Jsem velice spokojen s tímto obchodem Jelikož jsem členem VIP mohu jenomdoporučit muzikantů a zákazníkům

Zasláno použité zboží. Bez informací že jde o použité zboží ve slevě

Objednávka mi byla vytvořena v podstatě z online chatu , kam jsem psal technický dotaz na kabeláž a konektory vs. zapojení s lamp. hlavou a repro. Nepovedlo se mi pak vytvořit objednávku přes e-shop. Pomohli mi s dokončením přes emaily. Vše nakonec sedlo, součástky pasovaly a vše už krásně hraje. Díky

Doporučuji. Skvělá komunikace, rychlé dodání, přehledný e-shop.

Vše ok

• Výborná cena
    • Velmi rychlé dodání

Zakoupené bicí byly v danou dobu za bezkonkurenční cenu a v den, na který byla předběžně předpokládaná expedice, jsem je měl již doma. Takže maximální spokojenost a obchod muzikant.cz doporučuji!

• Výhodná cena produktu
    • Vstřícný personál na obchodě

• rychlost doručení
    • telefonní komunikace s odborným personálem

Moc mě potěšila vstřícnost a ochota personálu poradit s výběrem zboží. Také jsem ještě udělal další objednávku strun druhý den a moc mě potěšilo doručení obou objednávek ve stejný den. Děkuji.

• Neuvěřitelně rychlá reakce. Jeden jsem odeslal objednávku, druhý den jsem balíček držel v ruce. Úžasné!
    • Po všech stránkách perfektní a profesionální přístup.

Skvělá komunikace s obchodem a bleskové doručení objednávky,určitě obchod doporučuji

Objednala jsem sadu rytmických nástrojů, přišla ta správná objednaná sada. Je to dárek. Hlavně objednávejte včas!!! Myslela jsem, že 3 týdny jsou zbytečně brzy, ale zboží přišlo po 16 dnech - pro mě jeden den do předání.
    Ale spolupráce, jednání, domluva s muzikanty.cz byla velmi dobrá.

Zboží dorazilo nekompletní a evidentně používané (možná vystavený kus to ale nebylo uvedeno).

Reakce obchodu muzikant.cz s.r.o.

Zdravím. Omlouváme se . Byl to vystavený kus . Chybějící adaptér jsme doposlali na vlastní náklady.

rychlé doručení vše ok

Zboží rychle přišlo.

doporučuji,vynikající hudební nástroj

• Vše OK

Rychlé vyřízení objednávky zboží k osobnímu vyzvednutí na prodejně Ostrava-Poruba, Mongolská, zboží odpovídá popiskům a fotografiím na WEBU, dodáno ve 100% kvalitě a funkčnosti, přehledný WEB, jednoduchost vytvoření objednávky, přijatelné ceny, výborná komunikace, s nákupem v tomto obchodě jsem spokojený. V uvedeném obchodě jsem již nakupoval jak na doručení Zásilkovna cz nebo osobním vyzvednutím na prodejně několikrát a vždy k plné spokojenosti a zboží bylo vždy v 100% kvalitě. Za mou osobu plná spokojenost, zde vám odborně poradí a pomůžou

• Rychlost objednávky a doručení

• Nejlevnějši a přitom vyhovující.

Na druhý den po objednání jsem dostal SMSku ze Zásilkovny, že je zboží připraveno k vyzvednutí.