• Vyhody jsem nenašel
    • Dodací lhůty jsou 3x delší než uvádí na svých web stránkách.

Velké zklamání, slíbené 2-3 týdny dodání se změnily na 7-8 týdnu a zboží pořád nemám. Nikdo nekomunikuje když se neozvu ja tak nic. Opravdu nechápu jak takhle muže dneska někdo fungovat. Očekaval jsem menší obchod s garanci a dostal klasiku ve stylu Aska a podobnych.. tak asi tak.

• Velmi špatná komunikace,neodpovídají na dotazy,
    • nabízejí něco co nemají, 3 dny jsem čekala na odpověď a nakonec jsem tam musela volat sama.

• Rychlost objednání
    • doba dodání

• V mailu bylo napsáno, že po připsání na účet bude zboží expedováno a čekám 2-3 týdny na výrobu...zajímavé..

• Je docela srandovní ohodnotit prodejce, když mi ještě nic nedošlo :-(

• Nevim
    • Nebyl avizovan polsky vyrobce!!!

Zbozi dorazilo se znacnym zpozdenim. Stul se dal dobre smontovat podle navodu/chybel 1 vrut/

• Dobré ceny.
    • ---

S obchodem spokojenost, zboží zatím nedošlo, uvidíme.

• po zaslání dotazu na zboží žádná reakce, zaslal jsem další, stejný výsledek, následný telefonický hovor pouze nejapná výmluva.

v tomto obchodě určitě nic nekoupím

• dobrá cena
    • výborná a vstřícná komunikace se zákazníkem

Přestože jsem nedostala celou objednávku (nevím zda-li byla chyba na straně přepravce či se chybička vloudila v obchodě), okamžitě, po vstřícné domluvě, mi bylo zboží dodáno bez jakýchkoliv problémů.
    Tímto chci za rychlé jednání obchodu poděkovat a mohu jen doporučit.