Vše OK. Vřele doporučuji.

• skvělé jednání
    • ochota
    • objednaný stolek vypadá velmi dobře
    • nevím

rád bych poděkoval, za vstřícné vyřízení mé objednávky a i přes můj přešlap, jste byli skvělí a vyhověli mě k mé spokojenosti.

• rychlá dodací lhůta,
    • snadná montáž
    • perfektní vzhled
    • ---

velká spokojenost
    doporučuji všem

Děkujeme Vám za recenzi.

• zboží dodáno rychle a bez poškození. Skříň vzhledem k ceně velmi dobrá kvalita.

Doporučuji, vše OK.

• Vše funguje.

Lze doporučit k nákupu.

Děkujeme Vám za recenzi

• ochota poradit a vyhovět
    • přehledná nabídka
    • výběr kombinací

doporučuji vše funguje bez problémů

Děkujeme Vám za recenzi

• Dobrá komunikace. Vše jak uvádějí dodrží.
    • Nevím

Určitě doporučuji.

Děkujeme Vám za recenzi.

pěkné zboží, slušné ceny, rychlá dodací lhůta, příjemná komunikace

• Přehlednost stránek
    • O žádných nevím

Děkujeme Vám za recenzi.

Vřele všem tento obchod doporučuji a děkuji za ochotné a profesionální jednání k zákazníkům.
    Iveta Podraská

Děkujeme Vám za recenzi.

• rychlý, levnější, zboží objednáno z domu
    • vrácení zboží v případě reklamace

Reakce obchodu Designový NÁBYTEK

Děkujeme Vám za recenzi. Nevím, zda-li jsme to pochopili správně, ale zboží vrátit lze do 14 dnů od doručení. Je tam však storno poplatek za dopravu, což znamená, že realizovaná doprava k Vám a pak zpět od Vás do skladu je zákazníkům dodatečně účtována. Pokud se však jedná o reklamaci zboží, jako výměna vadného dílu a dopravné pro vyřízení reklamace (doprava k výrobci a zpět k zákazníkovi) je ZDARMA - neúčtuje se. Petr Suchánek

• nejnižší ceny
    • dobrá komunikace

S obchodem jsem spokojená, byl to můj druhý nákup a opět v pořádku. Doporučuji.

Děkujeme Vám za recenzi

• Ochota a skvělá komunikace.
    • Příkladně vedené internetové stránky, obrovský výběr potahových látek i s bližší specifikací.
    • Dodací lhůta - ačkoli jídelní stůl v mnou požadovaném provedení nebyl skladem a bylo nutno ho vyrobit, takže jsem ani nedoufala v dodání nábytku do Vánoc, dorazil už 19.12.
    • Jídelní set vypadá ještě lépe, než jsem čekala, máme z něj radost.
    • Vůbec nic.

Rozhodně doporučuji!

Zdenka

• Pomoc s výběrem
    • Splnění termínu
    • Informovanost během životního cyklu objednávky
    • Pozitivní a promptní přístup k řešení vlastních pochybení
    • ZAKÁZKA PRO NĚ NEKONČÍ EXPEDICÍ

Po vytvoření online objednávky (sedačka + taburet) jsem byl kontaktován s informacemi o předpokládané době dodání. Během hovoru mi byla doporučena jiná varianta taburetu, která se hodí k sedačce více (a opravdu!).

Výroba trvala o něco kratší dobu, než bylo původně avizováno, o plánované expedici jsem byl zpraven.

Výrobce zaměnil materiál potahu taburetu, což bylo prodejcem zaznamenáno ještě před expedicí a náprava přišla během 3 dnů (standardní doba výroby je 14 dnů!).

Protože se nedala předpokládat má přítomnost při přebírání sedačky od přepravní služby, neváhal jsem si připlatit za výnos do patra. Když mi řidiči logistické firmy odmítli sedačku vynést, pan Suchánek z Designový NÁBYTEK nejprve vzniklou situaci řešil s místním depem logistické firmy, při nezdaru s jejich obchodním zástupcem a když ani ten nebyl schopen situaci řešit obrátil se na operačního ředitele. Během celého tohoto procesu jsem byl průběžně informován o situaci a ujišťován, že své zboží dostanu tak, jak bylo dohodnuto - A OPRAVDU!

Nyní zbývá dořešit už jen výměnu taburetu (který nakonec stejně přišel jiný :-) ), ale k tomuto pochybení se s omluvou prodejce přihlásil a začal okamžitě řešit. To je možná pro čtenáře (potenciální kupce) hodnotnější informace, než kdybych tu stroze napsal "vše OK".

Závěrem: Kdyby měli všichni přístup jako tady, na světě by se žilo (nebo minimálně nakupovalo) mnohem lépe.

100% DOPORUČUJI

Reakce obchodu Designový NÁBYTEK

Děkujeme Vám za recenzi. Musím přiznat, že komplikovanější vyřízení objednávky jsme neměli. Nicméně komplikace mohou nastat kdykoli. I když vše několikrát kontrolujeme, může se stát pochybení u dodavatele, které pak znamená, jako ve Vašem případě, záměnu taburetu s jiným zákazníkem. Podobné chyby u dodavatele jsou vždy dohledatelné a také je lze snadno napravit výměnou.

• ochota a profesonální přístup,skvěle fungující komunikace,vše (termín dodání,dodání zboží až do bytu) jak bylo dohodnuto,takže max.spokojenost. Děkuji Vám a přeji mnoho úspěchů.

Doporučuji všem, takto by to mělo fungovat.

Děkujeme Vám za recenzi.

• zatím jsem předsíňovou stěnu nekompletovala,tak nevím,zda zboží je kompletní a v jakém stavu

zatím spokojenost

Reakce obchodu Designový NÁBYTEK

Děkujeme Vám za recenzi. Podobně jako jsme komentovali níže, stává se to velmi zřídka, že něco chybí a když se tak někdy stane, pak to okamžitě řešíme.

• - vyborna komunikace - jiz nebyl objednany kus nikde k prodeji, ale zastupce firmy mi nabidl, ze nabytek nechaji na zakazku vyrobit. Wow!
    • - fair pristup - PPL neprivezla nabytek jak planovano, spolecnost Designovy NABYTEK me obratem kontaktovala a nabidla vraceni penez za dopravu, kterou jsem mel i tak zdarma, tedy v cene. Ponizili mi tedy cenu nabytku.
    • - nic

Obchod rozhodne doporucuji. Nakupuji casto pres internet, ale zatim moje nejlepsi zkusenost.

Reakce obchodu Designový NÁBYTEK

Děkujeme Vám za recenzi. Pokud je možnost vyrobit nábytek na zakázku, což musí potvrdit výrobce, pak rádi zákazníkům vyhovíme. Designový NÁBYTEK

• Dobrá komunikace ,rychlé odeslání zboží

určitě doporučuji

Děkujeme Vám za recenzi.

• Dobrá komunikace,dodávka zboží bezproblémová,zatím jsem předssíňovou stěnu nesestavila,tak nevím,zda dorazila kompletní,ale doufám,že ano.
    • zatím nic

Reakce obchodu Designový NÁBYTEK

Děkujeme Vám za recenzi. Nábytek téměř vždy dojde kompletní. Jen u velmi malého procenta prodaného nábytku, se stane, že chybí nějaký šroubek, či plastová zátka. Tyto záležitosti pak řešíme obratem. Designový NÁBYTEK

• nadstandardní úroveň komunikace s klientem např. při objednávání, sjednávání možných úprav zboží, dopravě (např. zabezpečení výnosu do patra a fixně stanoveného termínu dodání)

Nakupování v tomto obchodě vřele doporučuji.