Obiednal som telefon cez Slovensku stránku tohto obchodu. Tovar neprišiel do 12 dní ako je v podmienkach že do 10max dorazí. Peniaze nevrátili a mam pocit že nepríde vôbec. Telefón nedvihaju a ako píšu že majú mail tak to mi neodpisuju vôbec. Momentálne to idem však riešiť inak, a to súdnou cestou.

• ziadna
    • firma je v KONKURZE

Vazeny zakaznik,

v prvom rade sa ospravedlnujeme za neprijemnu situaciu, ktora vznikla
    po vytvoreni Vasej objednavky. Bohuzial, tak ako je uvedene v obchodnych
    podmienkach eshopu www.mobiluj.sk, firma Ital.Sk.Consulting je len
    logistikou talianskej spolocnosti Business Company srl. Nasa praca,
    stanovena zmluvou, bola obmedzena na sluzby zakaznikom ( odpovede na
    maily a telefonicke hovory ), balenie a vyexpedovanie tovaru,
    zasielaneho talianskou spolocnostou na nasu adresu. Kazda cinnost,
    ktoru sme vykonavali, bola vzdy priamo vyziadana spolocnostou Business
    Company srl.
    Spolupracovali sme bez problemov niekolko rokov. V poslednej dobe sa
    bohuzial situacia zmenila. Oneskorene dodania tovaru pre zakaznikov sa
    nahromadili a napriek tomu, ze sme tento stav velakrat urgovali,
    nedosiahli sme pozitivne vysledky.
    Az od pravnika spolocnosti Business Company srl sme obdrzali oznamenie
    zo sudu, ktory vyhlasil konkurz spolocnosti.
    Nase pravne oddelenie hlada mozne riesenia, vzhladom na to, ze aj
    Ital.Sk.Consulting ma neuhradene pohladavky.
    V prilohe Vam prikladame list pravnika Business Company, ktory je k
    dispozicii vsetkym zakaznikom, ktori nakupili tovar cez stranku
    Mobiluj.sk + uradny preklad a rozhodnutie talianskeho sudu + uradny
    preklad.

Ital.Sk.Consulting

• novy smartphone v originálním balení
    • nejnižší cena

• Maximální spokojenost
    • Profesionalita
    • rychle dodani

• reklamace

Od 15.8.2018 řeším s tímto internetovým obchodem svojí reklamaci mobilního telefonu. Telefon si zasíláme tam a zpátky, protože mi ani jeden servis neuznal reklamaci (pokaždé z jiného důvodu). Nechal jsem si tedy vypracovat znalecký posudek, který hovořil v můj prospěch. Mobiluj sk uznal vinu a zaslal mi nový telefon, avšak v jiném barevném provedení než byl původní, souběžně s tím mi nevystavili žadnou fakturu a neproplatili náklady spojené s vypracováním posudku a poštovného, ipřesto, že jsem jim zaslal veškeré doklady o nákladech s tím spojené 18.1.2018. Následovala předžalobní výzva s okamžitou úhradou vzniklých nákladů. Na tuto výzvu reagovali, že mi zašlou peníze a protože jsem již s touto společností nechtěl mít nic společného rozhodl jsem se, že chci vrátit i peníze za MT. Do dnešního dne 5.2.2019 mi žádné peníze na účet nepřišli a hodlám řešit celou věc soudně včetně penále za záměrné obstrukce v celé věci, protože řešit reklamaci telefonu půl roku je už trošku moc.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• super cena

• Komunikace nepodepisují
    • Doba doručení

• Dlouhé dodací doby
    • Nekomunikují

Zkusil jsem. Byl jsem smířený s delším dodáním podle jejich obchodních podmínek (až 10 dní).
    Nyní je to 11. den od objednávky a zaplacení a nemám ani zboží ani žádnou zprávu od obchodu. Na mail nereagují.
    Byla chyba zde nakupovat. Neseriozní. Rozhodně nedoporučuji.

Update po několika dalších dnech:
    Mezitím mi jednou zvedli telefon, prý se ten telefon (který mají skladem) zdržel na cestě k nim vinnou jejich dodavatele.
    Od té doby žádná další odpověď na emaily a telefony nezvedají.

Další update:
    Když se opět podařilo navázat kontakt, odstoupil jsem od smlouvy. Měli 14 dní na vrácení zaplacené částky.
    Lhůta vypršela, peníze zatím nevrátili.

Poslední update:
    Zrušili mi registraci na jejich eshopu, nedoručili telefon a nevrátili peníze.
    Pro mě jasní podvodníci a zloději. Poslal jsem jim předžalobní výzvu a informoval SOI.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• levnější cena
    • komunikace
    • dlouhá dodací doba
    • nedovoláte se, přes e-mail také nereagují
    • stále čekám na zásilku

Zkusil jsem, stále čekám na balík, nevím, v jakém stavu je objednávka, nedovolal jsem se, na e-mail nikdo neodpovídá, ticho po pěšině. Co si mám myslet? I přes negativní recenze a diskuze, které jsou vesměs stejné a nelichotivé pro tento e-shop, jsem si tedy objednal produkt. Žádná odezva, ani búúúú

Dobry den,
    telefon Vam bude doruceny v case stanovenom v obchodnych podmienkach. Pokial ste sa nedovolali, je nam to luto, urcite bola telefonna linka obsadena. K dispozicii mate aj mailovu adresu.
    Mobiluj.eu

Objednala jsem si mobil, u ktereho meli uvedene ze je na sklade. Objednavku jsem zaplatila, email o prijeti platby mi dorazil hned rano na druhy den. Od te doby zadne info o stavu objednavky. Za 3 pracovni dny, kdy jsem nevedela v jakém stavu objednávka je, jsem se rozhodla zavolat na jejich zákaznickou linku. Bohužel mi bylo řečeno, že mobil na skladě není, ze se ceka na doskladneni a az pote mi bude zaslán, což mi samozřejmě nevyhovovalo protože jsem počítala s tím, že mi přijde co nejdříve, jeste když měli na stránkách uvedené že je na skladě. Objednávku jsem tedy zrušila. Peníze nazpátek mi přišly 4. pracovní den.
    Se servisem zakaznicke linky a emailove komunikace nic nemám, všechno bylo v pořádku, jediné co musím vytknout je blbě uvedena informace na webové stránce. Přinejmenším mi alespoň mohli dát vědět, že se čeká na doskladneni, když věděli, v čem je problém.
    Kvůli tomu bych uz pres jejich stranky nic nekou.

Dobry den,
    radi by sme reagovali na Vasu recenziu. Vasa objednavka bola vytvorena v obdobi sviatkov, kedy sklady boli zatvorene alebo sa cakalo na naskladnenie. Telefon bol naskladneny, ale Vy ste medzicasom objednavku zrusili. Peniaze Vam boli vratene.

výborné

Dobry den,
    dakujeme za Vasu pozitivnu recenziu.

• Super cena
    • Dobrá komunikace obchodu
    • Pečlivě zabaleno
    • Kvalitní doprava přes DHL

Na základě recenzí na Heureka.cz jsem počítala s delší dobou dodání, ale balíček dorazil už do týdne od zaplacení.

Dobry den,
    dakujeme velmi pekne za Vasu super recenziu.