• Prosím všechny poškozené lidi od této společnosti, chystám se podat hromadnou žalobu, mám toho dost, telefon se mi rozbil, poslala jsem ho na reklamaci a nemám peníze ani telefon, něco bychom udělat měli

Žádost pro všechny poškozené

• koupil jsem si Iphone 5s .. měl být originál... po pul roce mi praskne sklo.. oukej.. chci to vymenit.. no a pak mi to přestane nabijet.. jdu do Istore.. tam mi řekl že pokud to chci u nich reklamovat musím mít spravené sklo.. až pak by se semnou tato pobočka bavila.. mno jenže 4,5 K tak to hodím na doporučení k borcovi co zpravuje mobili několik let.. zavolá mi po tom co ho rozebere.. že plomby nebyli originální ani šroubky nebily ... a problém není v konektoru ale přímo na základove desce. takže sem dostal nějakou čínskou kopii která byla navíc ještě nejspíš repasovaná..

naprosto nedoporučuji

• NIC
    • Proti je všechno. Dodáno jiné zboží a na domluvenou výměnu nereagují. Zboží si nevyzvedli a naprosto nic neřeší. Telefon jen zvoní a nic. Nezažil jsem horší obchod, než je tento. Nějaký dement, nebo svině prostě chce zbohatnout a je neschopný cokoli řešit. Jsou to hovada na hovada. Nic si tu nikdo nekupujte!!!!!!!!
    • Martin

• Prodávají neodborně repasované telefony jako nové, neoriginální příslušenství, rozbaleno, od ,,novoty" se známkami poškození jako uvolněný dipslej atd. Po 4 se opakujících reklamacích nemám ani telefon ani peníze, je měsíc po lhůtě a na maily ani telefon nikdo nereaguje.

Podán podnět na ČOI a rozhodně nedoporučuji !!!

• dobrá cena, ale to je tak asi jediné
    • obchod nedoporučuji:
    • problém s vyřešením reklamace (5x reklamovaná stejná vada - neuznali) podán podnět na ČOI
    • -reklamaci řeším už téměř rok

S tímto obchodem nechci mít nic společného.

• telefon přišel bez folie bez nabiječky ktera by pasovala atake s prsklinkou na zadni straně krytu telfon absolutně nezvedaji nedoporučuji opravdu nikomu

rozhodně nedoporučuji a nenalette jim

• Cena a hodnocení heurekou !
    • Kundy ,který neuznávají reklamaci , posílají použité přístroje po opravě a cení je jako nové !
    • Dva stejné telefony koupím oba dva nefungují a záruku zamítají . NEDOPORUČUJI ! V mé blízkosti plno dalších lidí ,kteří mají potíže ! Zmr***

NE- Neodpovídají ,nezvedají , neřeší
    ANO- PODVÁDĚJÍ ,KRADOU ,ŠIDÍ

• Pět dní jsem čekal na dodání telefonu , který byl proklamovaný jako "SKLADEM". Před hodinou telefon přišel . Na krabičce byla nedbale nalepená samolepka,kterou jsem sloupl apod ní nápis NOT FOR SALE ! U telefonu zástčkapro ASIJSKÝ TRH, tedy v Evropě nepoužitelná. A při pokusu o spuštění telefonu se ihned po zapnutí telefon vypne s oznámením , že baterie je NEPLATNÁ ( zřejmě neoriginální ). Telefon v obchodě nikdo nezvedá , takže kromě vrácení zboží podávám podnět s nafocením důkazních podkladů na Českou obchodní inspekci.

V žádném případě nedoporučuji !

• Ahoj telefon jsem mel za dva dny doma a jsrm spokojeny je to bezva firma a vazim si toho.mejte se.h.
    • .

Ok a super,rychlost,kvalita..

• Rychle dodání při nákupu.
    • Nereagovani na mail s první reklamaci. Reklamace proběhla v servisu Apple výměnou za nový přístroj. Při druhé výměně za nový přístroj kontaktování obchodu mailem, bez odpovědi. Po telefonu slibeno řešení situace a kontaktování. Nikdo mne již nekontaktoval. Nyní řeším právní cestou.

Nedoporučuji tento e-shop. Při prvním problému žádná komunikace a výsledek je zapojeni právníka. Ušetřeni par stovek korun a podpora malého soukromnika se mi pekne vrátila zpět.

• rychlost dodání objednaného zboží
    • Mobilní telefon byl zabalený ve větší krabici a chybělo kvalitní zajištění proti nárazům.

Doporučuji obchod

Pokud máte dovolenou nebo víte, že nebudete brát telefony ani neodpovídat na emailx v době mobilních a internetových komunikací, bylo by dobré vložit na strányk nějaký baner nebo informaci.

• Možná to byla náhoda, ale dodání do 24 hodin přes poštu jsem ještě nezažil:-)
    • Všechny náležitosti k výrobku dodány......

Tento obchod jsem navštívil prvně, protože měli můj hledaný produkt v nejlepší ceně a udělal jsem dobře.
    Tento obchod jsem si dal do záložek :-)

• spolehlivost
    • přehlednost
    • rychlost nákupu
    • málo podrobné informace o výrobcích

slušný - doporučuji

• rychlost dodání, korektní jednání

doporučil bych jej z důvodů ceny, rychlosti dodání

• příznivá cena
    • nevím

Doporučuji tento obchod

• Pokud je zboží skladem,tak zboží bylo brzy dodáno.
    • Za telefon na 2sim karty super cena.
    • Ke zlepšení by mohlo dojít v informování
    • o pohybu zboží, kdy bylo zboží vyexpedováno.

Zboží bylo pěkně zabalené a dodáno v pořádku na druhý den po objednání.
    Telefon zatím testuji, funguje, jsem spokojená a doufám, že by byl i takový přístup obchodu mobil-point v případě, kdyby byla nutná reklamace zboží.