• Nejde platit kartou

Jsem spokojená, problém s placením. Nejde platit kartou .

• Rychlá a pečlivá dodávka. Nábytek super bezva se do naší malé kuchyňky hodí. Děkujeme

Dotazník spokojenosti dorazil dříve než objednaný produkt :-(

• Zboží dodáno v termínu dle nabídky.

• Cena, rychlost dodání, komunikace obchodu

• komunikativnost, rychlost, potřeboval jsem odložit datum doručení po domluvě s obchodem vyřízeno, doporučuji

Jsem moc spokojena jak s dodáním tak se zbožím samotným. Vše perfektně zabaleno.

Moc dekuji

• Rychlost, ochota !

• Obchod nabízí zboží u kterého nezná aktuální cenu, po objednání a potvrzení objednávky jsem byl kontaktován o navýšení ceny o více jak 2000,- Kč.
    • Pak se cena dostala výrazně nad cenu konkurence. Po mém dotazu díky tomu, že mám dopravu v ceně, přitom obchod uvádí, že doprava zdarma. Cenu jsem splňoval.

Objednal jsem jinde, lepší cena a to včetně dopravy.

• ČLOVĚK OPĚT BUDE VE STŘEHU PŘED PODVODDNÍÍKY
    • CELÝ TENTO OBCHOD JE JEDNA NEVÝHODA

tento obchod je odrazem toho jak fungují obchodníci (PODVODNÍCI) na východ od Německa. Objednal jsem trezorovou skříň, byl jsem několikrát ujištěn o garanci ceny paní Bártovou, která platí, zrušil jsem proto objednávku ,kterou jsem udělal v jiném obchodě. Za tři týdny mi paní Bártová napsala že cenu zvýšila o 2.126,- Kč. Na dotaz proč mi tedy garantovala cenu? a řekla mi ať zruším objednávku v původním obchodě mi nedokázala odpovědět jen stále něco mlela zda zaplatím víc. TENTO OBCHOD NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

doporučuji. Rychlé doručení. Příjemné jednání.

• Neskutečně usluzni a schopni
    • Zboží zatím nedoslo

"as above"

• bezva komunikace

• Výběr
    • Ceny
    • Rychost vyřízení
    • Doprava zdarma

Musím uznat, že mě překvapila rycholst vyřizení. Nejdříve info, že bude sedačka dodána za 8 - 10 týdnu (s tím jsem počítal)! Najednou po 14 dnech mail, že mi sedačku vezou. To jsem opravdu nečekal. Sedačka dorazila, jásal jsem nadšením, moc se mi líbila. Pak trochu sprcha, když jsem zjistil, že ve spodní čísti, kde je úložný prostor, jsou 3 velké a 1 malá díra. Samozřejmě to nebylo při převzetí vidět, protože byla sedačka fakt perfektně zabalená a přes igelit to vidět nebylo. No uvidíme jak dopadne reklamace.
    To ale není chyba obchodu, ten byl na perfektní úrovni a chválím!

• Ochota a vstřícnost

zboží jsem objednala a došlo dříve, než mi původně bylo sděleno

• Sortiment
    • ceny (o dost levnější než jinde)
    • rychlé dodání zboží
    • dobrá komunikace obchodu spolu s instrukcemi, jak převzít zboží (jak postupovat popř. při poškozeném balíku přepravou)
    • o žádných nevím

U této firmy jsem kupoval jídelní stůl, který byl u veškeré konkurence o cca 1.200 Kč dražší . Musím přiznat , že z počátku jsem měl trochu obavy z tak výhodné ceny, ale jelikož obchod nabízel i dobírku, šel jsem do toho. Komunikace obchodu na velmi dobré úrovni. Všude jinde bylo dodání tohoto stolu 4-8 týdnů . Nábytek-abc doručil stůl za 14 dní. Obchod určitě doporučuji.

• rychlost, super komunikace, krásně zabaleno

• okmažité dodání

• dlouha dodací doba