• podvodníci, absolutně neřeší žádné reklamace, nesdělí kde je možné je osobně navštívit, nereagují na odstoupení od smlouvy. Tedy vlastně jen zloději pod štítem prodejce mobilních telefonů.

NEDOPORUČUJI ! Reklamace po 60 dnech nevyřešena.

Reakce obchodu Mobilpolis

Upozorňujeme čtenáře těchto "recenzí", aby je brali s velkou rezervou. Všiměte si, že tato recenze je zcela anonymní. Naše reklamační oddělení funguje vzorně a určitě jeho funkčnost neodpovídá těmto lživým recenzím. Navíc se ani nesetkáváme se stížnostmi a reklamacemi závad, které jsou zde popisovány.

Na předchozích stránkách se můžete přesvědčit, že mnoho recenzí bylo již smazáno, jelikož je psal stále dokola jeden člověk a vydával se za různé zákazníky a dokonce i za ČOI.

Nevýhodou takovýchto stránek je, že na ně může psát kdokoli a cokoli. Konkurence je v tomto opravdu vytrvalá, sami se přesvědčte na předchozích stránkách, jak dlouhodobě a pečlivě psala stále stejná osoba pod různými jmény recenze a pak se snažila tvrdit, že recenze odpovídají skutečnosti.

Zákazníci, kteří mají jakýkoli problém, se mohou s reklamací na nás stále obrátit a nemusí se bát nesmyslů, kterými je zde účelově konkurence straší.

• Přístup obchodu k zákazníkovi
    • Peníze mi budou po půl roce čekání vráceny
    • Komunikace (Když neustále vypisujete, rádi Vám odepíšou)
    • Nefungující zařízení

Tenhle obchod rozhodně nedoporučuji

Na začátku července jsem si zde zakoupila mobilní telefon Lenovo K3 note. Po dvou týdnech užívání se zařízení vyplo a nešlo znova zapnout, proto jsem ho odeslala na reklamaci. Po měsíci čekání jsem se ozvala co se děje. Prodlužovali týden na to další týden a tak to šlo po dobu tří měsíců. Poté jsem své zařízení dostala zpět a k tomu dárečky v podobě power banky a paměťové karty. Říkala jsem si, že se čekání vyplatilo a všem svým kamarádům, kteří se obchodu smáli, že jsou podvodníci, jsem oznámila svůj úspěch. O hodinu později, jsem však zjistila, že zařízení stále nefunguje. Proto jsem napsala e-mail, že žádám o vrácení peněz. Bylo mi odepsáno, že na to nemám nárok a musím čekat další měsíc reklamace. Samozřejmě jim měsíc, jak jsem předpokládala, nestačil. A teď v lednu jsem si zažádala o mé půl roku staré peníze a bylo mi vyhověno. Uběhly čytři dny a peníze stále nemám na účtu. Proto jsem psala znova, odepsali mi, že na to mají ještě 14 dnů čas. Takže teď čekám ještě týden a doufám, že se mi mé peníze vrátí zpět.

Reakce obchodu Mobilpolis

Dobrý den, za komplikace se moc omlouváme, peníze Vám byly již před vložením tohoto příspěvku vráceny.

• Skvělá kominukace
    • Skvělá cena
    • Nejde mi použivat mobil v krytu, když je na nabíječce
    • Nepřehlednost webu
    • Chtělo by ti i novějši prudkty Iphone

Koupila jsem si z toho Eshopu Iphone 5s ( už v srpnu), přišel nově zabalenej a vše bylo ok. Když se mi po týdnu rozbily sluchátka s ochotou mi paní po telefonické domluvě poslala nové. Jediné co tak mi dělá adaptér neplechu.
    Já jsem byla spokojená, přijemná paní a skvělá domluva. Nemám co vytknout.
    Doporučuji.

• PODVODNÍCI!

5. 10. Jsem podal telefon LG G3 do reklamace, protože nefungovala GPS ani mobilní internet - vše bylo způsobeno neplatným IMEI (telefon je určen pravděpodobně pro Asijský trh).

6. 10. Obdržel jsem potvrzení o reklamaci.

9. 11. Jsem odstoupil od smlouvy z důvodu nedodržení reklamační lhůty.

14. 11. Jsem obdržel potvrzení o odstoupení od smlouvy.

23. 12. Peníze stále nemám i přes neustálé urgence.

Rozhodně nedoporučuji, naprosto neseriózní podvodné jednání! Vzhledem k jednání této společnosti se obávám, že svoje peníze již nikdy neuvidím. Nenechte se podvést!

Reakce obchodu Mobilpolis

Upozorňujeme čtenáře těchto "recenzí", aby je brali s velkou rezervou. Všiměte si, že tato recenze je zcela anonymní. Tážeme se proto autora, proč neuvede cokoli, co by ho alespoň trochu identifikovalo? Naše reklamační oddělení funguje vzorně a určitě jeho funkčnost neodpovídá těmto lživým recenzím. Navíc se ani nesetkáváme se stížnostmi a reklamacemi závad, které jsou zde popisovány.

• Vynikající péče o zákazníky
    • Žádné

Super obchod, rychlé dodání, výborná péče o zákazníky.

• Podvodníci ! Posílájí rozbité telefony a vracejí zase rozbité telefony. Na reklamace nereagují. Nevrací ani zboží ani peníze !!!

Už nikdy

• Podvodníci!

Mobilpolis.cz, mobilplace.cz, BRD Company s.r.o, Kodela s.r.o. to je všechno stejný zdroj.
    Prodali mi vadný kus a reklamaci zdržují (už 3 měsíce), peníze nevracejí. Kdo se nechce nechat napálit, tak ať honem utíká pryč k jinému obchodníkovi.

• Neochotní vyřídit reklamaci
    • Domluvit se s nimi je opravdu děs

Koupila jsem si u nich telefon, asi po měsíci jsem ho posílala zpět, protože dělal ozvěnu (pokud mi někdo volal, slyšel svou ozvěnu). Když jsem volala co s mobilem mám udělat, než ho pošlu na reklamaci, paní u telefonu mě odbyla se slovy: "prostě to dejte do krabičky a pošlete nám to".
    Po asi třech týdnech mi telefon poslali zpět absolutně beze změny s tím, že obnovili tovární nastavení a všechno funguje. Hned druhý den jsem jim telefon znova poslala znova a od chvíle, kdy jim telefon dorazil, se neozvali. 33. den už jsem jim psala, vymluvili se, že čekají na nový díl, na což jsem já reagovala tím, že odstupuji od kupní smlouvy a chci hned vrátit peníze, které mi stejně poslali až skoro po 14 dnech.
    Obchod opravdu nedoporučuji..

Reakce obchodu Mobilpolis

Dobrý den, mrzí nás, že jste s reklamací byla nespokojena, bohužel technici bohužel opravu nestihli provést. Proto jsme Vám peníze ještě před napsáním tohoto příspěvku vrátili. Tím jsme vyhověli Vaší žádosti, nevíme proto, proč píšete negativní recenzi.

• .
    • koupil jsem telefon SONY Z2,po 3 tydnech sem ho reklamoval,dostal zpravu že do 30 dnu reklamace bude vyrešena!05.09.2016 stale nemam nic,dlouho trvalo než jim se dovolal-bylo mi řečeno že stratila se moja adresa(adresu nadiktoval)09.09.2016 zase volam že nic ne dostal,a už ani ne chci ten telefon ale penize spatky!zase slibily ze penize budou vráceny!Dnes (12.09.2016) jsem jezdil na adresu sidla firmy (Olšanská 55/5, 13000, Praha 3) tak žikla pani na recepce že žadny mobilpolis ne zna!!!

V ŽADNEM PRIPADE MOBILPOLIS NE DOPORUČUJI!!!!

• Absolutne nic
    • Mobil behem 6 mesice ctyrikrat na rekklamaci.
    • Stejny telefon zakoupeny u seriozniho obchodnika bez sebemensich problemu.
    • Posledni reklamace dokonce nebyla vubec uznana.
    • .
    • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vrele doporuciji se teto firme vyhnout velkym obloukem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naprosto otresny obchod, pouze ty nejhorsi mozne zkusenosti. nekomunikuji, neodpovidaji na maily, nersei problemy.

• rychlost,kvalita

super,doporučuji

• super, skvele, parada... presne jak ma byt
    • nevim o zadne

rozhodne doporucuji

• Rychlé dodání iPhonu.
    • Naprosto neprofesionální jednání v případě reklamace, už bych si zde nekoupil vůbec nic!!!
    • NEDOPORUČUJI

Zakoupil jsem zde telefon iPhone 5s. Dodání telefonu proběhlo bez problému. Po měsíci jsem objevil vadu displeje. Poslal jsem tedy telefon na reklamaci. Přišel mi zpět email, že reklamací vyřeší do 30ti dní. Uběhlo 35 dní a stále se nic nedělo. Když jsem tedy volal, měli vypnutý mobil. Na emailu mi bylo sděleno, že mám poslat své přihlašovací údaje na iCloud. Což jsem tedy neudělal a beru to jako něco nenormálního, aby po mě někdo chtěl mé údaje na iCloud !!! Přišel mi tedy email, že se mám odhlásit ze svého iCloud účtu, nic víc v tom emailu nebylo! Fakt super, uplně jsem věděl co po mě chcou. takže jsem se musel opět zeptat a bylo mi sděleno, že se mám odhlásit ze služby najít iPhone. To jsem udělal a čekal. Čekal, čekal, čekal.... až do 69. dne po mé reklamaci kdy už mi opravdu přetekly nervy a znovu jsem psal co se děje s mou reklamací. Odpověd jsem nedostal, takže jsem poslal žádost odstoupení od smlouvy s tím, že chci mít do 14ti dní peníze na účtu zpět. Přišly mi až dnes, 21. dne ale jsem rád, že už nemám s touhle společností nic společného!. Za mě tedy NEDOPORUČUJI ANI HOV*DU.

• cana
    • nevím o žádných

• Rychlost dopravy, komunikace a cena.
    • Problém byl pouze s tím, že je povinné si nastavit adresu příjemce na kterou mi pak balík šel i přesto, že jsem si nastavil pobočku pošty na které jsem si chtěl balík přímo vyzvednout, ale to je detail.

Velmi rychlý a levný.