• mobil v pořádku došel a je zatím bezchybný
    • balení neobsahovalo žádný manuál ani datoví kabel, který má být součástí....

dobré ceny

• nízká cena
    • telefony nejsou určeny pro ČR,
    • prodej bez originálního záručního listu,
    • bez českého návodu

Kupující nemá jistotu, že kupuje to, co skutečně požaduje.

• Levné, velmi levé
    • Mobil dorazil bez českého návodu. Všechno v polštině!
    • Balení bylo nekompletní!
    • Oznámení reklamace naprosto bez reakce!

Nedoporučuji. Vyhněte se tomuto obchodu. Je mnohem lepší připlatit a mít tak objednané zboží v pořádku. Ta nejistota je hrozná. Mohu jen doufat, že mobil bude fungovat a nebudu jej muset reklamovat.

• rychle dodani
    • rychla reakce pri reklamaci
    • produkt nebyl urcen pro cesky trh

Telefon prisel vcas, ale se spatnou nabijeckou (urcenou pro UK) a diskutabilne zabaleny. Po reklamaci mi bleskove poslali nahradni reseni. Nic mene nikde predem neupozornili ze misto malicke cestovni nabijecky budu mit obrovske heblo. (nabijecka pro UK (ktera je sama o sobe vyrazne vetsi nez pro CR) + redukci do ceske zasuvky ktera je taky dost velka)

• velmi špatná zkušenost
    • absolutně příšerná komunikace
    • zdlouhavá reklamace
    • neseriózní jednání

objednala jsem si před Vánoci mobil zelený sony ericsson, pod stromečkem jsem rozbalila ale černý, poslala jsem ho zpět, protože nebyl podle objednávky, nikdo se mi neozýval, jednali se mnou jako s hadrem,uplný nezájem, musela jsem sama jim stále telefonovat. dnes je únor a konečně mi připsali peníze na účet, ale pouze jen za telefon!!!!to že jsem s tím měla spojené náklady za poštovné jak když mi ho posílali i jak jsem jim ho posílala zpět, tak to mi nevrátili.

stejný majitel jako www.dobirkamobil.cz

• Nespolehlivost.

3.12.večer jsem odeslal objednávku na telefon který je skladem-doručení do 48hodin.Dne 9.12,mi telefonicky oznámili že telefon nemaji a ani žádný nepřišli.Ještě tedˇ uvádějí telefon skladem.

• rychlost dodání
    • Balení přišlo poškrábané, nebyl v něm vůbec návod jednání s firmou nic moc a balení neobsahuje vůbec originální záruční list od výrobce. Je v něm pouze záruční list firmy.

Většina věcí špatně

• pro rychlou dopravu asi...pres PPL ;)
    • bajecna komunikace :D
    • paradni ceny
    • nevedel jsem jestli jsou ceny bez DPH nebo s..JSOU S DPH ;)

nevedel jsem jestli me dojde cihla nebo mobil :D:D:D ale nakonec me dosel mobil (nastesti):D

Rychlá komunikace a jednání. Zboží došlo velice rychle - max. spokojenost

• dfhg
    • fgh