• Cenu?
    • Stránky jsou zastaralé, což působí velmi nedúvěryhodně.

Zboží jsem objednal, druhý den mě obchod informoval o tom, že se objednávka vyřizuje. Od té doby se nic neděje. Nikdo se neozval. Od objednávky je nyní deset dní, přitom bylo u produktu uvedeno, že je skladem.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Vaše objednávka byla stornována. Volali jsme Vám a sám jste potvrdil storno, škoda. Děkujeme.

• Telefon byl objednán den před svátkem a navíc na splátky, přez to tento necelý den stačil na vydání a odbavení
    • Na výdejním místé je opravdu téžké zaparkovat, je to na každém, prioritně je to e-shop

Jsou rychlí, snaha jim nechybí a k přístoji jsem dostal brožovaný návod.

• solidní ceny
    • perfektní komunikace
    • jako jediní ponechávají paměťové karty v mobilu

doporučuji, viz výhody

Udělal jsem obědnávku, před deseti dny. Dosud se mi nikdo neozval, zoboží nemám. Dnes mi přišlo, že mám vyplnit tento formulář ... takže co asi můžou čekat, že napíšu.

• Obchod má nízké ceny. Solidní jednání personálu. Rychlé vyřízení dodávky.
    • Zatím žádné.

Vybrala jsem si mobilní telefon a napsala dotaz, odpověd na můj dotaz přišla hned druhý den, odpovězeno bylo slušnou formou. Objednala jsem si, zboží dorazilo za 5 dnů ... jelikož do dodání zasáhl státní svátek a víkend. Zboží dorazilo v pořádku, nechyběl český manuál. Také mi během dodávání přišlo několik informačních emailů co se se zbožím děje. Avšak podle předchozích recenzí se bojím reklamace zboží, jelikož hodně lidí píše, že v tomhle ohledu jsou nesolidní a je s vrácením zboží a peněz problém ... doufám, že zboží nebudu muzet reklamovat. Celkově jsem spokojená a určitě doporučuji tento internetový obchod.

• - pohodlí objednávky z domova
    • - lepší ceny než v kamenném obchodě
    • - volba Vašeho obchodu byla na základě kladných hodnocení Vašich zákazníků
    • - nevím o žádných

- velice korektní a rychlé jednání
    - 100% splnění požadavků z mé strany

Mohu doporučit ostatním bez obav o případný podvod nebo nedodržení jakosti a kvylity jak zboží, tak i služeb.

• nízke ceny , rychlost dodavky
    • nedodržuje zákon, odmietol my vratit peniaze za vratene zboži, znažil sa my podstrčit na podpis nepravdivu reklamačnu zmluvu ,predava rozbalene šedivky určeny pre polsky trh. Presnejšie som to rozobral v diskusii prispevok od Mariana.

Je to asi jeden z tych obchodov kde ste spokojny ked tovar nevraciate elebo nereklamujete, inak vas čaka boj.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za Váš příspěvěk, avšak lehce ho budeme rozporovat v jedné maličkosti, ale velmi podstatné. Vaše představa o vrácení zboží ve 14 denní lhůtě plynoucí ze zákona není správná. Prodávající má povinnost vrátit kupujícímu plnění z kupní smlouvy do 30 dnů. Vaše interpretace hovoří ihned a neodkladně. Bohužel takto to nechodí, to znamená, přijmeme, pošleme na posouzení, zda je vše se zařízením v pořádku, na základě tohoto dokladu vracíme peníze zákazníkovi zpět, faktická doba vrácení a neberte nás za slovo je cca 14-21 dnů. Takže není problém, aby jste navštívil prodejnu ještě jednou, pokud máte zájem, rádi vám zboží přijmeme na vrácení peněz. Vaše slova o nedodržení zákona jsou trošku zcestná.

• Cena.
    • Spatny popis produktu. Kdyby u zbozi bylo psano, ze se jedna o ZANOVNI zbozi z sedeho dovozu, tak bych nemohl proti obchodu rict ani pul slova.

Zbozi dodano, zjisteno ze bylo pouzivane, ale vzhledem k tomu, ze telefon vypada jako uplne novy a je plne funkcni, tak ho vracet nebudu. Ale mohli by uvadet, ze se jedna o zanovani zbozi. Pak by zakzanik nebyl prekvapeny a kupoval by na 100% presne to co chce.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Omlouváme se za vzniklé komplikace, ale objednávku jste vyzvedával osobně na pražské prodejně, mohl jste zboží odmítnout na místě, pokud byly nějaké nesrovnalosti. Děkujeme.

• Nízká cena
    • Komunikace a delší doba dodání

Cena super, ale komunikace mohla být ze strany prodávajících lepší, potom by mi delší doba dodání zboží ani nevadila.

• Dobré ceny

Rozhodně doporučuji všem. Rychlé dodání zboží. Telefon mi přišel třetí den po objednání.

• Nízká cena
    • Komunikace se zákazníkem

Přestože mobil je v nabídce pořad skladem,do dnešního dne ho na prodejně nemají.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Zboží převzato zákazníkem. Děkujeme.

• pohodlí

Jsem spokojena, doporučila bych ostatním.

• e-shop má kamenou prodejnu(výdejnu)
    • -nemusím platit poštovný
    • trochu horší parkování při osobním odběru
    • ale jinak nic

Výborná komunikace, rychlé dodání objednaného zboží. Obchod určitě doporučuji.

• výhodná cena

• přijatelná cena
    • krátká dodací lhůta
    • možnost osobního odběru
    • nelze platit kartou

• vyhodne ceny
    • malo informaci o zbozi
    • telefony nemaji halvni menu v ceskem jazyce

tento obchod bych doporucila ma nejlevnejsi ceny
    tento obchod bych nedoporucila lidem co schaneji neco poprve a nevi jake zbozi si maji objednat , u vyrobku je malo informaci
    jinak jsem byla s cenou, dodanim a komunikaci spokojena

vstřícné a rychlé jednání.
    Byl jsem velmi spokojen.

• Možnost nákupu přes internet a tím můžu nakupovat levněji.
    • Měla jsem problém ten obchod najít, když jsem si potřebovala produkt vyzvednout, ale napodruhé už jsem ho našla =)

Firma je spolehlivá, komunikuje se zákazníky a rychle doručuje objednané zboží. S firmou neshledávám žádné problémy.