• vstřícnost
    • sortiment
    • proste super

Když si člověk není jistý, stačí napsat do obchodu a nikdy jsem nečekal do druhého dne na odpověd (pokud to nebylo vecer). Vždy super ochota a nápomoc. Komunikace a domluva 100%, můžu jen doporučit

• Dobrá cena.
    • Málo kamenných obchodů.

Spokojenost.

• nevím

naprosto bez problémů, co jiného si přát

• Sortiment, dodací lhůta

Doporučila bych obchod ostatním nakupujícím

• zboží doručeno následující den po objednání

OK

• Spolehlivost

Nákup zboží a jeho dodání proběhly naprosto v pohodě, bez jediného problému. Člověk rozmlsaný dodacími lhůtami velkých e-shopů může mít malinko zklamaný, že v menších e-shopech to tak rychle nefunguje vždycky...

• Nizka cena
    • Velky sortiment

Vlivem mensiho zpozdeni byla objednavka vyrizena pozdeji, nez mela puvodne byt. Jako chybu to ovsem neberu a s objednavkou jsem spokojen.

zboží jste měli
    dobré
    rychlost,kvalita

řetěz shimano nabýzel obchod v originálním balení,dorazil volně balený v igelitovém pytlíku.

• komunikace
    • přístup k zákazníkovi

Byl jsem velmi spokojen s řešením situace ohledně zboží které nebylo skladem.pan Přikryl mi okamžitě nabídl alternativu která do tří dnů dorazila poštou.příkladná byla komunikace prostřednictvím mailu.Jako zákazník mám rád přehled o tom kde se má objednávka nachází a kdy zhruba dorazí.Po negativních zkušenostech z jiných e-shopů zase někdo solidní.tento obchod mohu jen doporučit...

• - široký sortiment zboží
    • - přijatelné ceny
    • - ochota vyjít vstříc

Produkt, který jsem sháněla, nebyl skladem, ale za pomoci obsluhy obchodu jsem vybrala vhodnou alternativu, se kterou jsem velmi spokojena.
    Obchod všem doporučuji.

• - skvělá komunikace
    • - podrobná informovanost o stavu objednávky
    • - rychlost dodání

Obchod jsem vybíral podle ceny zboží.
    Nákup proběhl bez sebemenších problémů a navíc jsem i ušetřil.
    Jednoznačně doporučuji!