Přehledné.velky výběr.super

Rychle doručeno, včetně dárku, který velice potěšil.

Naprosto příšerné, nespolehlivost, kdybych věděla jaký obchod je objednala bych zboží určitě jinde.

Zboží dorazilo včas, platba na dobírku, doručeno do pošta - balíkovna. OK

Rychlé dodání, správná velikost.

Po objednávce jsem 3 pracovní dny čekal na vystavení faktury, která nepřišla, následně jsem svoji objednávku sám zrušil; po zrušení objednávky prodejce objednávku také zrušil z důvodu, že není k dispozici zboží, které jsem objednal a za den po zrušení objednávky mi vystavil a zaslal fakturu ke zboží....asi nevědí, co dělají a nemají v tom přehled ani systém. Na kontaktní číslo se nedá dovolat. Opravdu zvláštní jednání.

• Velice příjemné jednání a milé překvapení při řešení drobného problému.

Velká spokojenost.

vše vpořádku

Zboží mají uvedono, že je na skladě a dopusud jsem neobržel nic .... !

• Stránky přehledné
    • Již po několikáté mi nabízený produkt ( skladem) nebyl doručen. Vždy objednávku stornují

• pokud se stane chyba, uznají to a dají slevu z ceny
    • dobrá komunikace po telefonu
    • není aktualizovaný web u některých položek, navenek se tváří, že je zboží skladem, ve skutečnosti ho musí doobjednat, takže dodání trvá.

Vše proběhlo rychle a bezproblémově

Super komunikace s obchodem, spokojenost s rychlostí dodání, výrobek odpovídal přesně mému požadavku.

• Spokojenost

• To že zboží na prodejně nemají se dá pochopit, ale to, že zákazníkovi aniž by se musel na objednávku tázat neposkytnou žádné informace, je pro mě špatné, protože jsem ještě po pěti dnech vůbec netušil, jak na tom moje objednávka je.

Rychlost, spolehlivost

• Spokojenost, super

Přehledná nabídka, odpovídající ceny, rychlé jednání

• rychlost dodání, spolehlivost