• Mají opravdu zboží pro plnoštíhlé ženy a první zkušenost byla na výbornou. Mohu vřele doporučit

• Moc krásné šaty na výběr, mají i větší velikosti a ne jako jinde kde mívají velikosti UNI které pak člověk neobleče, oblečení je přesně jako na obrázku,tedy stejně tak krásné. Velikosti sedí,jen délku šatů musim upravit.
    • Jsem spokojená a pokud někdy budu znovu potřebovat krásné šaty,obrátím se zde na tento obchůdek.
    • Rychlost doručení taky skvělé

• velký výběr zboží
    • uvedené míry odpovídají skutečnosti
    • dodané šaty byly na spodním okraji lehce ušpiněné

Některé zákazníky může trochu odradit platba pouze předem na účet, i přes kladné recenze na Heuréce.
    Postrádala jsem mail, o vyskladnění a odeslání zboží. Po objednání dorazil mail s údaji o platbě a potom až mail z PPL o převzetí balíčku (a ano, kontrolovala jsem i spam).

Bohatý výběr sortimentu. Společenské šaty krásné - přesně podle fota, míry odpovídající uvedené velikosti (L). Rychlé dodání. Spokojenost.

• Velikost přesně podle popisu.

• rychlé doručení
    • uvedeny přesné míry
    • skladem = opravdu skladem

Rozhodně doporučuji. Rychlé dodání a krásné originální šaty.

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi, která moc :-) potěšila - vážíme si vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.

Eshop modastyl24.cz

Zboží souhlasí s obrázkem i s rozměrama

• Super

• Všechno
    • 100% odpovídající zboží

Tento obchod 100 % doporučuji. Nakupuji zde pravidelně, paní je neskutečně ochotná, zboží má vyměřené ručně a všechno vždy sedí na cm přesně, doba dodání taky neskutečně rychle. Upřímně mě mrzí komentář podemnou. Nakoupila, už jsem tady tolik oblečení a vždycky všechno sedělo naprosto přesně, dle uvedených rozměrů.
    Za mě maximální spokojenost.
    Vaše věrná zákaznice. Lenka

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi, která nás velmi potěšila :-) , zvláště, po předchozí neoprávněné recenzi, když si někdo koupí malé šaty a pak dá negativní hodnocení - vážíme si vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.

Eshop modastyl24.cz

• Šaty které jsem zakoupila v největší velikosti podle tabulky a stejně mi jsou malé

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, šaty máme ručně vyměřeny a míry vypsány v popisu, šaty jsem opět přeměřila a míry sedí. Bohužel ve větších velikostech se nevyrábí. Nicméně zboží bylo třetí den u vás a píšete dorazilo za týden :(
    Eshop modastyl24.cz

• široké spektrum zboží, přiměřená cena, kvalita, rychlé dodání

nevím o žádné nevýhodě

Eshop modastyl24.cz

Doporučuju, rychlé dodání zboží, bezproblémová komunikace.

Eshop modastyl24.cz

• Rychlost dodání. Bezproblémová rychlá komunikace. Zboží jsem objednala v podvěčer a ob den už mi bylo doručeno. Super. Zboží jsem musela nakonec vrátit a to mě teda i mile překvapila rychlost vrácení peněz, po vrácení zboží byly okamžitě na účtu. Rozhodně doporučuji. Zboží bylo taky v odpovídající kvalitě a dle popisu, i barevně. Obchod jistě ještě využiji.

• Výborná komunikace
    • Šaty sedí jak mají

Paní majitelka velice ochotná, komunikuje se zákazníkem. Obě jsme byli s šaty spokojené :)
    Ještě jednou děkujeme :)

Eshop modastyl24.cz

• rychlé vyřízení, rychlé dodání

Eshop modastyl24.cz

• Rychlé dodání, krásné šaty, velikost přesně odpovídá tabulkám

Eshop modastyl24.cz

• Obchod doporučuji. Rychlé dodání. Šaty jsem sice musela vrátit, ale peníze mi byly vráceny na účet do 2 dnů.

• Okamžité vrácení peněz
    • Zboží neodpovídalo na 100% obrázku

Objednané šaty neodpovídaly zcela mým představám dle obrázku - bylo by dobré nafotit je z více stran. Komunikace dobrá. Paní po vrácení šatů ihned odeslala peníze zpět na účet.

Rychle a spolehlivě

Eshop modastyl24.cz

• Zboží bylo doručeno v pořádku.