• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

mximální spokojenost

• Rychlost vyrizeni objednavky,ale bohuzel jsem objednala malou velikost ,ale pani me nabidla vetsi velikost,kterou nam usiji podle nasich rozmeru.
    • O zadnych nevim

Pani je moc mila a ochotna,

• zboží, které jinde neseženu
    • doporučovala bych, aby na internetu byla Chybí mi ukázka názorného použití s pejskem. Nedokázala jsem si to přesně představit, jak budu pejska v klokance nosit a nevěděla jsem jakou velikost mám objednat, chybí mi tam nějaká velkostní tabulka.

Jinak se mi to líbí.

Reakce obchodu Minipes.cz

Děkujeme za váš názor. V popisu u zboží jsou ale velikosti klokanek vždy uvedeny, tak jak je uvádí výrobce. V případě nejasností, je možné nás vždy kontaktovat.

• Věděla jsem co chci a to jsem si objednala.
    • Zboží splnilo moji představu.Byla jsem spokojena i s kvalitou zboží.
    • Musela jsem čekat na dodání zboží.

Když víte co chcete,seženete to.

Přehlednost a souhlasí velikosti tabulek,které obchod udává.

spokejenost

• Doručené tašky na psi měly jiný rozměr, než udával popis zboží na stránkách - jsou menší. Potřebovala jsem tašku na dva malé psy, ale ti se bohužel do jedné tašky nevejdou, protože je menší než udáváno. Vracet je nebudu, nestojí mi to za ty starosti,ale už si u tohoto obchodu neobjednám.

Reakce obchodu Minipes.cz

Děkujeme za váš názor, i když není pravdivý. Rozměr tašek je v pořádku. Nevím zda měříte vnitřní, nebo vnější rozměr. Také musíte počítat, že když máte jednu tašku zimní - zateplenou, bude prostor o malinko menší, protože je tam teplá látka, ale jsou jen milimetry. Letní taška je prázdná. Ale jinak určitě velikost sedí. Pokud se vám tam pes nevejde, mohla jste nás kontaktovat a tašku bez problému vrátit, ale nikdo se nám neozval.

• Kvalita provedene prace

Doporucuji

Chtěla jsem dřívější termín dovozu zboží než mi uvedli. Bez problémů jsme se domluvili a zaslali zboží tak jak jsem potřebovala. Velmi ochotní. Mohu jen doporučit.

• velký výběr, rozumné ceny
    • Nenašla jsem.

neváhala jsem při rozhodování. Měli přesně to, co jsem potřebovala.

• daji se koupi spolecenske oblecky to je skvele

• Vše co potřebuji mají
    • Žádné

Super obchod s velmi ochotnou paní

• nákupní limit

Reakce obchodu Minipes.cz

Děkujeme za vaši reakci.Ale nepatří bohužel nám. Náš obchod žádný nákupní limit nemá, nejste omezen žádnou udanou částkou.

• Přehlednost nabídky
    • Obstojné ceny
    • Výborná komunikace

Vstřícné jednání.Paní báječně komunikuje.Vše proběhlo jak mělo.Možná by neškodily přesnější fotografie oblečků.Na pejskovi na obrázku vypadala bundička teplejší než ve skutečnosti je.Třeba vyfotit obleček ne jen z venku,ale i zevnitř.

• Přehled veškerého zboží,možnost nákupu přes internet
    • o žádných nevím :O)

Jsem s vaším obchodem spokojená, doporučovala bych každému.

• - přehledné uspořádání nabídky
    • - perfektní komunikace

Je evidentní, že na prvním místě je snaha maximálně uspokojit požadavky zákazníka. Obchod vřele doporučuji.

• zboží za přijatelné ceny, přehlednost stránek

přehlednost stránek, výběr zboží, batoh na malého pejska ovšem nesedí, špatný střih, musela jsem si ho doma přešít a přizpůsobit

• přehledné stránky, rychlá dodávka, bezvadná komunikace

určitě doporučuji

• Super komunikace
    • Rychlé jednání
    • Super zboží

Celkově jsem spokojená, jak už dlouho ne.. Zboží přišlo hned a komunikace byla parádní.. :-) Jenom doporučuji!!!!!!!!!!