• zapalila jsem zboží před měsícem,ještě ho nemám

Vážená paní Pluháčková,
    objednala jste si zboží, které nebylo skladem, ale na objednání, kde je vždy doba dodání v popisu uvedena ( 15-25 prac. dní ), ¨přes vánoční svátky byl náš provoz omezený, ostatně jako i u ostatních dodavatelů, což je myslím pochopitelné. Vaše objednávka se expedovala 24 den, naše podmínky, se kterými jste souhlasila odesláním objednávky byly tedy dodrženy.
    Modern Fashion

• Zboží je jiné než se prodává v obchodech.
    • Špatná komunikace

Zboží kvalitní, dodání delší doba, komunikace při zrušení objednávky špatná.

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Klimentová, Váš email se storno objednávkou jsme bohužel přijali do spamu, za což jsme se omluvili a snažili se chybu ihned napravit. Jsme rádi, že se vám zboží líbí a že šlo pouze o nedopatření, které jsme bohužel nedokázali ovlivnit. Jakmile nám zboží odešlete zpět, platba Vám bude obratem vrácena na Váš účet.
    Modern Fashion

• nemam cet a to mnho lidi proc si zásilku nemuzu vyzvednout osoepa složenku vam poslat

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Krakovská, opravdu nechápu, proč nedoporučujete náš eshop, na jiný způsob platby se nás ptáte až po této recenzi, Vaše objednávka Vám byla automaticky stornována, protože nám od Vás platba nedorazila ani do 20 dnů od vytvoření vaší objednávky, to, že nemáte účet jsme se dozvěděli až nyní z Vaší recenze!
    Modern Fashion

Strašný obchod,objednávka je zrušená, čekám na vrácení peněz

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Slováčková, musíte si číst obchodní podmínky, dobu dodání máme uvedenou jak v popisu u zboží, tak v obchodních podmínkách. Zboží, které jste si objednala má dodací lhůtu 15-25 prac. dní, vaše objednávka se k dnešnímu dni vyřizuje 22 prac. den, s dobou dodání jste souhlasila odesláním objednávky!
    Modern Fashion

• Doba dodání...15-25 pracovních dnů... Dnes je to 24 den a zatím jsem neobdržela žádnou zprávu o odeslání zboží

Skvělá reklama, krásné zboží...ale čekat na zimní bundu měsíc, je podle mého názoru opravdu moc... Za mě určitě nedoporučuji a už nikdy zde nakupovat nebudu

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Sklenářová, jak jsme Vás již informovali, bohužel chybou dodavatele se nám doba dodání zásilky prodloužila, tudíž jsme Vám obratem vrátili platbu na Váš účet. Za vzniklou situaci se ještě jednou omlouváme. V každém případě jste ale byla o době dodání informována jak v popisu zboží, tak v obchodních podmínkách, se kterými jste souhlasila odesláním objednávky.

• levně
    • doručení po měsíci je skoro moc

pokud jim nevadí doba dodání at nakupují

Vážená paní Mokrá,
    opravdu nechápu, proč nám dáváte takové hodnocení, když se vaše objednávka vyřizuje v daném limitu.
    Doba dodání je uvedena v popisu u zboží, se kterou jste souhlasila odesláním vaší objednávky. Navíc platbu jsme od Vás přijali až po týdnu od vytvoření objednávky, tím se také vše prodlužuje.
    Je třeba si vše pořádně přečíst.
    Modern Fashion

• Na prodej nemaji to co maji vyfoceneho v nabidce.Ani material neodpovida fotografii.

Vážená paní Halamová,
    pokud nejste spokojena se zbožím, je samozřejmě možné vrácení do 14 dnů, kterého jste využila, platba Vám byla řádně vrácena.
    Modern Fashion

Zbozi je nekvalitni,vesta pousti peri jiz od prvniho dne a odev pod vestou musim cistit:(

Reakce obchodu Modern Fashion

Dobrý den, pokud nejste spokojená s kvalitou zboží, máte samozřejmě právo na vrácení zboží a to do 14 dnů.

• Pěkně nafocené zboží
    • jiná realita než na fotce

s obcodem žádný problém nemám, až na dlouuuhou dodací lhůtu a konečné zklamání z výrobku, na fotce vypadal kabátek luxusně a skutečnost byla taková že to byl ošklivý pršiplášť v babkovském provedení. S vrácením problém nebyl a pěníze jsem také dostala zpět! doporučuji kupovat spíše ty výrobky co jsou na nějaké osobě je lépe vidět střih :-)

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Zítková, vidíte a ten pršiplášť, jak tvrdíte si už našel tolik spokojených zákaznic. 100 lidí..100chutí..

• jediná výhoda je že člověk si to objedná přímo zdomu
    • objednané zboží mi sice dorazilo,ale poškozené ve dvou místech jsou díry špatně zešito , vyjeto ze švů

tento obchod s touto první a zároven poslední sušeností nedoporučím dalším mým známým. zboží mi sice dorazilo 13.7 ale rozbalila jsem ho až dnes 17.7 jelikož jsem byla mimo republiku na dovolené.proto žádám o vrácení peněz zpět. děkuji Pačková

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Pačková, za naši chybu jsme se Vám omluvili, vrácení zboží je samozřejmě možné do 14 dnů, čehož jste využila, platba vám byla bez problémů vrácena.

• Nekomunikácia ani na mail, telefón nikdy nikto nezdvihne a nedá sa dopátrať v akom stave je vybavenie objednávky

Katastrofa

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Wagenhofferová, Vaše platba za objednávku byla na náš účet přijata 31.3., v popisu u zboží máme jasně napsanou dodací lhůtu a to 15-29 prac. dní. Šaty nám dnes dorazily, obratem Vám byly vyexpedovány na Vaši adresu, objednávku jsme tedy vyřídili v termínu, tj. do 19 prac. dnů. Krásný den :-)

• Délka dodací lhůty přesáhla měsíc a furt nic nedorazilo!!!

Už nikdy z toho obchodu objednávat nebudu!!

Reakce obchodu Modern Fashion

Vaše platba dorazila 8.9., zásilka Vám byla odeslána 7.10.
    Na dobu dodání je zákazník vždy upozorněn v popisu u zboží, tím, že vytvoří objednávku a zašle platbu, souhlasí s podmínkami. Dodací doba u Vaší objednávky byla vyřízená dle našich podmínek, se kterými jste souhlasila!