• Prvni objednavku jsem musel zrusit, ac pri objednavani bylo skladem vice jak 2ks mobilu, ale zbozi uz jsem nedostal-vyrobce nedodaval.

• rychlé a spolehlivé dodání

dobrý

• Nákup z pohodlí domova,cena zboží
    • na žádné jsem nepřišel

Cena zboží,rychlost dodání zboží,až na chybějící návod v češtině,ale po upozornění mi byl obratem zaslán.V celku jsem spokojen.

• Přijatelné ceny,přehledný a rychlý nákup.
    • Slabiny nemá.

Spolehlivý nákup,ceny jsou nižší než jinde.

• Zboží je levnější než jinde.

Zde je možné koupit kvalitní zboží za výrazně nižší ceny. To je hlavní výhoda.

• relativne priznive ceny. Obchod znam uz delsi dobu a vim, ze se nemusim bat v nem neco objednat.
    • byla by dobra lepsi komunikace se zakaznikem ohledne objednavky - temer tyden jsem o objednavce nic nevedel.

spolehlivy obchod.

Dlouhá dodací lhůta u zboží uvedené jako skladem k dodání mě velice sklamala !!!

• Možnost osobního převzetí zboží.
    • Zboží, které jsem si vybrala bylo u Vás nejlevnější.
    • Nevím o žádných.

Zboží jsem objednala v pátek s tím, že je skladem na prodejně (2 a více kusů ihned k vyzvednutí), opoledne jsem měla 1 zmeškaný hovor, když jsem volala zpátky nikdo to nezvedal, v pondělí jsem volala na prodejnu (jiné číslo) jak to vypadá - toto zboží prý není a nebude. O minutu později mi volal někdo z jiného čísla (to, které volalo v pátek), že zboží mám připravené k vyzvednutí, kdy přijdu. Ptala jsem se zda se jedná o vtip, ale i přes nedůvěryhodnost jsem si ho nechala do druhého dne zarezervovat. Raději jsem zvolila jiný obchod a považovala jsem za slušnost jim to oznámit a rezervaci zrušit - žádné z uvedenýc čísel včetně toho z kterého mi volali nikdo nezvedal. Dělá to na mě pochybný a nedůvěryhodný dojem.

• ceny
    • interiér kamenné prodejny

• Rychlost a spolehlivost

Super nákup

• nefér jednání při reklamaci

při první reklamaci mě obvinili, že vada byla způsobena vkládáním neověřených apk., což v žádném případě nebyla pravda, nicméně telefon resetovali, fungoval.
    Po půl roce přestal nabíjet a přesně po 30ti dnech se mi z reklamace vrátil s tím, že jsem si sama poškodila usb konektor, reklamaci neuznávají, oprava je možná pouze mimo záruku a je nerentabilní....super....myslím, že po takový sprše asi spoléhají na to, že se člověk přestane mít chuť bránit....bohužel si myslím, že dokazování toho, že jsem používala jen správnou nabíječku a že jsem si nic sama nepoškodila je ztracená věc.
    Ale mobilky už nikdy!

• Dobrá cena, kvalita.
    • Uvádí, že má na skladě zboží, které ve skutečnosti nemá.

Lepší dojet do Prahy a koupit zboží, které fyzicky vidím a opravdu je, než objednat, týden čekat, pak si zavolat a zjistit, že zboží není. S minulými nákupy jsem spokojen. Poslední mě zklamal.

• Rychlost dodací lhůty
    • Komunikace při potvrzení objednávky

přijatelná cena, rychlost dodávky... To mluví za vše!

• rychlost, dobré ceny

• rychlost, spolehlivost
    • nevím, nemá žádné

• NEKUPOVAT !!!! TELEFONY Z ŠEDEHO DOVOZU
    • TUPCI !!!

Kupte si telefon v 1m.cz :-)

• Přijatelné ceny
    • Nekvalitní telefony
    • Neochota personálu
    • Komunikace typem, vysmíváme se vám
    • Špatné informace

Poprvé jsem telefon reklamovala po měsíci (nezobrazoval fotky v galerii), to reklamace proběhla v pořádku.
    Po druhé jsem se na prodejnu obrátila s reklamací, že telefon nepřijímá vůbec paměťovou kartu a úplně mi ji zničil, že jsem si ani fotky nemohla dát z ní do počítače (karta byla nepoužitelná). Jelikož podle záručního listu mají dáno, že se záruka prodlužuje o dobu reklamace zboží. Tak jsem měla ještě pár dnů k dobru, než mi skončí záruka. To ještě byli ochotní a jakmile jsem ji řekla, že i baterku jsem si musela měnit, jedno sluchátko nefunguje od začátku, tak to celé začalo. Pán odešel a vrátil se s tím, že mi to nemůže vyreklamovat. To jsem si nenechala líbit, ale on hned, že si mám koupit nový telefon, že tenhle už je stejně starý a prý kolik stál. Když sem mu řekla, že mě stál 5tis, tak to bylo, že to není zas tolik. No to se to povídá někomu, kdo nestuduje. Když sem je ho na něco ptala, tak byl neochotný jen se po usmíval.
    A nejsem jediná kdo s nimi má špatné zkušenosti. Naši známou zas poslali hledat jejich sídlo společnosti (bylo to když přejali internetovou doménu mobilky.cz asi před rokem a kousek). Navíc pán nebyl ani ochotný ji najít adresu, kde tato společnost sídlí s tím, že se na služebním notebooku nesmí koukat na internet a bylo vidět, že se rozhodně do sortimentu obchodu na internetu nekouká. Potom, co našla sídlo společnosti, tak jí hlídač sdělil, že ti majitelé tam byli jen jednou a taky není jediná kdo je tam hledá, jelikož je na ně uvalená exekuce. Tak je jela sprdnout do obchodu, co jí dávají mylné informace, že jistě není jediná kdo tam jel a jistě museli vědět, že tam ta firma už není. A "ochotní" pánové se jí jen vysmáli. Proto nedoporučuji tuto prodejnu vyhledávat, budete mít akorát problémy.Tak si udělejte obrázek sami.

• Přehledný web a dobré ceny

Nakupoval jsem zde několikrát a vždy vše bylo vyřízeno rychle a k mé spokojenosti, mohu doporučit.