• Žádné
    • Špatná komunikace vůbec nedoporučuji

Zboží jsem jsem obědnal už před dvě a půl měsíci a obchodník se stale výmluva že je v nemocnici a lékaře a že naboural i s tim nábytkem a tet semnou nekomunikuje zboží jsem mu hned zaplatil nábytek navsicko

• Méně zboží

• Pohodlne objednani pres internet
    • Doba dodani zbozi velmi dlouha

Nic neplanujte a cekejte az vam zbozi dodaji,doufala jsem ze zbozi dostanu do 3dnu kdybych se po objednavce nepidila nikdo me nekontaktoval

Reakce obchodu Nábytek-Navsicko

Bohužel nezjistím o kterou objednávku se jedna ale dodací lhůty do 3 dnů nemám zboží si rozvážím sám a určitým směrem jezdím co 14 dnů až se toho nasbírá víc.

• přehledný komunikativní

vstřícné ochotné jednání

Děkuji za váš nákup :-)

• Zboží nám pan dovezl osobně po dohodě dokonce v sobotu takže spokojenost nemuseli jsme si brát dovolenou.Kuchyně splnila naše očekávání a líbí se i přátelům.Všem doporučujeme.
    • Dodání 10 dnů ale na to nás pan upozornil jelikož bydlíme na konci světa :-)

Maly prodejce ale vše v pořádku.Linka moc hezká.Doporučujeme.

Děkuji za váš nákup :-)

• ano

Koupili jsme kuchyňskou linku, jednání probíhalo k naší spokojenosti a bylo nám vyhověno i při dodatečném objednání dalších komponentů ke kuchyni. Vše došlo v pořádku.Doporučuji i ostatním, zboží došlo v pořádku.

• Objednaná kuchyňská linka úžasná, přesně podle obrázku, materiál odpovídá ceně, za nejlepší cenu na internetu
    • dodací lhůta, problém s rozměry kuchyňské desky

Vybraná kuchyňská linka za nejnižší cenu na internetu

• Objednal jsem si kuchyňskou linku která na stránkách byla skladem, pán mi volal že skladem není, že si mám 3-4 týdny počkat že mi ji doručí, souhlasil jsem, po 4 týdnech jsem pánovi volal jak to vypadá, říkal že bude za 2 týdny, řekl jsem teda že jo, po 6 týdnech jsem pánovi opět volal, tentokrát jsem se ani nedovolal, jen poslal sms že kuchyň bude až za dva týdny, to už jsem nevydržel a objednávku jsem zrušil.

Nic neobjednávat, naslibuje, a skutek utek.

Reakce obchodu Nábytek-Navsicko

Dobrý den. Kuchyň jsem pro vás měl ale dovolat se byl problém telefon jste nezvedal a pak jste mi volal když jsem byl na dovolené. Taky mám snad právo si odpočinout slušně jsem vám to napsal vaší reakci nechápu.

• Firma vůbec nekomunikuje
    • Dodání pořád oddaluje
    • Nespolehliví
    • Nedodržují dodací lhůty

Tohoto prodejce NEDOPORUČUJI! Zboží nedoručí, je to PODVONÍK!

Reakce obchodu Nábytek-Navsicko

Všem člověk nevyhoví a hold někomu se situace vysvětlit nedá.:-(

• obědnala jsem si proto abych nemusela jezdit od obchodu do obchodu
    • dodaci lhůta

Reakce obchodu Nábytek-Navsicko

Dobrý den.Z důvodu mnoha reklamaci u přepravců si zboží rozvážím vlastní dopravou a snažím se cesty plánovat co jak nejlépe bohužel někdy to trvá déle než některým směrem naplním auto.Za to se vám moc omlouvám a děkují za pochopeni.s pozdravem Bártek

• Asi nic

Prostě cena je to hlavní