přehledné stránky
    příznivé ceny
    vstřícnost
    zásilka dorazila přesně dle info od majitele

• Maximální spokojenost !!!

• Přehledný eschop
    • Doporučuji

Doporučuji. Jana

• Super komunikace
    • sdělení kdy bude zboží doručeno a kým
    • nenašel jsem

Objednal jsem kuchynský robot eta gratus, do tří dnu jsem ho měl doma. Jsem spokojený a určitě v obchodě nakoupím znova.

Týden po objednání produkt stále nedorazil. Na dotazy ohledně objednávky jsem nedostal žádnou odpověď. Následně jsem zjistil, že i celý eshop je nedostupný. Jsem rád, že jsem nezaplatil předem. Zboží jsem si nakonec objednal u někoho jiného.

Jedná o nespolehlivý eshop, kde s Vámi nikdo nekomunikuje. Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu ML Elektro

Děkujeme za Váš názor. Ohledně Vámi objednaného zboží jsme Vás kontaktovali naší zákaznickou linkou. Bohužel jste ani jednou nezvedl telefon. Následně Vám byl odeslán email ohledně Vaší objednávky. Jinak naše stránky jsou stále v provozu. Budeme se těšit na další objednávku.

Tým MLELEKTRO.CZ

• Překvapivě rychle vyřízena objednávka

Velmi dobrá zkušenost s obchodem. Reagovali velice pružně.

• Velmi výborná komunikace.Velká spokojenost.Určitě doporučuji.

• Super komunikace
    • Zboží co jsem si objednala již neměli skladem, ale hned mi volali a nabídli mi zboží lepší kvality za cenu původní objednávky
    • Rychlé doručení - do druhého dne doma

Žádné

Kuchyňský robot mi byl doručen do dvou dnů. Vše vpořádku, DOPORUČUJI

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

skvěla komunikace!

• Koupil jsem Citrusovač Catler CP 8010 za příznivou cenu.
    • Rychlé vyřízení objednávky a dodání.
    • Drobný nedostatek v kompletací dodávky výřešen emailem za jeden den, což velice oceňuji. Není to běžné.
    • Zatím nic.

Obchod rozhodně doporučuji.

• komunikace

• Po objednávce se mi již nikdo neozval, telefon není na www připojen, na mail nikdo nereagoval. NEDOPORUČUJI.

Konkurence ? :)

• ŽÁDNÉ
    • Uvádí skladem, ale ve skutečnosti zboží nemá a ani není schopen dodat.

Reakce obchodu ML Elektro

Bohužel Vámi objednané zboží jsme měli na skladě v určitém počtu. V době Vaší objednávky jsme bohužel doprodali poslední kus a tedy jsme nebyli schopní vykrýt Vaší objednávku. O celé informaci jsme Vás informovali a snažili jsme Vám nabídnou jiný model. Tímto se Vám ještě jednou omlouváme. MLELEKTRO.CZ

• Výborná komunikace
    • Nejlepsi cena