• NIC!!PODVODNÍK!!Mobily-Praha.eu je LS Mobil.eu v Liberci.
    • Podvod při reklamaci.Vrátil poškozený kryt na mobilu.Bohužel jsme si ho při převzetí nezkontrolovali.

V Liberci vystupuje pod LS mobil,je to podvodník!!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• objednala jsem si mobil,cena byla 2548kč,druhý den mě volali že je cena 2590kč,dnes mě ho dovezli za 2700kč,tak jsem ho vrátila.Telefon nikdo nebere,je tam pouze záznamník.

Podvodníci kteří zkoušejí lidi obrat o peníze.

• Poslali jiny telefon, nez jsem si vybral (ani objednavka, kterou jsem od nich obdrzel se neschoduje se zbožím, které jsem dostal. Po mesici vratily peníze, ale o 500,- min. Maly cesky zlodejicci

V zadnem pripade nedoporucuji, bacha!

• místo cz distribuce šedivka
    • vysoké ceny
    • nepřehledný e-shop
    • místo černé varianty příjde bílá i když si vyberu černou
    • nekomunikují

Toto je katastrofální e-shop! Rozhodně v něm nenakupujte!
    Radši nakupte na mojemobilka.cz za nižší cenu a cz distribuci než nějakou šedivku!!!! Jste pěkný podvodníci!!

• všechno

• *
    • *

• Nízké ceny
    • Osobní odběr v Praze
    • -

Eshop s mobilnímy telefony a příslušenstvím. Má kamennou pobočku v Praze s možností osobního odběru. Příjemná obsluha, mi poradila s výběrem krytu na mobil. Vřele doporučuji všem, kteří si rádi vyzvednou zboží osobně.

• Velmi rychlé jednání
    • Osobní vyzvednutí v Praze bleskově a bez problému
    • Výdejna zboží vypadá poněkud nízkonákladově

Telefon jsem si včera objednal přes e-shop, dnes vyzvedl na prodejně (měl jsem možnost si ho vyzvednout hned po zadání objednávky), vše proběhlo velmi rychle a v pořádku.

Výdejní místo vypadalo lehce nízkorozpočtově, což je ale zřejmě daň za extra nízké ceny telefonů, tedy důvod, proč jsem se vydal hledat telefon na internet a ne do klasických kamenných prodejen, kde bych za něj dal o několik tisíc víc.

• NIC
    • V žádném případě nedoporučuji,uvedou,že mobil je skladem,potvrdí objednávku s tím,že druhý den upřesní vyzvednutí,potom se dva dny neozvou.Tak tam zavoláte a dozvíte se,že nemají,protože dodavatel NEDODAL.Máte smůlu a nabízejí Vám ho ne jak bylo objednáno z CZ distribuce ale z šedivky!No já si po potvrzení objednávky objednal v jiném obchodě příslušenství,které zde neměli.Nyní budu muset rušit a za trotla budu já!

Pokud uvádí,že mají SKLADEM,nikdo není zvědavý na řeči,že dodavatel nedodal.Nabízet potom místo CZ distribuce šedivku-co dodat-zde může objednávat pouze milovník adrenalinu s vizí 90% neúspěchu.

• -
    • Dlouhá doba dodání - slíbí, že do dne ho budou mít v obchodě, jedu tam autem - nemají řeknou že budou mít zítra, jdu tam příští den, a zase nemají, řeknou že až za týden... Kdo ví jestli se toho zboží dočkám do konce měsíce. Nedoporučuji.

v tomto obchodě jsem nakupoval kvůli cenám, ale příšte si radši připlatím o pár korun víc než čekat měsíc

Dobrý den
    Vážený zákazníku pokud si pro telefon přijdete bez potvrzení,tak bohužel není připraven.
    S pozdravem Zdeněk Schied

hm, co jsem si na první pohled všiml, a vzhledem k tomu, že mobily-praha.eu, mají stejné IČ jako lsmobil.eu a obě dvě firmy má na webu uváděnou i stejnou adresu jako třeba i mobilTEL.cz (zde je jiné IČO a jiný provozovatel), tak mi příjde, že je to úplně jedno kde to koupíte, bude to jedna a ta samá skupinka prodejců mobilů. (Na fotce jednoho z nich je vidět, že na dveřích je výdejna pro ještě jeden internentový obchod. Ano výdejna. Takže adresa na webu je buď jen výdejna a nebo to je i adresa provozovny?. a pak na stejné adrese sídlí více firem prodávající mobily? Proč by seriózní prodejce potřeboval milion stejných internetových obchodu na stejné adrese?) MInimálně je to zarážející (ikdyž to na kvalitu zboží vliv mít nebude, nevím jak to potom bude ale s reklamací u distribuce EU, kde to reklamuje jen prodejce. Ale jaká bude jeho adresa? :-) )

Dobrý den
    Nevím co je divného na tom že na jednom místě sídlí více firem,důvodem jsou poloviční náklady na provoz.

• záruka

nedoporučuji

• já nevím.
    • asi všechno,pomalé doručení,místo mobilu mi přišel pytel pytel ryže..

nedoporučuji

Dobrý den
    Milá konkurence to byl slabý pokus,pytel ryže koupíte jinde ne u nás.

• skvělá komunikace
    • bleskové dodání