Měli skladem knihu, kterou jinde neměli.

Zákaznický servis funguje na první zavolání a je kompetentní.

• Zboží na shopu skladem, po 10 dnech nikde nic.

Vynikající cena knihy, kterou jsem sháněla.

• skvělý výběr
    • majitel je nápomocen s výběrem správné knihy

Doporučuji!

• Hra Cashflow nenalezena na webovych strankach obchodu.

Neaktualni data w eshopu.

super doporučuji

• - přehledný e-shop, zaměřený na vzdělávání se
    • - ke knihám kvalifikované recenze
    • - jeden autor a knihy skladem, i ty, které v ostatních e-shopech nenajdete
    • - možná by to chtělo na balík použít lepicí pásku s logem "motivační knihy", aby bylo zřejmé, že je zásilka během přepravy neporušena

- mají skladem vše pohromadě ve srovnání s jinými e-shopy
    - firma je občanské sdružení, asi proto delší dodací lhůta
    - zkušenost dobrá, doporučuji ostatním, kteří mají chuť se vzdělávat

• - 23.12. proběhlo objednání a dnes 8.1. stále nemáme zboží
    • - obchod neposlal žádné info krom potvrzení objednávky
    • - na telefon se nedá dovolat

Vážený pane M.,
    na eshopu jsme zveřejnili informaci, že mezi 23/12 a 13/1 je eshop uzavřen, provozovatel je v zahraničí a všechny objednávky budou vyřízeny poté. Je nám líto, že k těmto komplikacím došlo, a pokusíme se napříště tyto informace zvýraznit.

David Rektorys

• Všechny knihy na jednom místě, hezký e-shop

Jsem s nimi spokojen

• motivacni knihy - jasny prehled
    • zboží nedorazilo

nepouzitelne

Reakce obchodu MotivačníKnihy.cz

Velice se omlouváme za zklamání Vaší důvěry ohledně dodání zboží. Bohužel jsme byli nuceni dočasně eshop zavřít z důvodu personálních změn. Děkuji za pochopení,

David Rektorys,
    majitel

• Přehlednost při výběru zboží
    • Dodací lhůty
    • Komplexnost obchodu

• velký výběr
    • lidský faktor

dobrá

• Výborná komunikativnost s provozovatelem internetového obchodu, jeho serioznost a ochota k domluvě, která následně bez problémů funguje.
    • Na žádné slabiny jsem nenarazila. Jako zákazník bych pouze uvítala, kdyby doprava zboží byla zdarma už od částky nákupu ve výši 1.000,-Kč a ne až od 2.000,-Kč...ale respektuji :-)

Jedná se o obchod, zabývající se prodejem zboží pro lidi, kteří mají zájem se vzdělávat, přemýšlet, pracovat na sobě....v tom případě najdete vše na jednom místě a navíc za přijatelné ceny, oproti jiným obchodům. Vážně mohu vřele doporučit !

• Velký výběr knih s podobných tématem.
    • Čekání na zboží bez upozornění. Standardní doba dodání by měla být do 2 dnů, pokud není zřejmé, že některé zboží není skladem.

Velký výběr motivačních knih, přehledný WEB. Chybí mi upozornění orientační doby čekání na dodávku, pokud některá z objednaných knih není skladem.

• Doprava zdarma.
    • Nevím

Rychlá reakce, skvělá komunikace, dobré ceny, doprava zdarma. Vše jak má být.

• Zaměření na určitý typ knih - motivační knihy a neustálá aktualizace + nabídka i audio + finančně vzdělávacích her (Cashflow).
    • Facebook stránky
    • Jednoduchý design webstránek.
    • Nemožnost platby například přes PayPal.
    • Dlouhá dodací lhůta u zahraničních knih (nejsou vedeny na skladě, objednání v zahraničí)

Nakoupil jsem v tomto eschopu, protože je zaměřen na motivační knihy a nabízí některé tyto publikace i v originálním jazyce za přijatelné ceny, což oceňuji. Nevýhodou je v tomto případě delší dodací lhůta, jelikož se cizojazyčné knihy musí nejprve objednat v zahraničí. Na stránkách je ale na tento problém upozorněno, takže zákazník s tímto počítá.
    Jsem rád, že obchod neustále aktualizuje svou nabídku a tím ji rozšiřuje o nejnovější publikace z oblasti motivace, úspěchu a osobního rozvoje. Dokonce má i své Facebook stránky, kde jsou myslím i některé knihy dostupné se slevou.
    Doporučuji pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat a něco dokázat. Výběr knih je perfektní.

• bez ztráty času
    • nevím o žádných

• Super knihy

Perfektni

• zadne
    • komunikace

nedoporucuji, neseriozni

Reakce obchodu MotivačníKnihy.cz

Velice se omlouváme za zklamání Vaší důvěry ohledně dodání zboží. Bohužel jsme byli nuceni eshop dočasně zavřít z důvodu personálních změn. Děkuji za pochopení,

David Rektorys,
    majitel