• nabíjí zboží, které hledám

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nabízeným zbožím i službami. Velice rádi Vás opět obsloužíme.

• super dětské oblečky
    • zajímavá cena
    • vyhledávání dle velikostí

• Ušetrí čas

S pozdravem Minišatník.cz

• Oblečení pro nedonošené děti.

S pozdravem Minišatník.cz

• Zasílá pouze přes Českou poštu.

Obchod doporučuji, rychlé a srozumitelné jednání. Bezvadné zboží.

Reakce obchodu minisatnik.cz

Dopravu řešíme s velice spolehlivou dopravní firmou GLS.

• nízké ceny

S pozdravem Minišatník.cz

• Vše v pohodě, doporučuji.

Mám jediný problém, kupovala jsem pláštěnky podle věku (klukům je 3 a 5 let), ale přišly mi dvě stejné pláštěnky s naprosto neodpovídajícím věkovým určením 3-8 let. Mému 5-letému synovi jsou krátké rukávy a i pláštěnka mu je nad kolena. A to je na svůj věk malý a drobný. Toho rozmezí jsem si nevšimla, je to samozřejmě nesmysl stejná velikost pro 3 a 8-leté dítě. Nechápu. Samozřejmě TO NENÍ VINA OBCHODU, proto jim dávám výborné hodnocení, je to vina výrobce.

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. pláštěnky již od této firmy nebudeme nikdy nakupovat.
    Rádi vás opět obsloužíme.
    S pozdravem Minišatník.cz

• v klidu domova si vyberu zboží, je dobře označené rozměry a info o stavu oblečení
    • nevím

jsem spokojena s obchoden, dopravu ruší snad jen dodání nespolehlivé pošty.

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nabízeným zbožím. Velice rádi Vás opět obsloužíme. Doprava je řešena poštou, jelikož pro Vás zákazníky chceme udržet co nejnižší cenu poštovného a jiní dopravci ji bohužel v takové ceně nenabízí :-(

• pohodlný nákup z domu
    • levnější než v obchodě

obchod je přehledný,spolehlivý,doporučuji

• rychlost kvalita

S pozdravem Minišatník.cz

rozhodně doporučuji. Krásné oblečky, rychlé dodání

• pěkné věci za levno
    • dává tam nekdy nemoderni,spíše vždy vse prochazim a vybíram ty nejlepší kousky

Shrnula bych jej dobře.Najdu tam vždy hezké kousky ;)

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jelikož se jedná o second hand,není v našich silách mít jen zboží podle poslední módy,každý má možnost najít si co se mu líbí. Vzhledem k tomu,že je to Váš první nákup u nás,věříme,že i příště si vyberete,jen to nejlepší,rádi Vás opět obsloužíme.

S pozdravem Minišatník.cz

• Výběr v klidu z domu, ceny zboží spíše vyšší, ale poměrně rozumné ceny poštovného.
    • Žádné zásadní, jen zboží poslali obyčejným balíčkem, který se nedá dosledovat a doručení tak trvalo poměrně dlouho.

Reakce obchodu minisatnik.cz

Dobrý den,děkujeme za vaše hodnocení. Jen nám není jasné zda jste opravdu hodnotila náš obchod. Vzhledem k tomu,že průměr ceny jednoho vámi pořizeného oblečku byl 40,-Kč...je tato cena vysoká? Vaše platba za nákup dorazila 10.6.hned 11.6. jsme balíček odeslali doporučeně,bohužel jste mylně uvedla směrovací číslo(což si můžete v objednáce ověřit) balíček byl směrován na jinou poštu a tím pádem se o den opozdil,jinak by Vám byl 12.6. doručen a ne až 13.6.
    Hezký den přeje Minišatník.cz

• super ceny¨
    • velký výběr¨
    • kvalitní zboží

vybrala jsem si stránky obchodu náhodně a nelituji
    pěkné věci, které vždy odpovídají obrázku
    určitě doporučuji ostatním

S pozdravem Minišatník.cz

• výběr v pohodlí z domova
    • velký a hezký výběr

Byla jsem spokojená,jak s dodáním tak kvalitou akorá jsem měla objednávku nad 1500Kč a musela jsem peníze poukázat na účet takže jsem měla trochu strach,ale vše dopadlo dobře a já byla spokojená.

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás vaše spokojenost i důvěra.
    Bohužel u objednávek nad 1500,- bylo nutné nastavit platbu předem. Zákaznice si naobjednaly spoustu oblečků na dobírku,balíček nevyzvedly a nám se zboží vrátilo zpět. Cena poštovného nebyla malá,obal a čas,který musíme trávit přichystáním oblečků a opětovně zpětně zatřídit...vznikala nám tak nemalá finanční škoda...děkujeme za pochopení. rádi Vás opět obsloužíme.

S pozdravem Minišatník.cz

• Dobrý výběr, hezké zboží, nízké ceny

S pozdravem Minišatník.cz

• zboží přesně odpovídá popisu i mírám
    • uvítala bych větší sortiment

Mohu jen a jen doporučit, co jsem objednala, to dorazilo ve stavu odpovídajícímu popisu, čisté, úhledně poskládané a zabalené.

S pozdravem Minišatník.cz

• nízké ceny, rychlé dodání

S pozdravem Minišatník.cz

• oblečení je jako nové, pěkné, levné
    • na nic jsem nenarazila

přehledné, velký výběr oblečení v zadané velikosti

S pozdravem Minišatník.cz

• nízké poštovné, zboží odpovídá popisu i velikostně sedí, navíc informace ze strany obchodu, který den zboží odesílají
    • nemohu říci

rychlé a spolehlivé jednání, zboží v bezvadném stavu. Nakoupila jsem zde na doporučení mé sestry, rozhodně doporučuji.