• Super přístup. Hezké balení. Úžasný tisk

• velmi osobní přístup a ochota

Celkově velká spokojenost, dokonce jsme dostali i dárek, což potěší 2x :)

Skvělá kvalita, komunikace a krásný dárek navrch.

• Skvělá nabídka.
    • Kvalitní potisk
    • Slabší kvalita materiálu.

Obchod se skvělou komunikaci a rychlým dodáním.cca 4dny .

• Perfektní kvalita potisku
    • Perfektní komunikace s firmou
    • Možnost použít mnou dodaný obrázek o velkém DPI (800+)
    • Perfektní balení produktu

Neměl jsem nikdy zkušenost s potiskem na tričko. Chtěl jsem vytvořit tričko s opravdu velkým obrázkem s oblíbeným motivem.
    Je velice vzácné setkat se s takto PRO ZÁKAZNICKY orientovanou firmou. Jsem opravdu náročný zákazník co se týče kvality výsledného provedení.
    Jakmile dorazilo tričko (mimochodem nádherně zabalené rovnou připravené někoho obdarovat :D), byl jsem překvapen kvalitou potisku i samotného materiálu trička.
    Rozhodně jste získali dalšího spokojeného zákazníka :D

Opravdu málo firmám jsem ochoten napsat i hodnocení... Vaše firma si to rozhodně zaslouží.

Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků

• Velmi kvalitní tisk
    • Velký výběr druhů textilu
    • Dárek k objednavce

Objednala jsem sobě šaty s vlastním potiskem a přítelovi tričko s vlastním potiskem. Obojí vypadá úžasně, potisk je opravdu kvalitní a barvy krásné. Přišlo i krásně zabalené, s milým průvodním dopisem a slevou na další nákup, takže to mohu dát rovnou pod stromeček. Navíc dekuji za dárek, který byl u objednávky - dvě kšiltovky se stejným potiskem jako máme na textilu. Není co vytknout. Určitě objednám znovu.

• rychle , přehledně, online z domu

nevýhoda z mé strany žádná ,vše v pořádku.

Děkuji za skvělé provedení potisku a za dáreček. Mám z něj radost.

S nákupem jsem byla moc spokojená. Výborná orientace na webu, velmi rychlé dodání, tričko přišlo krásně zabalené a s osobním vzkazem. Provedení trička je kvalitní a krásné. Rozhodně se do tohoto obchodu budu vracet.

• Krásně zabaleno

• Opravdu rychla spoluprace,tisknuty motiv krasne doupraveny,aby vse bylo perfentne na svem miste a v dokonale kvalite a jeste s dareckem.Mohu jen doporucit!

Rychlá komunikace, nabízená vysoká kvalita zcela odpovídá dodanému zboží. Kultivovaně zabaleno. Dobrá cena. Skvělá komunikace. Rychlé dodání. Mohu jedině doporučit.

• kvalitní a krásný potisk
    • dobrá komunikace
    • příjemný materiál oblečení

Individuální přístup k zákazníkovi. Odborníci. Ochota. Rychlost. Kvalita. Pečlivost. Výborná komunikace.

• Rychlý

• Rychlé dodání, perfektní komunikace, nádherně zabalené a ještě jsem dostala super dárek, který jsem nečekala. Trička jsou kvalitní a potisk perfektní. Vše předčilo mé očekávání.

Pěkné provedení potisku triček, hezky zabaleno

• Kvalitně provedený internetový obchod

výborná práce !! doporučuji !! Skvěle zabaleno , vynikající materiál, rychlé dodání,komunikace ! děkuji

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.