• Zbozi neposlali, telefon neberou

• Žádná komunikace obchodu, neinformuje o stavu objednávky
    • Zřejmě prodává zboží, které nemá, ačkoli v době prodeje bylo inzerováno jako skladem.

Po 14 dnech jsem neobdržel žádnou zprávu, kdy bude má objednávka vyřízena. Žádná komunikace...

• obchod nekomunikuje
    • obchod uvádí, že má zboží skladem, ale nemá
    • !!! VARUJI !!! před objednávkami v tomto obchodě

Písemná omluva na chybějící zboží na skladě.

• dobré ceny i sortiment, dobře zpracovaný internetový obchod, rychlé dodání

• Nekomunikují.
    • Neřeší problémy.
    • Prostě to nechají vyhnít.

Obchod nekomunikuje, objednávka již více jak 10 dní stále "visí" ve stavu "Nová objednávka".
    Tohle je klasický obchod stylu vyhajpovaných stránek s přehršlí zboží, barevných obrázků a slibů. Ve skutečnosti nic nemají skladem a jejich stránky jsou v podstatě navázaný na sklad ditributora(ů) a jenom s nějakou marží přeprodávají cizí zboží. Takže i když si objednáte něco tzv. "skladem" nic vám nepošlou protože to nemají. Hlavně nic neplatit předem!

Dobry.

• rychlost v jednání

Líbilo se mi doručení během druhého dne od objednávky a možnost platby v hotovosti při převzetí výrobku - ačkoliv šlo o velkou zakázku.

rychlost,spolehlivost

Všestranná spokojenost, dlouhodobá spolupráce, rychlost vyřízení objednávek, přijatelné ceny

• Levný i s poštovným

• Velice výhodné ceny
    • Příjemná komunikace
    • Široký sortiment

Nejlevnější glukometr na trhu
    Bleskové zaslání i když zboží přijde ze Slovenska
    Příjemná komunikace

Dobré a vstřícné jednání.

Obchod katastrofa, ani po 16 dnech zboží nedorazilo, nefunguje jim přihlášení na zákaznický portál. Několikrát jsem zboží urgoval, zatím nedorazilo. Slečna na lince se diví, že jsem prvá, co nefunguje přihlašování d o sekce zákazníka. No už nikdy více..

• rychlé vyřízení objednávky

Nemohu napsat nic, zboží nebylo ani odeslané. 10 dnů uplynulo.
    Nelze hodnotit. Čekám na doručení.

• Ušetřený čas s nakupováním
    • Vadí mi, že nelze využit Českou poštu s možností doručení na p oštu.Jsem přesvědčena o tom, že mnoho lidí dojíždí do práce a nemá kdy vyzvednout zásilku kurýrem a podobnými přepravci.

Obchod funguje výborně, odbavení a přeprava má menší problém s časem.

• Vzhledem k dopravě ze Slovenska je nutno počítat s delší dodací dobou. Pokud se s tím počítá, je to OK. Nesmí se objednávat na poslední chvíli, ale s předstihem.

• přehledné stránky
    • dobré ceny