• Podrobný popis výrobku
    • Informace o objednávce
    • Všechno zboží není na skladě a musí se objednávat odjinud.

Kdo si chce počkat, je to skvělý typ obchodu.

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Přestože máme spoustu dárků skladem, nachází se v naší nabídce i speciální zboží, které je dostupné pouze na externím skladě. Dodací lhůta je u takového produktu vždy uvedena a zpravidla do 10 pracovních dnů může zákazník své zboží očekávat. V tomto případě je dodání zboží prodlouženo z důvodu právě probíhajících vánočích svátků.

Děkujeme za pochopení a věříme, že i přes vzniklé komplikace budete s nákupem v našem obchodě spokojena

V balíčku mě čekalo hned několik milých překvapení - krom objednaného zboží, které bylo absolutně v pořádku, jsem dostala několik malých dárečků - a to vždy potěší :-)
    Komunikaci a ochotu hodnotím na výbornou, můj balíček se sice někde zdržel, ale paní, se kterou jsem komunikovala, byla velice milá, vstřícná a pohotová, takže vše nakonec dorazilo včas :-)

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme velmi rádi, že zboží v pořádku dorazilo a že jste s nákupem v našem obchodě spokojena.

Přejeme Vám hezké Vánoce

• Žádné odpovědi na e-maily.
    • Nevím, kde se právě nachází má objednávka, protože mi to nebyl nikdo schopen říct.

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Velmi nás mrzí jakékoli negativní hodnocení. Ke každé objednávce přistupujeme s maximální péčí, aby byli všichni naši zákazníci s nákupem spokojeni a v dobrém si na náš obchod vzpomněli. O to víc nás trápí tato reakce, protože dle našeho názoru není objektivní. Objednávka byla učiněna s platbou předem, která byla na náš bankovní účet připsána po 12 dnech. V 10. den, kdy zákazník provedl platbu, nám přišel email s prvním (a zatím i posledním) dotazem, zda jsme již peníze obdrželi. Ihned jsme reagovali, že platbu zatím neevidujeme a požádali o její upřesnění. Uvedli jsme také, že zboží bude expedováno zpravidla do 3 pracovních dnů od přijetí platby. Nyní je 12. den od objednávky zboží a reakci jsme zatím neobdrželi... Na základě tohoto hodnocení se aktuálně snažíme zjistit, zda má zákazník o objednané zboží stále zájem, či bude chtít objednávku stornovat a peníze vrátit.

• přibalí malé dárečky navíc:-)

• netraduční a zajímavý sortiment
    • nabízí, co nemá na skladě

• Je tu nabídka = tipy pro dárce, který si neví rady.
    • Některé zajímavosti, které se běžně neprodávají.

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Děkujeme za hodnocení, vážíme si Vaší spokojenosti.

• měli zboží, které se mi jinde nedařilo sehnat
    • vstřícný skladník
    • mizerná komunikace (v mailu, že si mohu vyzvednout objednávku, nebyla žádná zmíňka o tom, že si musím domluvit čas vyzvednutí)
    • velmi omezená možnost vyzvednutí (v Praze)

Dobu přípravy zboží nemohu hodnotit, údajně jsem se trefila do inventury.
    Se zbožím jsem spokojena, ale když jsem se po hodinové cestě přes Prahu dozvěděla, že jsem si měla čas vyzvednutí předem dohodnout (o čemž v mailu o vyzvednutí nic nepíšou), tak můj pocit rozhodně pozitivní nebyl. Skladník ale naštěstí v areálu byl, narozdíl od paní v telefonu byl velmi příjemný a neměl žádný problém mi zboží předat.

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Velmi se omlouváme za vzniklé nedorozumění. Naše pobočka v Praze 9 je velkoobchod, proto jsou jeho možnosti, jako výdejního místa, omezené. Z tohoto důvodu uvádíme v popisu objednávky i v samotném potvrzení zakázky našimi obchodníky informaci, že osobní odběr v Praze 9 je možný pouze po předchozí telefonické dohodě, aby mohl být zákazník odbaven bez zbytečného prodlení a v čase, který mu bude vyhovovat. Doufáme, že se toto naše nedorozumění vysvětlilo a pevně věříme, že další nákup již proběhne ke vší spokojenosti.

• Je myslím srovnatelný s jinými obchody.
    • Trochu drahé poštovné.

Vyhrála jsem poukázku ,tak jsem si objednala.Byla jsem s objednávkou spokojena.Navíc jsem dostala dárek,který potěšil.Obchod bych doporučila.