• V žádném případě.Jsou to šmejdi,lháři a zloději.
    • Š M E J D I ??????? Dluží a neodpovídají

Šmejdi a jenom samé výmluvy.Majitel marodí,majitel se ozve,majitel se omlouvá,majitel to dá vše do pořádku jenom kecy a kecy.Vrácení peněz v žádném případě. Prosím vás firmě MOBIXO se obloukem vyhněte a hlavně nic NEOBJEDNÁVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maximálně zadat žalobu na majitele firmy MOBIXO.

• Pro ty, kteří nejsou přihlášení na [email protected] a chtějí podat trestní oznámení, postup je následující:
    • stačí zajít na obvodní oddělení Policie ČR, vemte s sebou veškerou komunikaci s p. Olbrichem, případně p. Zlámalem a připojte se ke spisu č.
    • KRPH-73542-7/PŘ-2015-050515
    • ---------------------------------------------------
    • záležitost bude řešena jako trestní stíhání, zdaleka převyšujeme 5000,- Kč a všichni dohromady máme vysokou šanci!!!
    • =========================
    • Nepropásněte hromadné stíhání a následně žalobu!!!

[email protected]

• Zloději co mi stálě dluží peníze.

Nechají si zaplatit a zboží nepošlou.

• Obírají zákazníky s grácií. Dokáží nabudit dojem, že je vše v pořádku a přitom jen přicházíte o peníze.
    • Už od 23.6. mi dluží 208Kč a místo platby mi od nich chodí pouze utvrzovací maily, že se NĚCO děje.

Není v kompetenci ČOI tento případ řešit. Takže pokud se s tím někdo chce vypořádat, pak jedině trestným oznámením.

• jsou to smejdi !!
    • po odeslani penez nic neprislo

jsou to smejdi !!
    po odeslani penez nic neprislo

• nekomunikativnost
    • neprofesionalita

nenakupujte v tomto obchode !
    objednal jsem 6 nabijecek LG
    a zaplatil jsem predem coz byla velka chyba :(

po 3 tydnech si vsimli ze obejdnavka nebyla vyrizena, tak mi bylo sdeleno ze lg nabijecky nejsou ale ze budou za tyden skladem a k odeslani, nedorazily ani po dvou tydnech.. pak mi bylo nabidnuto ze mi poslou samsung nabijecky se stejnymi parametry, taky nedorazily.. pote uz
    komunikace ze strany obchodu utichla, psal jsem cca 5 mailu s tim ze od obchodu ustupuji a chci na ucet vratit koruny, nedoslo k tomu. po delsi dobe se mi kdosi ozval s dotazem jak doresime objednavku, nebo jestli budu chtit penize zpet. (s oduvodnenim ze majitel je nemocny a nestiha)
    odpovedel jsem ze chci penize ale dodnes nic (a to jsem mail poslal uz asi po treti behem 2 tydnu) proste zase ticho.. ted je to uz cca 3 mesice kdy nemam ani penize ani nabijecky.. nabijecky uz jsem tedy mezitim koupil jinde..

ps: tel cislo uvedene na strankach je vypnute, na online formular nereaguji a na maily taky ne..
    VYVARUJTE SE NAKUPU NA TOMTO OBCHODU!!
    NESERIOZNI!!

• Pán je zřejmě podvodník. Bohužel jsem opět naletěl. Nechci už internětové obchody ani vidět.

Zboží nedorazilo a asi ani nedorazí. A není na takové "podnikavce" metr. Bohužel. Proto jsme tam, kde jsme.

Zboží zaplaceno hned při objednání, po 5 dnech přišel email, že už (konečně) odesílají zásilku, ale další tři týdny nic nepřicházelo, tak jsem se ozval emailem. Po druhé výzvě (a dalším uplynulém týdnu) přišla odpověď, že majitel obchodu onemocněl a měl toho moc atd. a zda chci zpět peníze nebo zaslání. Chtěl jsem zásilku, ale po dalším týdnu a dalších ignorovaných emailech zde máte můj názor.

• Přiměřená cena
    • Objednané a předem zaplacené zboží po jedenapůl měsíci od zaplacení nemám.
    • Při telefonickém jednání slíbí a nesplní.
    • Při mailovém styku slíbí a nesplní.

V případě objednání zboží nikdy v tomto obchodě neplaťte předem - jinak dopadnete jako já, tedy místo objednaného zboží obdržíte výmluvy a přijdete o peníze.

Dlouhá dodací lhůta, přesto, že bylo slíbeno dodání v požadovaném termínu, nebylo dodrženo a doručeno pozdě.

• Komunikace a doručení zboží

Zboží jsem objednal,zaplatil převodem na účet a do tří dnů mělo dojít. Je to tři týdny a zboží nikde! Komunikace z obchodem absolutně žádná! Na email nikdo neodpovídá a telefon je mrtvý.Poprvé a naposledy co jsem tomuto obchodu neco zaplatil !!! V dnešní době zaplatit neco do předu je jako hodit peníze do kanálu.

• Podvodník
    • -nekomunikuje
    • - nenavrátil částku při odstoupení od smlouvy

baterii jsem obdržel, ale vrátil ji poštou a odstoupil od smlouvy. Přišlo mi potvrzení, že baterie došla, že v dalším týdnu zašle peníze. 2 měsíce, peníze nikde, nekomunikuje. Živnost byla zrušena.

• Nereaguji na mail ani telefon

Nikdy vic

• . po první a zároveň poslední objednávce nevidím žádný důvod ke spokojenosti
    • marginální slabinou je kvalita objednaného zboží, je otázkou, zda se jedná o náhodu či běžnou praxi!

v pátek 17.7. jsem odeslal objednávku na baterii pro telefon Samsung /obj. č. 15002451/. Čtvrtý pracovní den jsem obdržel zásilku, baterie nebyla v originálním balení, jak slibuje firma na internetu /pouze v "bublinkové obálce" volně uložená/. Po vložení do mobilu jsem se dozvěděl, že baterie je na 69% nabitá - budiž, řekl jsem si a nabil zdroj na 100%. Za dva dny byla baterie vybitá, telefon nepoužitelný, opakované patero nabití - pokaždé telefon mimo provoz po dvou dnech. Původní baterie mě vydržela 10 i více dní /nemám v mobilu internet, prakticky jen volám, přijímám hovory nebo píši a přijímám SMS/. Takže jsem naletěl a přišel jen o necelé tři stovky. Nehodlám zboží reklamovat, protože já potřebuji mobil a ne reklamační lhůty a po zkušenostech mnohých zákazníků jsem jen vzteky mávnul rukou a firmu budu každému vymlouvat.

• Do dnesni doby mi nebyly vraceny penize.

Nelze se dovolat. NEDORUCUJI

• Desítky lidí jsou připraveni vymáhat své pohledávky za panem Olbrichem, tvoříme početnou skupinu, chcete se přidat? Pište na:
    • --------------------------------------
    • [email protected]
    • Živnost p. Olbricha byla zrušena k 31.7.15.

bez komentáře

• komunikace, dodací doba

• Žádné výhody jsem neshledal jen přišel o peníze prostě chudý a najivní důchodce......

ze začátku dobrá komunikace, zboží na sklade nebylo kompletní, souhlasila jsem s odložením doručení(kompletní zboží melo být 5.8.), nyní opakovaně urguji e-mailem a žádná reakce obchodu,zboží zatím nedoručeno.

Bohužel jsem si recenze nepřečetla před nákupem. Také jsem objednala baterii, zaplatila a nic. Po 14ti dnech jsem jim psala a odpověď žádná.