• zajimavé výrobky

Našla jsem lampičku na noční stolek, aby byly do páru. První lampičku koupil manžel před dvěma roky a nikde již nebyla k sehnání. Děkuji

• nabízejí zboží které nemají na skladě

Reakce obchodu Modernísvítidla.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a přiznáváme, že vzhledem k chybě jsme inzerované svítidlo ve výprodeji již neměli skladem na prodejně.

Velmi ochotní. Mohu jen doporučit. Pomohli mi při výběru náhradního skla k lampičce.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobrá cena

Spokojenost

• Rychlé dodání. Pěkné zboží.

Vše bylo v pohodě, bez problémů. Klidně doporučuji.

Bylo inzerováno dodání do týdne, skutečnost 10 dní. Obchod nijak nekomunikoval prodlení.

Reakce obchodu Modernísvítidla.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel při objednání v pátek v podvečer se zakázky zpracovávají v pondělí a pak i nám běžela stanovená dodací lhůta. Jsme rádi, že zboží došlo v pořádku a že je Alza box přijal při větší vytíženosti.

• Výborná komunikace
    • Kvalitně zabaleno

Nakupovala jsem poprvé. Naprostá spokojenost

• velký výběr
    • rychlost dodání

Rychlost doručení, kvalitní balení - díky a doporučení všem.

• Velice rychlé odeslání
    • Přehlednost obchodu
    • Ceny

Jasná komunikace, rychlé dodání, perfektní a bezpečné zabalení zásilky.

Světla jsou na eshopu bez dostačujícího popisu. Zakoupená světla na zeď jsou bez vypínačů. Kdyby na e-shopu byla tato informace, že si člověk musí dokoupit ještě kabel a vypínač, na celou tuto akci bych se vykašlala. Na tomto e-shopu první a poslední nákup. Světlá jsou nepoužitelná a musím je vrátit.

Reakce obchodu Modernísvítidla.cz

světla na zeď jsou pro pevnou montáž a nemají šňůru s vypínačem jako lampičky. Je škoda, že před Vaší objednávkou jsme neobdrželi na tento požadavek dotaz k Vámi objednaným svítidlům, reagujeme a odpovídáme ihned. Nástěnná svítidla s přívodním kabelem máme v nabídce pouze tyto modely:

Děkujeme.
    www.modernisvitidla.cz

• Rychlé odeslání objednávky

• Možnost platby přes Twisto
    • Světla nebyla dobře zabalená, přišlo mi to jako kdyby je odněkud vytáhli bez krabice kterou někde vystrachali a prelepili jen páskou. Takto poslat zboží které si zákazník koupí je docela divné a rozhodně bych se zamyslela, i to je vizitka obchodu

Reakce obchodu Modernísvítidla.cz

Omlouváme se, jsme si vědomi, že u dvou svítidel se jednalo o doprodej ze zásob a obaly nebyly v bezvadném stavu. Hlavně, že svítidla byla v pořádku. Děkujeme.

• Vstřícné jednání, zboží jsem zaplatila, ale byl již poslední kus, tak mi objednávku změnili a přeplatek vrátili. Vše v pohodě. Rychlé jednání.

rychlá reakce

Jsem spokojená.