Obchod je super, vždy vyhoví. A jsou moc příjemny

Vstřícní a ochotní pánové

• Rychlost, komunikace, ochota. Vse naprosto v poradku!

• Výborné a rychlé vyřízení m mohu jen doporučit !

• Jsou velmi ochotní a dokážou poradit.

• spolehlivost
    • ???

• Spokojenist

Vše super doporučuji.

• Velmi neochotny a sprosty prodavac. Pozor prodavaji sice pry odzkousene bazarove telefony, az doma zjistite ze je rozbity, odpoved je, je nam lito penize vam nevratime, mel jste si ho poradne vyzkouset nez jste ho koupil. Takze reklamace a nemate ani telefon ani penize a nahradni telefon vam taky nedaj. Navic je pan arogantni a dokonce sprosty. Zde bych si uz nekoupil nikdy nic.

Pokud nechcete mit problemy, radeji sem nechodte.

Reakce obchodu MPmobility.cz

Námi nabízené zboží je vždy s dokladem jak u nového tak u bazarového zboží, na nové zboží držíme dle zákona 24 měsíců, u požitého zboží je záruka vždy uvedena na dokladu 3 nebo 6 měsíců, pokud se jedná o zboží, kde původní záruka přesahuje námi stanovenou záruku ponecháváme zákazníkovi tu lepší variantu.
    Pokud jste měla nějaký problém s bazarovým telefonem, který byl u nás zakoupen postup reklamace je takový :
    1) je potřeba reklamovaný telefon s účtenkou o prodeji.
    2) mobilní telefon přijímáme pro opravu Vámi reklamované závady. (reklamace se nevztahuje na mechanické poškození či oxidaci tel., dále na poškození softwaru aplikacemi třetích stran).
    3) doba opravy je zákonem daná 30 dnů (reálná doby bývá 14 – 21 dni)

Vámi popsaný incident si nevybavuji a určitě bych ho řešil, jakožto majitel jsem z větší části v kontaktu s prodejnou.
    Budu rád o upřesnění incidentu na [email protected]

Milan Peterka

• Vše

Nejlepší obchod!!

• Nejlepsi cena

Dobrý nákup

• Perfektní domluva a bleskové zaslání. Jinde již nedostatkového zboží. S telefonem jsem zatím moc spokojená.

Velmi ochotný personál.
    Rychlé dodání.