• - průběžné info o zásilce
    • - dobrá cena
    • - zboží v pořádku kompletní
    • potvrzený záruční list
    • - nebyla zaplombovaná krabice od mobilního telefonu

Velmi dobrý obchod rychlé jednání. Určitě mohu doporučit. Kupoval jsem mobil Nokia 5310. Jen krabice by mohla být přelepena štítkem, byla rozbalená.

• přehlednost
    • solidnost
    • nízké ceny
    • kamenný obchod
    • reakce na recenze

V tomto e-shopu jsem nakupoval poprvé. Stránky jsou přehledné a všechny produkty jsou sice stručně, ale zato výstižně popsány. Jednoduše jsem se dozvěděl vše, co jsem k nákupu potřeboval.
    Objednal jsem si zde SE G900. Ihned mi přišel e-mail o objednávce a druhý den mi přišlo, že se objednávka příjmula a že se vyřizuje. Po 3 pracovních dnech přišlo, že je objednávka vyřízena a druhý den jsem měl mobil doma. Vše dorazilo v pořádku, balení obsahovalo vše co mělo (hlavně záruční list a návod, které některé obchody rády nepřikládají). Akorát mě zarazilo, že mi mobil po zapnutí nefungoval. Jelikož jsem si zjistil, že toto je u tohoto smartphonu běžné, tak jsem si ihned přehrál firmware na nejnovější verzi a poté se mobil rozběhl. Ještě mě překvapilo, že nebyla nahrána čeština, ale ta asi v nové verzi frimwaru nebyla obsažena. Tak jsem kouknul na internet a asi během 10 minut jsem si ji bezproblému dodatečně doinstaloval.
    S nakupováním v tomto shopu jsem velice spokojený, i problémy, které jsem zde popsal. Ale ty nebyly způsobeny prodejcem. Takže 100%!

• úplně vše
    • na nic jsem nenarazil

Já si mysím(a určitě nebudu sám)že takhle si zákazník představuje prodejce.
    Slušné jednání, ochota, rychlost vyřízení obědnávky, informace o jejím stavu a v neposlední řadě i cena.Přeji Vám, ať to děláte pořád tak dobře. Pak nebude mít o zákazníky určitě nouzi.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Děkujeme moc! Hezké svátky..

• rychlost, spolehlivost

Bezva obchod, chválím profesionální přístup, příjemné a velmi rychlé jednání. Telefon jsem objednala v pondělí a již dnes dorazil v naprostém pořádku! Všem vřele doporučuji, skvělý obchod. Eva

Děkujeme. www.mobilTEL.cz

• Skoro vše!
    • Bohužel ten manuál není,ale neberu si to moc osobně jako jiní lidé :D

V pondělí jsem objednával mobilní telefon,naprosto skvělá komunikace bomba... Dneska mi přišel plně funkční v barvě jaké jsem požadoval... Super až na to,že ho mám jako dárek k vánocům pro otce a není tam vůbec žádný návod k obsluze,přesto že mi říkali,že je a ještě dokonce český,ale nevadí budu ho muset někde sehnat,jinak naprostá spokojenost a řádně vyplněný záruční list a komplet příslušenství... Děkuji a tenhle obchůdek mohu vřele všem jen doporučit :-)

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Děkujeme, návod dopošleme, napište nám do emailu číslo objednávky s tím, že chcete doposlat...díky.

• velmi pěkný menu
    • není český návod

Obchod proběhl velmi rychle.Peníze jsem poslala predem,telefon byl v pořádku v originálním balení.Co mi tam pouze chybělo byl návod,je pouze v polštíně.Není stylus,to by ale nemělo být na závadu.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Děkujeme za převážně kladnou recenzi, napište číslo objednávky do emailu, dopošleme. Děkujeme.

• bezproblémová komunikace
    • nízká cena

Nakupovala jsem zde poprvé telefon Nokia 5800. Objednávka vyřízena ihned, komunikace bez problémů a profesionální přístup. Telefon přišel hned druhý den po objednání. Nový, v pořádku se vším příslušenstvím, které bylo garantováno. Plus pozornost ve formě bonbonků :) Jedinou připomínku: krabici s telefonem posílají jen v protinárazové obálce, což, vzhledem k tomu jak naše pošta zachází s balíky, nevidím jako nejlepší řešení. Každopádně ze své zkušenosti mohu obchod jen doporučit.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Děkujeme. K poznámce: protinárazové obálky jsou rychlejší při balení, během roku relativně používáme i krabice, ale vzhledem k předvánočnímu prodeji nikoliv :-) Pro všechny případy je balíček pojištěn. Hezký den.

• Informace o doručení SMS
    • Rychlost doručení
    • Sladká pozornost
    • Nejnižší ceny

Obchod O.K. zboží objednáno v pondělí - doručeno ve středu. Trochu jsem se bála , jsou tady napsané i negativní zkušenosti. Ale vše bylo doručeno v pořádku. A tento obchod můžu jenom doporučit.

Děkujeme moc!

• cena mobilů
    • rychlost dodání
    • komunikace se zákazníkem
    • sladké překvapení v balíčku
    • nic :-P

super prodejce
    objednávala jsem zboží již o prázdninách v srpnu, ale byla A STÁLE jsem s mobilem 100% spokojená.....
    děkuji moc a nenechte se znechutit zápornými komentáři, které Vám stejně píše závistivá konkurence.

Děkujeme!

• ehm, těžko říci.........
    • Prodaj vám použitý mobil a když se ozvete jste za debila ptže tado ehm ehm "solidní" firma prodává "pouze" "nové"

jak tady furt píšete že po záporném hodnocení vám nepřišel email tak je to výmysl konkurence...nedochází vám že třeba po udělení komentu se sem dotyčný už nedívá? =)

Já se u vás nedavno objednal taky telefon SE, sice funguje ale přišel ošoupán a ještě v něm byly fota nejspíše předchozího majitele. Asi chyba výrobního kousku že? Nebo jak se na to vymluvíte teď? To že dostanete negativ za to že nékomu přišel použitý mobil tak to neni konkurence ale pravda dotyčného!! Tady bych už nekoupil ani kapesníky, ještě by mi přišli posmrkané...ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI, TY CENY JSOU LEVNĚJŠÍ PROTOŽE VÍ ŽE 95% TELEFONŮ POŠLOU POUŽITÝ A VYDAJ HO JAKO "NOVÝ"

Reakce obchodu mobilTEL.cz

A proč jste se neozval zpět? :-)

Hezká pohádka!

Ale i Vám dáme šanci, číslo Vaší objednávky? :-)

• Naprostá spokojenost. Rychlost, cena, stav objednávky. Řádně zabaleno, nic nechybí. + malá pozornost.
    • O ničem nevím.

Objednáno 25.11. a dnes 27.11 mám telefon v ruce.

Děkujeme.

• dodaci lhuta v poradku i vse ostatni okolo( zarucak a vybava telefonu )

spokujen

Také děkujeme..

• Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky
    • Nemám nic

23.11. jsem objednal a 25.11.jsem zboží dostal v pořádku. Byl jsem standartně informován o průběhu objednávky, takže jenom spokojenost.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Děkujeme pánovi za kladnou recenzi.

• ABSOLUTNĚ NIC
    • VŠE!!!!! a navíc zboží vydávají za nové,ikdyž nové rozhodně není

Naprosto nekorektní jednání,zboží má ddlouhou dodací lhůtu okolo 3 TÝDNŮ,a navíc vám ještě pošlou použitý telefon!!!!

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Žádnou objednávku nemáme otevřenou 3 týdny, takže tady nelžete! A jak víte, že máme použité telefony, když jste žádný ani nedostal?

Ale ať Vám nekřivdíme: napište nám do emailu číslo vaší objednávky.

• Došel mi telefon bez folie,byl vybytý,a ŤUKLY v pravém horním rohu,krabice je ošoupaná

Jedniné plus vidím v nejnižší ceně na internetu,ale pozor nabzejí nové telefony a dojde vám telefon POUŽITY

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Číslo Vaší objednávky do emailu prosím. Díky.

Ani po pár dnech email s číslem objednávky nepřišel.... další trapný pokus :-)

• rychlost,cena.komunikace
    • Jediné co tak špinavější krabice :-)))...ABSOLUTNĚ ŽÁDNÉ NIMUS

Vše naprosto OK!!Jsem stašně spokojený doufám že mobil vydrží!Včele doporučuju

Děkujeme.

• Opravdu super internetovej obchod, všem budu doporučovat!
    • o ničem nwm!!!

Nwm, kdo sem píše ty negativní reakce, bude to asi doopravdy jen závist! Já si objednal SE c702, a přišel mi v originálním balení, neporušený, se záručákem, se vším co měl mít!
    Jsem velice spokojen!

• nízké ceny
    • zatím nic, čekám na další zboží, pak uvidím jaké bude hodnocení...

Zatim dobrý :)

• nízká cena
    • plané sliby jak v nabídce, tak v přímém jednání

firma nedokáže dodržet co nabízí a ani co slíbí. jenom výmluvy - nesolidní jednání vůči zákazníkovi

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Prosím o číslo vaší objednávky třeba do emailu na [email protected]

Žádná reakce od zmíněného dopisovatele recenze Stenlyeho do pěti dnů nepřišla, tak asi tak :-))

Žádná reakce ani po 10 dnech ....... :-))

• ochota
    • spolehlivost
    • přijatelná cena

Moje objednávka byla vyřízena velice ochotně, rychle a spolehlivě.Mobil SE 702 v originál krabici,s návodem i záručním listem. Doufám, že to bude pěkný vánoční dárek a hlavně že bude spolehlivý...