• Žádné
    • Platba předem- v dnešní době nesmysl.
    • Dlouhá dodací lhůta-trvalo to měsíc a půl, než zboží dorazilo a to byla doba dodání max 3 týdny, pokud zboží není skladem.

První a poslední nákup. Už nikdy více...a ostatní recenze nejspíš mluví za vše ;)

• Ziadne
    • platba vopred
    • zla komunikacia
    • dodacia doba dlhsia ako je uvedena na stranke
    • uvedene tel.c. nikto nedviha
    • prietahy pri reklamacii

Tovar objednavany vo fenruari dorazil omnoho pozdejsie ako bolo uvedene. Tovar nezodpovedal vyobrazeniu a nesedeli velkosti. O tom som vzapäti mailom informovala predajcu predajcu,nakolko uvedene tel.c. nikto nedvihal. Na maily mi nikto neodpovedal,tak som tovar zaslala spat s poziadavkou na refundaciu penaznych prostriedkov. Po obstrukciach zo strany predajcu a po nedodrzani lehot som sa obratila na COI. Az po tomto kroku som sa predajca uracil vratit mi peniaze. Podotykam,ze to bolo v druhej polovici maja. Vzhladom na moju neprijemnu skusenost a arogantne jednanie zo strany predajcu, obchod neodporucam vobec.

• Špatná komunikace, dlouhá dodací lhůta.

• Dlouhá čekací doba, doufám, že se dočkám. Placení předem na převod z účtu.

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Sobková, byla jste upozorněna na dobu dodání bundy, kterou jsme Vám objednávali. Dnes Vám bylo zboží expedováno na Vaši adresu (emailem jste dostala potvrzení ) a to v limitu, na který jste byla upozorněna, Vaše negativní hodnocení je tedy zcela zbytečné.
    Zákazníci všeobecně nečtou dobu dodání a pak náš eshop bohužel zbytečně špiní.
    Modern Fashion

• Saty jsme obdrzela behem pateho tydne od objednavky. Bohuzel jsem je musela vratit.
    • Ani po mesici nemam penize na svem uctu a ani zadne pisemne vyjadreni.

Dost neprofesionalni pristup

Reakce obchodu Modern Fashion

Dobrý den, bohužel neznáme ani Vaše jméno, ani VS objednávky, nemáme tedy jak platbu ověřit.
    Píšete zde jako anonym, neověřený zákazník.
    Pokud jste si v našem shopu opravdu zboží koupila, ozvěte se nám na email, děkuji.
    Modern Fashion

• Uż skoro měsíc čekam na zboží!!!
    • Dlouhe dodaní!!Mesic a zbożi ješte nemám!!!

Měsíc čekám na obědnané zboží!!Zajíma me jak dlouho ještě budu čekat?

• Pekne oblecenie

Pomale dodanie tovaru

• dlouhé dodací lhůty na které je však zákazník dopředu upozorněn

• zapalila jsem zboží před měsícem,ještě ho nemám

Vážená paní Pluháčková,
    objednala jste si zboží, které nebylo skladem, ale na objednání, kde je vždy doba dodání v popisu uvedena ( 15-25 prac. dní ), ¨přes vánoční svátky byl náš provoz omezený, ostatně jako i u ostatních dodavatelů, což je myslím pochopitelné. Vaše objednávka se expedovala 24 den, naše podmínky, se kterými jste souhlasila odesláním objednávky byly tedy dodrženy.
    Modern Fashion

• Zboží je jiné než se prodává v obchodech.
    • Špatná komunikace

Zboží kvalitní, dodání delší doba, komunikace při zrušení objednávky špatná.

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Klimentová, Váš email se storno objednávkou jsme bohužel přijali do spamu, za což jsme se omluvili a snažili se chybu ihned napravit. Jsme rádi, že se vám zboží líbí a že šlo pouze o nedopatření, které jsme bohužel nedokázali ovlivnit. Jakmile nám zboží odešlete zpět, platba Vám bude obratem vrácena na Váš účet.
    Modern Fashion

• Široká nabídka zboží, perfektní komunikace, rozumná lhůta dodání zboží, dobré ceny.
    • Žádné....

Vřele doporučuji...

Reakce obchodu Modern Fashion

Děkujeme za vaše hodnocení.
    Modern Fashion

Byla jsem moc spokojená...šaty sou moc hezké a taky velkost sedí určite doporučuji všem...

Děkujeme za Vaše hodnocení, paní Ciesarikova,
    Modern Fashion

• nemam cet a to mnho lidi proc si zásilku nemuzu vyzvednout osoepa složenku vam poslat

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Krakovská, opravdu nechápu, proč nedoporučujete náš eshop, na jiný způsob platby se nás ptáte až po této recenzi, Vaše objednávka Vám byla automaticky stornována, protože nám od Vás platba nedorazila ani do 20 dnů od vytvoření vaší objednávky, to, že nemáte účet jsme se dozvěděli až nyní z Vaší recenze!
    Modern Fashion

Strašný obchod,objednávka je zrušená, čekám na vrácení peněz

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Slováčková, musíte si číst obchodní podmínky, dobu dodání máme uvedenou jak v popisu u zboží, tak v obchodních podmínkách. Zboží, které jste si objednala má dodací lhůtu 15-25 prac. dní, vaše objednávka se k dnešnímu dni vyřizuje 22 prac. den, s dobou dodání jste souhlasila odesláním objednávky!
    Modern Fashion

• Doba dodání...15-25 pracovních dnů... Dnes je to 24 den a zatím jsem neobdržela žádnou zprávu o odeslání zboží

Skvělá reklama, krásné zboží...ale čekat na zimní bundu měsíc, je podle mého názoru opravdu moc... Za mě určitě nedoporučuji a už nikdy zde nakupovat nebudu

Reakce obchodu Modern Fashion

Vážená paní Sklenářová, jak jsme Vás již informovali, bohužel chybou dodavatele se nám doba dodání zásilky prodloužila, tudíž jsme Vám obratem vrátili platbu na Váš účet. Za vzniklou situaci se ještě jednou omlouváme. V každém případě jste ale byla o době dodání informována jak v popisu zboží, tak v obchodních podmínkách, se kterými jste souhlasila odesláním objednávky.
    Modern Fashion

• Rychlá komunikace. Snaha vyhovět zákazníkovi.
    • Špatné rozměry u zboží. Nepřehledné webové stránky

• levně
    • doručení po měsíci je skoro moc

pokud jim nevadí doba dodání at nakupují

Vážená paní Mokrá,
    opravdu nechápu, proč nám dáváte takové hodnocení, když se vaše objednávka vyřizuje v daném limitu.
    Doba dodání je uvedena v popisu u zboží, se kterou jste souhlasila odesláním vaší objednávky. Navíc platbu jsme od Vás přijali až po týdnu od vytvoření objednávky, tím se také vše prodlužuje.
    Je třeba si vše pořádně přečíst.
    Modern Fashion

• Velmi milá komunikace, poradili s velikostí, zboží krásné, odpovídající fotografii.

. Určitě doporučuji, nenašla jsem žádnou slabinu.

Reakce obchodu Modern Fashion

Děkujeme za vaše hodnocení.
    Modern Fashion

• Na prodej nemaji to co maji vyfoceneho v nabidce.Ani material neodpovida fotografii.

Vážená paní Halamová,
    pokud nejste spokojena se zbožím, je samozřejmě možné vrácení do 14 dnů, kterého jste využila, platba Vám byla řádně vrácena.