• Možnost vyzvednutí na pobočce, příjemná obsluha, dobrá cena.

Rozhodně doporučuji

• Rychlost, vstřícnost, profesionální přístup.

• sortiment
    • neshledáno

dobrý obchod...

Nákup bez problémů.

s obchodem jsme byla spokojena až na termín dodání.

Reakce obchodu Mironet.cz

prověřovala jsem Vaši objednávku a od nás odešla hned následující den od objednání, problém se vyskytl u dopravce, který měl v termínu před Velikonocemi výpadek databáze a zásilky se zdržely. Omlouvám se za zpoždění, ke kterému došlo.

Věřím, že příště bude již vše v pořádku.

S pozdravem, Hanka, tým Mironet

• V rámci JM regionu příznivější ceny než většina ostatních, možnost osobního odběru bez poplatku a s parkovacím místem, ale hlavně že neotravují s reklamami typu Alzák, při nichž jsem si při úprku od televize už jednou srazil palec.

• kamená prodejna v místě

• Záruka rychlého a kvalitního nákupu. Dobrá cena.
    • Neřekl bych slabina, spíše, že by se hodil bonus, který někteří jiní prodejci tohoto notebooku nabízeli.

Doporučuji.

• Osobní odběr, showroom, ochotná a znalá obsluha

• Pro mne dostupnost prodejny pro osobní odběr zboží.
    • Žádné.

• velky sortiment dobre ceny
    • nevim

Doporučuji tento obchod. Mám s ním dobré zkušenosti.

• Zboží jsem kvůli vadě vrátila ve 14denní lhůtě (pečlivě zabalené) a hned druhý den jsem měla všechny peníze zpět na účtu.

• bezproblémové vrácení zboží
    • malý sortiment HD satelitních přijímačů (vzhledem k tomu, že bude ukončeno na Skylinku SD vysílání bych očekával větší nabídku)

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Na rozšíření nabídky neustále pracujeme. Již brzo bude velice mnoho nových zajímavých HD přijímačů.

Budeme se těšit na Vaše další nákupy.

• informace o produktu a průběhu nákupu

Rozhodla cena a informace o průběhu nákupu (chtěl jsem elektronickou licenci k software, ale u konkurence jsem minulý rok musel na prodejnu, aby mi ji vytiskli!, tady bylo předem uvedeno, že bude doručena elektronicky ihned po zaplacení).

• Sortiment, ktery jinde neni. Prijatelne ceny
    • Lepsi komunikace se zakaznikem

Obchod je fajn, vyrobek vracim protoze v popisu produktu nebyla uvedena verze vyrobku. Na strankach jsem se nikde nedocetl jak vrattit zbozi ve 14 denni zakonne lhute.

Reakce obchodu Mironet.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Informace k odstoupení od smlouvy ve 14ti denní lhůtě uvádíme v nákupním řádu: https://www.mironet.cz/info/nakupni-rad+dc11/

Samozřejmě produkt můžete vrátit na naši centrálu v Holešovicích s fakturou a číslem účtu. Případně na některé z našich poboček.

• Mam to blizko :-)

Bohuzel bylo na adapteru videt ze ho uz nekdo pouzival. Navic nedrzel kabel v zastrcce, po zapojeni proste vypadaval, coz mi prislo dost nebezpecne Ale povedlo se mi to nastesti celkem jednoduse upravit tak, aby se adapter pouzivat nechal. Dojem trochu rozpacity, ale zbozi vracet nebudu.

Reakce obchodu Mironet.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Samozřejmě nebyl náš záměr Vám dodat rozbalený produkt, prověřovala jsem na skladě a přišel nám takto rovnou od dodavatele. Omlouváme se tedy za rozpačitý dojem, který ve Vás nákup u nás zanechal. Věřím, že příště již bude vše v pořádku.

Kdyby byl jakýkoliv problém se zakoupeným zbožím, neváhejte ho samozřejmě reklamovat.

• výdejna v mém městě

na pohodu

• + široké portfolio
    • + velké množství IT položek skladem
    • + osobní odběr bez čekání
    • + pěkný showroom notebooků, mobilů a dalšího
    • + přijemné prostředí a lidé
    • - mohl by být větší showroom
    • - u některých produktů zlepšit popisky na webu
    • - jinak nic :o)

Příjemný nákup u IT specializovaného obchodu/eshopu i servisu s možností osobního odběru na mnoha místech.

• doprava zdarma
    • vecerni dodani
    • super cena
    • delsi doba dodani zpusobena expedici ze skladu dodavatele

kvalitni obchod