• Rychlá reakce

Okamžitá realizace zakázky. Doručení PPL ihned po převzetí od obchodu.

Spolehlivost ,rychlost,profesionalita

• Skvělá komunikace, rychlé odeslání zboží.

Výborné.Rychlé dodání.

• Uživatelsky příjemné objednávání, zboží odpovídá popisu a fotografii a velmi mne překvapilo extra rychlé dodání. Byl to první nákup a jsem naprosto spokojená. Děkuji.

• Skvělá komunikace
    • Rychlé doručení

• Vyhoda

• rychlost dodání
    • komunikace

• Zboží bylo na skladě a po objednání obratem posláno.

Kvalitní oblečení, dobrý výběr zboží, rychlé dodání. Spokojenost.

Zboží bylo doručeno velmi rychle.

Velmi ochotný prodejce . Za mě super a i když jsme to mel pres pul republiky tak klidne dalsi znran koupim tam.

Rychlé dodání, s obchodem jsem spokojená.

Vše proběhlo bez zádrhelu a velmi rychle. Spokojenost. :-)

Ochota,rychlost,spolehlivost,včasné doručení,milý přístup a komunikace.

• zboží tedy diabolky vložili bez další ochrany pouze do bublinkové obálky. Posílali Českou poštou. Víc nemusím dodávat.
    • reklamaci odmítali stále převzít a snažili se to překroutit na odstoupení od smlouvy
    • odmítali proplatit přepravné 110,- které jsem vynaložil na doručení rozbitého zboží

Jedním slovem katastrofa. Člověk, který to má jako živobytí nectí zákony, ba ani je nezná. Nesmyslné zabalení do obálky obhajuje. Nechce mi proplatit poštovné, které mě stálo vrácení rozbitého zboží.
    Lidi nekupujte tady. Vážně to nestojí za ten čas a nervy strávené komunikací s člověkem, který nechce slyšet ani vidět.

Reakce obchodu Myslivcův obchod

Vážený pane, to co jste zde sepsal je pouhá snůška lží a nesmyslných blábolů. Váš záměr je pouze maximálně poškodit náš obchod.

Ale více pro ostatní zákazníky, aby si udělali vlastní názor...Průběh objednávky byl následující...

19.9.2022 objednávka přijata
    20.9.2022 objednávka vyřízena

Předmětem objednávky byla plechová krabička malých rozměrů uložena v silné bublinkové obálce, kde spoje jsou chráněny lepící páskou. Vlastní výběr zákazníka přepravy Českou poštou. Výběr dopravy je tedy k zamyšlení, pokud je taková nespokojenost se službami ČP ze strany zákazníka. Bohužel zřejmě došlo k drobnému nárazu během přepravy a 4 kusy diabolek z celkového obsahu 500 kusů byly lehce pokřiveny. Zákazník se rozhodl zboží reklamovat v čem mu bylo plně vyhověno. Prodávající uznal chybu, která však nevznikla jeho vinou.

27.9.2022 reklamace přijata
    10.10.2022 reklamace vyřízena
    10.10.2022 úhrada uznané reklamace na účet zákazníka

Zákazník požaduje náklady na doručení zboží na adresu prodejce ve výši 110,- Kč. Samozřejmě tento nárok byl uznán a byla podána výzva k doložení nákladů na dopravu. V průběhu řízení byla tato částka zvýšena zákazníkem na 127,- Kč však BEZ DOLOŽENÍ skutečných nákladů.

25.10.2022 doložena faktura za přepravu zboží ve výši 82,- Kč ze strany zákazníka
    25.10.2022 ihned provedena úhrada nákladů zákazníkovi na přepravu

Zákazník nadále požaduje úhradu 127,- Kč. Domáhá se navíc úhrady palivovného a mýtného příplatku,
    dále krabice, lepicí pásky, bublinek, ale i vzduchové výplně zásilky :-))))) To vše s vyhrožováním ČOI a záporné recenzi na HEURECE.

Vážený pane, ze strany prodávajícího byla Vaše reklamace vyřízena v plném rozsahu, Vašim nárokům které plynou z obchodního práva také. To vše v nejkratším možném termínu. Rozhodně Vám nebylo nic odmítáno jak uvádíte. Takže tento Váš příspěvek chápu jako zkrat dnešní napjaté doby. Nesmysly a lži, kterými se snažíte bezdůvodně škodit ostatním. Myslím, že pokud právě recenze HEUREKA mají být nástrojem k objektivnímu posouzení prodejce, tak jste nám vlastně i pomohl. Ostatní zákazníci jistě ocení náš rychlý a seriózní přístup k vyřízení případné reklamace. Děkuji.

Vašemu podnikání ve FITNESS přeji spoustu podobných zákazníků, jako jste Vy sám.
    S pozdravem Štěpán Nováček, LES-LOV-Třebíč
    www.myslivcuvobchod.cz