• že má, co potřebuji
    • nevidím

Asi je to dobrý eshop.

Věci skladem nedorazily, obchod nereaguje.

Objednala jsem zboží a přišel mi potvrzující e-mail, že byla vytvořena objednávka a ať vyčkám na proforma fakturu. To bylo vše. Po pěti dnech jsem e-mailem odeslala žádost o stav mé objednávky. Žádnou odpověď jserm nedostala a telefon, uvedený na jejich stránkách, nefunguje.

• Rychlost, kvalita, cena.
    • Na žádnou jsem nepřišel.

Nejlepší cena, výborné dodací podmínky.Zboží přišlo včas, dobře zabalené, nepoškozené, a v kvalitě, která byla inzerována!! Což se o jiných dodavatelích říci nedá. Zde jsem zakoupil, co jsem viděl, a ne ILUSTRAČNÍ FOTO.

• Nevím

Jo

nízké ceny

• Rychlost dodání a komunikace.
    • Nemám výtek.

Doporučuju.

• rychlost, ceny

s cenovu, dodávkou i komunikací s ochodem jsem spokojena

Reakce obchodu MobilVěci.cz

velice děkujeme za důvěru, kterou jste nám svým nákupem projevil. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

• rychlost dodání
    • široký sortiment zboží
    • příznivé ceny

Objednávali jsme náhradní baterii do starší Nokie, balíček došel hned druhý den, vše proběhlo v pořádku. Pokud bude ještě něco potřeba ohledně mobilů, do obchodu se vrátíme.

mobilveci.cz

• mají všechno co sem chtěl
    • nehodnotim

asi lepší objednat na dobírku a zaplatit pri dodani, skracuje se dodaci lhuta. Pri prevodu se ceka na pripsani na ucet obchodu az pak se expeduje.

Obchod doporučuji

• nízké ceny
    • skvělá komunikace
    • levná doprava
    • velký výběr produktů

Vše probéhlo bez problémů. Zboží dorazilo v pořádku, v termínu. Spokojenost.

mobilveci.cz

Obdrzel jsem baterii s datumem vyroby 07/2014.
    Zaroven mam podezreni ze jiz byla pouzivana. Nejsem si vedom ze bych objednaval bazarove zbozi.

Reakce obchodu MobilVěci.cz

velice děkujeme za důvěru, kterou jste nám svým nákupem projevil. Baterii jste si objednal ve verzi bulk / v igelitovém pytlíku tak, jak chodí přibalené k novému mobilnímu telefonu. Baterie je zcela nová. Použité zboží neprodáváme.

mobilveci.cz

Dobrá cena,rychlé dodání. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Obchod mohu doporučit.

mobilveci.cz

Zničil jsem si svojí nedbalostí originální kabel k nabíječce od Lumie 830. Hledal jsem ho na netu a v tomto obchodě jsem ho našel za nejlepší cenu. Proto jsem ho objednal. Vypadá naprosto stejně jako originální, takže si nemyslím že by se jednalo o nějaký podvrh, ale opravdu o originální kabel. Takže za mě můžu jen doporučit.

• Přehledný web
    • Baterie je vyrobena v roce 2013

• solidnost
    • nevím o žádných

spolehlivý obchod

mobilveci.cz

• rychlost, zboží odpovídé popisu a funguje správně

• dobri
    • nema