Příjemná komunikace,rychlé odeslání,určitě bych ho doporučila ostatním,já jsem spokojená.

Reakce obchodu Mimimanie.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení.Budeme se snažit dělat vše aby jste i nadále byly spokojeni.

Velmi dobrý

Reakce obchodu Mimimanie.cz

• bohatý sortiment, příznivé ceny, rychlé vyřízení

Mohu jen doporučit

Reakce obchodu Mimimanie.cz

• Po prvním nákupu nemohu posoudit hlavní výhody
    • Zatím jsem žádné nenašla

Velmi dobrý obchod

• okamžité odeslání zboží

Reakce obchodu Mimimanie.cz

dobrý přístup, přehled na stránkách, dobré ceny

Reakce obchodu Mimimanie.cz

Nakoupila jsem zde pro nízkou cenu zboží.Nakupovala jsem zde poprvé, vše proběhlo v pořádku a rychle.

Reakce obchodu Mimimanie.cz

• skvělá komunikace se zákazníkem, ochota, rychlost dodání
    • o žádných nevím

prima obchůdek i ceny

• perfektní komunikace

mohu jen doporučit

• nákup přes mimibazar- levnější poštovné

Reakce obchodu Mimimanie.cz

• Příjemná a rychlá kumunikace.
    • Nevím.

Obchůdek měl zboží přesně podle mé představy a za fajn ceny.
    Příjemná komunikace a informovanost o dodání zboží.
    Určitě všem doporučuji.

• komunikace

doporučuju, dodací lhůta byla delší, ale obchod informoval o zpoždění

Reakce obchodu Mimimanie.cz

• zobží si nejde prohlédnout detailně

za příznivou cenu slušné zboží a rychlý bezproblémový obchod

Reakce obchodu Mimimanie.cz

Rychlé jednání,včetně dodání,možnost výběru pladby a spolehlivost.

Tento obchod jsem doporučila známím,jsem moc spokojená s komunikací a rychlostí
    děkujeme

Reakce obchodu Mimimanie.cz

Objednala jsem si dětský notebook, Byl celý poškrabaný a po otevření špinavý!!! Mám ho na vánoce, tak doufám, že půjde??? Připadá mi, že není rozhodně novej!!!!

Reakce obchodu Mimimanie.cz

děkujeme za vaši reakci. Určitě nejste první kdo si stěžoval na poškrábáni čínských hraček. Protože spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě jsme se rozhodli s tímto dodavatelem nepokračovat ve spolupráci. děkujeme že vašimi podněty nám pomáháte zvyšovat kvalitu našeho zboží a služeb. Nicméně zboží jste samozřejmě mohla a to bez udání důvodů vrátit.

• Rychlé
    • Nemusím z domu:-),žádná fronta...žádný stres...
    • Slabiny nevidím žádné pokud máte internetbanking,kvůli placení, je to pohoda.

Jsem dlouhodobě nemocná takže nemůžu lítat po obchodech.Tady si v klidu "nakoupím" a zboží mě dovezou až domů.SUPER!!!Doporučuji dál!

• Široký sortiment

• Skvělá komunikace
    • vstřícnost
    • rychlost reakce na objednávku

Skvělá spolupráce, určitě obchod doporučuji, ceny odpovídající kvalitě, velký výběr zboží

Reakce obchodu Mimimanie.cz

• - pěkné ceny za krásné věci
    • - nic

- opravdu přijatelné ceny
    - skvělá komunikace
    - rychle vyřízení objednávky
    - rychlé dodání zboží
    - pro tyto přednosti bych tento obchod doporučila ostatním a jsem přesvědčená, že ani můj nákup nebyl poslední.