S Kocarkem jsme spokojeni, je lehky a dobre ovladatelny. Jen jsem se divila, ze se kocarek vejde cely i s autosedackou do jedne krabice. Nez jsme ho s pritelem sestavily, tak jsme si myslely, ze nejake casti chybi, ale byly v hluboke korbicce. Jsme spokojeni, akorat by to chtelo jen podrobnejsi navod i s vice fotografiemi.

Není to nevýhoda obchodu, ale spíš výrobku (Puppolina Dětská postýlka Olina SB, BUK):
    - rošť nenalakovaný (zbytek postýlky, tj, viditelné části ani) ani nijak od výrobce neošetřený (museli jsme zabrousit do hladka)
    - kompenenty - vruty do dřeva - některé byly až zrezlé, museli jsme nahradit vlastními

• rychlost,super komunikace

10 dni pred Vanoci, jsem objednala zbozi. Na strankach u produktu bylo napsane,ze dorazi do tydne a opravdu mi zbozi sedmy den prislo. Dokonce na muj emailovy dotaz, mi sesty den volali, ze zbozi je pripraveno a zda ho muzou predat dopravci jestli se mi to hodi. Jsem mile prekvapena a muzu jen doporucit!!!!

+ možnost výběru
    - nutnost vyzvednout, event. být v dosahu (doma) v době dodání

• rychlé a dorazilo v dobrem stavu

• Rychlost dodání, jeden den jsrm objednala, druhý den měla doma

přehlednost nabídky a velmi ryclé doručení zboží.

Ověřovala jsem si telefonicky provedení výrobku, poskytnutá informace neodpovídala skutečnosti. Podložka se vůbec v tomto rozměru se standardně s gumičkami nevyrábí, musela jsem si je sama došít. Příště objednám přímo u výrobce, udělají cokoliv na míru.

Obednala jsem si kocarek a vubec mi nedali vedet jestli je na sklade nebo jestli mi ho poslou.Vubec me neinformujou o stavu odednavky

• Zklamani z mice s rolnickou - na obrazku na internetu byl na mici napis: My first soccer ball. Mic, ketry jsem obdrzela, byl bez tohoto napisu, misto nej tam bylo pouze logo vyrobce (playgro). Mic je darkem pro novorozeneho synovce, za kterym jedu do Anglie. Navic jeho otec je nadseny fotbalovy fanousek, takze bez toho napisu ten darek jaksi ztratil sve kouzlo/poslani, ktere mel mit. Bohuzel, vzhledem k terminu odletu nestiham mic reklamovat.

rychlé doručení

• Velmi rychlé dodání a perfektní komunikace.

S obchodem jsem byla naprosto spokojená. Rychlost a skvělá komunikace. Doporučuji

Uz toho mam dost, avizovane poslani do 7 dnu se nekonalo, obchod nenapise ani bu, uz je to 14 dni a nic. Takhle si komunikaci se zakaznikem nepredstavuji, bohuzel v CR muze podnikat kazdy, ale ne kazdy to zvlada. Jsem rada, ze jsem neplatila predem a balik uz neocekavam.

• 10 dni cekam a stale zadna odezva. Shit.

• kvalita, spolehlivost

zboží, které jsem jinde nesehnala, tady v pohodě nabízeli.

super komunikace a to, čemu se na západ od nás říká služba zákazníkovi a u nás se moc nenosí tak tady funguje fantasticky
    mile doporučuji

• dobrá a příjemná komunikace
    • nemám

• Přehled nad zbožím a dostatečné informace
    • Trochu delka dodání pokud není skladem

Všechno v naprostém pořádku a komunikace ze strany obchodu velmi kvalitní.

• Rychlé dodání zboží.
    • Nedá se platit kartou.