• dobré ceny
    • telefon je z části anglicky
    • z čínské distribuce

v obchodě je menší výběr pouze telefonů značky lenovo, telefon pochází z čínské distribuce což znamená že je z části anglicky a objevují se tam občas čínské znakym, jinak s dopravou a cenami jsem spokojená a mohu doporučit

• Velmi solidní jednání, vstřícnost.

Vřele doporučuji.

• Rychlé dodání, pomoc při instalaci aplikací.

Doporučuji.

Je to obchod akorat pro nadšence Lenova.Jinak dodali rychle a v pořádku.Nemám co bych dodal.

• kvalita mobilu
    • komunikace s prodejcem

Dodali okamžitě.

• Rychlá a bezproblémová dodávka zboží.
    • Solidní jednání.
    • Rozumná cena za velmi slušný telefon.
    • Zatím žádné výhrady nemám.

Obchod doporučuji ostatním.I když jsem měl pár dotazů,které byly snad i nad rámec běžných,musím kvitovat,že se mi ve všech dostalo fundované a trpělivé vysvětlení.

• rychlé bezproblémové jednání
    • telefon podle mých představ
    • návod v čínštinně

• Přijatelná cena
    • Mobily jsou skladem
    • Rychlé doručení
    • Nevim,Neřešil jsem žádné problémy

Nemám co bych dodal.Telefon přišel a funguje.

• Výborná komunikace
    • Rychlé jednání

Objednávala jsem A660. Vše bylo OK

• -Cena
    • -Dvouletá záruka
    • -Co je napsáno skladem ,je opravdu skladem
    • Malý výběr zboží

Mobil jsem si tu koupila,proto že se mi líbil.zkoušela jsem ho objednávat jinde,ale buď to bylo nadlouho,i přesto, že měl být skladem,nebo to bylo s roční zárukou,nebo to chtěli dokonce poslat přímo z číny na moji adresu.Takže prostě jenom tohle byl první obchod,kde to bylo.Nic víc.

• Vše přišlo jak mělo.Dvouletá záruka od prodejce.
    • Nevim.Nic jsem s nimi neřešil,tak nevm jak s fungují reklamace.

Obchod funguje bez problémů, mobilní telefony nejsou určeny pro český trh, ale čeština je u nich zvládnutá až na některé vvyjímky dobře.Pokud prodejce nedělá problémy s dvouletou zárukou,tak dobrý.

• přijatelné ceny, rychlá a příjemná komunikace při problémech.
    • Nemají kamenný obchod..Telefony(aspoň ten který jsem koupila) mají na mě velmi stručný návod k použití.

Nakoupila jsem v toto obchodě,proto že tu byl nejlevnější mobil,který se mi líbil.to byl můj hlavní klíč.Telefon jsem druhý den poslala zpět,protože jsem usoudila,že nefunguje jak má.neměla jsem žádný zkušenosti s chytrými mobily a tak se stalo,že chyba byla na moji straně.Co si vážím,že ze mě neudělali blbou blondýnu, a telefon mi nastavili podle mé představy a zadarmo zaslali zpět.to si myslim že je lepší než obchod posuzovat podle toho jak rychle zboží došlo.