• Dobrá komunikace

Byla jsem spokojená

• Ochota, výborná komunikace

Velice spokojena

• Doprava bezproblémová, řidič pomohl i s výnosem do bytu.
    • Splní všechny požadavky zákazníka na míru.
    • Prodloužená 5 letá záruka.

Z Nábytku Alfa jsem si pořídila již třetí sedačku na denní spaní a jsem nadmíru spokojená. Vyrobili mi ji na míru, přesně podle mých požadavků, v nádherné látce, která je jednoduchá na údržbu a vydrží i řádění mého 3 letého syna.

• - kvalitní sedací nábytek přímo od výrobce
    • - možnost úprav rozměrů standardního typu
    • - umožnění sledování jednotlivých etap výroby
    • - dodržení smluveného termínu dodání
    • - ochotný a znalý personál rád poradí
    • - skvělá komunikace
    • - doprava, po domluvě i výnos a sestavení na místě určení
    • - prodej na splátky

Do nového bytu jsem si pořídila novou sedačku typu Felix. Je to z tohoto obchodu již 2. kousek (dříve Erik), ne snad proto, že by 1. sedačka už dosloužila, ale právě proto, že jsem s ní byla velmi spokojená. Felixe jsem objednala hned s několika úpravami, které ze strany majitelky obchodu byly akceptovány. Kostra sedačky je tvořena masivními hranoly a sedáky kvádry ze studené pěny, což zaručuje dlouhou životnost a pohodlné sezení. Když k tomu všemu přidám vstřícný personál a super komunikaci, mohu tento obchod s kvalitními čalouněnými výrobky vřele doporučit.

• - ochota a trpělivost při jednání
    • - upraví rozměrově sedací soupravu přesně dle přání
    • - obrovská nabídka potahových látek
    • - vyšší cena odpovídá kvalitě materiálu a provedení
    • - doprava je jena za první uzavíratelné dveře. Za příplatek bych jako žena klidně volila dopravení až přímo do bytu včetně ustavení na místo.

Až na tu dopravu maximální spokojenost.

• - vstřícná osobní komunikace
    • - podrobné informace o produktu
    • - ochota hledat řešení

Hledala jsem českého výrobce, který by mi vyrobil sedací soupravu přesně mě na míru. Musím potvrdit, že v této firmě ke mě byli velmi vstřícní. Vše jsme společně vyřešili a schválili na dálku. Děkuji, jsem velmi spokojená

• jsou přímí výrobci,mají sedačky na denní spaní,upraví rozměr dle požadavku, používají studenou pěnu do sedaček, záruku mi nabídli 3roky a látek mají 300druhů.
    • nenašla jsem, možná dlouho jsem hledala než jsem našla sedačku na každodenní spaní,mohou mít stránky na prvním místě.

Byla jsem unešená kvalitou českého výrobku. Konsultace perfektní,poradí,pomohou,dokonce zdarma odvezou starou soupravu a ještě mi dovezli dárek zdarma taburet. Takový milý přístup k lidem,to se jen tak nevidí.

• ochota personálu
    • kvalitní zboží
    • perfektní ceny s ohledem na kvalitu
    • o žádných nevím

tento obchod mě byl doporučen známými jako velmi spolehlivý a nezklamal mé očekávání.Určitě doporučuji nákup zde, já se zde budu také ráda vracet.

• -velmi pěkné a přehledné webové stránky obchodu
    • -jeden z mála obchodů, kde je možno koupit kvalitní sedací soupravu ke každodennímu spaní od českého výrobce
    • -ochota personálu
    • nevím

Určitě zde ráda nakoupím i příště

• variabilitu a vstřícnost
    • nemá

S nákupem jsem byla velmi spokojena.

• Obchod nabízí zboží, které jinde nenajdete.

Obchod mohu vřele doporučit. Perfektní spolupráce s prodávajícími, ochota, kvalita zboží, jsme velice spokojeni.

• Poprvé jsem se setkala s týmem profesionálů,kteří vysvětlí, popřípadě ukážou, jaký materiál je použitý v sedací soupravě.
    • žádné jsem nenašla

Profesionalita,preciznost,kvalita a odborné znalosti, mě přesvědčily o kvalitě tohoto obchodu, který mohu doporučit. A ceny bez rabatu přímo od výrobce je taky velká výhoda.Jsem spokojená.

• přehlednost stránek, rychlá dodávka zboží, ochota se domluvit,...
    • nenašla jsem