• Arogantní jednání

Objednal jsem postel, kde bylo výslovně v popisu na webu uvedeno, že v ceně je rošt postele. Postel poslali bez roštu a řekli mi, že buď si připlatím nebo mám smůlu prý měli na webu starou informaci. Takže téměř měsíční čekání na postel skončilo stornem objednávky. Chování při telefonické reklamaci bylo ze strany obchodu velmi arogantní. Za mě tento obchod výrazně nedoporučuji. S takovýmto jednáním by obchod neměl fungovat. Petr Krátký

• Doprava

Naprostá spokojenost s výrobkem, nábytek vypadá moc krásně. Obchod mohu vřele doporučit.

Šílená čekací doba. Nakonec zboží, které mělo být pro mě, tak prodali někomu jinému, jen proto, že se někdo z daného obchodu rozhodl, že zboží nechci.
    Dodnes nepřišla omluva ani žádná kompenzace. Za mě rozhodně nedoporučuji jsou jiné obchody se stejným zbožím a hlavně jiným jednáním.

• Výborná komunikace, dodání v termínu.

Skvělá komunikace, rychlé dodání.

• Výhoda naprosto žádná! Kvalita ala Polsko, dodací lhůta doslova v nekonečnu, komunikace naprosto žádná!
    • Neuvěřitelně dlouhá dodací lhůta, kterou navíc absolutně nedodrží!
    • Objednané zboží nedoručí ani po dvou měsících!
    • Obchod absolutně nereaguje na e-maily, probudí se a zareagují až ve chvíli, kdy jim napíšete, že nedodanou objednávku rušíte.

Obchod nabytekpolodna.cz nemohu v žádném případě doporučit. Objednávka provedena dne 6.7.2020. Doručení mělo proběhnout do 4, max. 6 týdnů. Už toto je přehnané, ale budiž. Bohužel však nebylo doručeno ani po dvou měsících, a to bez jakékoli omluvy. Na e-maily tento obchod absolutně nereaguje, a to ani další 2 týdny po datu, kdy mělo být zboží dávno doručeno. Probudili se a najednou reagovali až na odstoupení od kupní smlouvy a zrušení objednávky, kdy jim hrozilo, že přijdou o zákazníka. Obchod nedoporučuji!

zboží nedorazilo,zakoupila jsem jinde

Rychlost, ochota.

Trvá to hodně dlouho

• Dlouhá čekací doba. Objednávku mi nedovezli kompletní i když zaplacená byla kompletní. Údajně mé zboží poslali jinam. Do dnes cca 2 měsíce ani zboží ani peníze. Na telefonicky kontakt se nedá dovolat a na email nereagují. Hrůza.

Nábytek za dostupnou cenu.

• Ochota a rychlé vyřízení.
    • Cena u mé objednávky byla nejnižší ve srovnání s konkurencí
    • Doprava zdarma
    • Obchod vypadá dobře
    • Od vytvoření a potvrzení objednávky velmi dlouho žádné informace - až dnes je vidět změna stavu, mohli mi aspoň poslat e-mail, že se něco změnilo.

U objednaného zboží je uvedeno dodání 4-6 týdnů. Za 3 dny uplyne 6 týdnů, tak to možná ještě stihnou v termínu. :-) Dokonce už je napsáno: připraveno k expedici - skladem. Doufal jsem, že to bude spíš za 4 týdny. Třeba po dodání zboží obchod doporučím, ale musel by mi asi přijít nový odkaz. Těžko teď můžu zafajfkovat, že doporučuji. Takže zatím nevím.

Dobrá komunikace, doprava zdarma, spokojenost s tímto obchodem.

Kvalita a rozumná cena

• velmi vstřícní a ochotní

• rychle vyřízena objednávka, přístup prodávajícího i šoféra vynikající na 1*
    • žádná

Termín dodání byl 2 - 4 týdny, po 4 týdnech jsem neměl žádnou informaci o termínu dodání. Musel jsem tedy volat sám a bylo mi sděleno, že sedačka je vyrobena a pojede se pro ní. Měla být dodána v pondělí a byla dodána v sobotu. Ze strany firmy žádná komunikace, musel jsem volat já.
    Nábytek nenadchl, dřevěná lišta na jedné straně vystupuje cca 2-3 mm, kožené lemování provedeno nehezky a taky nepěkně zakončené.

mrdka čekam na stul jak dement more a nepřišel vyhulte mi pero

• Ohromně milí a ochotní lidé
    • Když nastal problém, vyřešíli ho k mé spokojenosti
    • žádnou neznám

Určitě doporučuji.