Našla jsem zde tašku, kterou jsem už nemohla sehnat nikde jinde, čímž mi obchod udělal velkou radost. Díky!

• Ochota a vstřícnost
    • Bohužel, dopravcem byla Česká pošta a ta opět "nezklamala". Byla jsem celý den doma, protože balík měl být dodán do ruky, ale doručovatel se ani neukázal. Toto nabyla moje jediná špatná zkušenost s Českou poštou.
    • Balík jsem si musela vyzvednout osobně na poště. Katastrofa.Shodou okolností v tentýž den jsem naprosto bez problémů obdržela jinou zásilku od PPL. Pokud možno si proto vybírám e-shopy, které mají, kromě České pošty, i jiné doručovatele.

Až na dopravce Českou poštu, bylo vše prakticky dokonalé.

doprava zdarma, skvělá komunikace, krásné zboží za super cenu

Po objednání zboží, na které je na internetu několik reklam a po potvrzení objednávky mi bylo sděleno, že dané zboží nelze dodat a objednávka byla stornována.

• Spolehlivost
    • Hezky zabalene

• Rychle vyrizeni i poslani zbozi

• Nekomunikace

Vice jak tyden nekomunikace neni rozhodne jeden den! Nedoporucuji

• Obchod nekomunikuje, na maily nikdo neodpovídá a telefon zvedne soukromá osoba, která tvrdí že byla mimo, čemuž už dost věřím. Celé je to hodně podezřelé.
    Na to že máme objednávku za 30tis. bych si představovala jinou komunikaci.
    Objednávku jsem nucena zrušit, už ani nevěřím že by přišla.

Reakce obchodu LIVING T&W s.r.o.

Obchod provozujeme již 7 let a vždy se zákazníkem vycházíme a zboží dodáváme jak je domluveno.
    Zboží jste objednala a bylo Vám zasláno emailem potvrzení o přijaté objednávce., kde byla konečná cena. Poté jste chtěla objednávku změnit na což máte právo a bohužel z časových důvodů jsem se 1 den k odpovědi nedostala.
    Ta soukromá osoba, který Vám vzala mobil byla jednatelka společnosti a opravdu mimo není a vyprošuji si takové napadání.

• Ok

• Doprava zdarma

• Zboží je dodáno velmi rychle a v originál balení.

Nakupovala jsem v obchodě zatím pouze jednou, ale ráda se budu vracet. Vyhovujeme mi upozornění na e-mail o termínu doručení zásilky + krátká doba doručení = do 3. dnů (balíček byl odesílán na Silvestra), snížená sazba u balného (týká se pouze menších zásilek) - zboží dorazilo včas i s doklady naprosto v pořádku.

spokojenost

• Skvely vyber tasek reisenthel
    • doprava zdarma
    • rychle doruceni
    • dobra komunikace

Doporucuji, nakup byl bez problemu, rychly a za dobrou cenu

• Velký výběr,dobré ceny,rychlost odeslání.

Jsem spokojena našla jsem zde vše co jsem a chtěla a za výhodné ceny.

• spolehlivost

• rychlost,spolehlivost

• Nikdo jiný tak kvalitní a pěkné pláštěnkove pončo nenabízí
    • Žádné

Velmi ochotní,měla jsem menší problém s doručením z mé strany,proto jsem se s manažerem obchodu spojila telefonicky a byla jsem moc spokojena s ochotou,vstřícností.Ještě jednou moc děkuji a určitě budu nakupovat častěji.

• zboží skladem
    • dobré ceny

Skvělá komunikace a rychlé dodání.