní ho až mu přijde zboží nebo jej vyplní, tak jako Vy. Přejeme hezký den.

• Mám to blízko a vyzvednu si zboží sám.

• Dobre

Z vaši strany dobrá.