• Komunikácia
    • Platba vopred
    • Prístup k zákaznikovi

Najhorší prístup aký som kedy videl. Telefon som zaplatil dopredu a čakal kedy príde, písane bolo 14 dní. Nič sa nedialo tak som napísal mail. Odpoved mi prišla po pár dňoch , že zásielka sa stratila. Dobre teda, volal som a pán mi dal na výber,že buď objedná mobil nanovo alebo vráti peniaze. Chcel som teda aby mobil objednal znova. Nič sa však nehýbalo , volával som 2x denne, nikto nedvíhal telefon na mail mi neodpisoval. S kamarátom (čechom) som sa dohodol aby zavolal najprv on a potom ja. Jemu zdvihol hneď , tak som teda zavolal ja . Zrušil mi telefon a poslal SMS ,že zaovlá neskor, čo sa pochopitelne nestalo. Rozhorčený týmto prístupom som napísal mail , a zrušil objednávku a poslal číslo účtu. Odpoved mi došla zase po 4 dňoch ,že zrušenie beru na vedomie a nech im teda pošlem číslo účtu. Poslal som ho opätovne a odvtedy zase nič, žiadna odpoved na mail. Platba medzi inými bankami trvá 3 dni a ja na svoje peniaze čakám už vyše týždňa. Stále mi však neprišli.Všetkým odporučujem vybrať si rozhodne iný obchod , pretože ľudia s takýmto prístupom si nezaslúžia aby mali zákaznikov.

• - super cena
    • - spolehlivá a příjemná komunikace
    • - zboží přišlo i s dárkem
    • - velký výběr
    • - nestandarní nabídka zboží
    • - nic mě nenapadá

Jsem rád, že mohu napsat první recenzi tomuto e-shopu na portálu Heuréka, přál bých si aby na našem trhu existovalo více takových podnikatelů, pán mi se vším vyšetl vstříc, zboží bylo doručeno rychle, pěkné zabalené a jak říkám navíc s malým dárkem. Děkuji za nákup a mohu jen DOPORUČIT.