Jeden z mala obchodu, kde si obchodnik vazi zakaznika :)
    Vsem doporucuji!

• Zboží jsem objednala 20. ledna. Teprve 29.ledna mi napsali, že byla objednávka odeslána. Dnes (1.2.) objednávka zatím nedoručena. Na mně opravdu málo komunikace a dlouhá doba čekání.

• široký sortiment a přijatelné ceny v porovnání s obchody,nabízejícími obdobný sortiment
    • Interier odběrného místa v Malešicích by mohl být více prosvětlen.Celkově jinak uspořádat regály v přední části prodejny(brání přístupu světla z ulice) a učinit přitažlivější-zajímavější rozložení Vámi nabízeného zboží v regálech.

AKVARISTIKU "MIGU" KAŽDOPÁDNĚ DOPORUČUJI!

V kamenné prodejně možná OK, ovšem internetová podoba silně pokulhává za běžným standardem, se kterým se setkávám. Zákazník není informován o dění v pozadí, tedy proč není objednávka vyřizovaná, jaké její části již jsou dostupné a které ještě zbývá obstarat. Moje zkušenosti mne osobně odrazují od příštího obchodu, ale snad se polepší. Držím pěsti.

Reakce obchodu Akvaristika - MIGA

Dobrý den, posílal jsem Vám změnu stavu objednávky, kde jsem Vám psal zprávu a nabízel náhradní řešení místo jedné položky, která byla 3 týdny nedostupná přímo u výrobce.

• možnost osobního odběru na Praze 10
    • velké množství nezatříděného zboží - tím pádem nižší přehlednost internetových stránek

• Osobni odber
    • Vyborna obsluha na prodejne Praha 10
    • Ceny
    • Vyber znacek
    • Ziva zvirata na prodejne
    • Trosku neporadek na prodejne

Urcite nakoupim i priste a doporucuji!
    Web je dost spatny, neprehledny, spatne se filtruji polozky podle vlastnosti

• - rychlé dodání
    • - slušné jednání
    • - velký sortiment zboží za super ceny
    • - možnost osobně vyzvednout v Praze, dobrá dopravní dostupnost

• Rychlost a cena
    • Žádné

Výborný obchod

• Zboží nebylo připraveno na prodejně. Když jsem si přišla zboží vyzvednut, tak ho slečna teprve hledala po prodejně a dokonce některé mé objednané zboží neměli na prodejně. Přišel mi mail s tím, že mám částečně připravenou objednávku, vše mělo být skladem a omluva či nabídka jiného zboží ze strany obchodu nebyla žádná. Jsem velice nespokojena s komunikací obchodu! Více už v obchodě nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Akvaristika - MIGA

Dobrý den, jak uvádíte, tak jsme Vám poslali zprávu, že zboží je částečně připraveno s uvedením které zboží zboží nemáme. V eshopu skladovou dostupnost uvedenou nemáme, ta jste nemohla vybírat zboží skladem. Pokud zboží máme skladem, objednávku potvrdíme jako připravenou. Pokud ne, tak zboží dostaneme během pár dnů a potom dáváme vědět. Ve zprávě Vám bylo napsáno, že skladem nemáme box, který jste chtěla, ale že máme případně klec.

• Rychlost a rady

Rychlé a korektní jednání

• Přestože prodejcův dodavatel neměl skladem čerpadlo, které skladem měl mít, tak prodejce poradil adekvátní náhradu, takže jsem terárium měl bez čerpadla jen snesitelnou dobu.

Z mého pohledu je to prodejce, který ví co prodává a o čem hovoří a já si z obchodu odnesl vše potřebné.

• rozumné ceny
    • osobní vyzvednutí zboží poblíž mého bydliště

• Neschopnost dodat objednané zboží
    • Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Akvaristika - MIGA

Zákazníkovi jsme psali zprávu jak to se zbožím vypadá. Bohužel dodavatel dočasně zboží neměl a v prodejně jsme ho také neměli o čemž jsme informovali.

• možnost osobního vyzvednutí
    • nízké ceny
    • milý prodavač v kamenné prodejně

Obchod jednoznačně doporučuji, jeden den večer jsem zboží objednala a hned druhý den odpoledne mi přišla SMS, že zboží je připraveno k vyzvednutí :-). Neuvěřitelná rychlost a jako bonus k tomu příjemný pán na prodejně. Nemůžu nic vytknout, určitě to nebyl můj poslední nákup zde.

• seriozni pristup, rozumne ceny

Některé produkty v nabídce nemají skladem a objednání trvá dlouho

• Skvělá dostupnost pro osobní odběr
    • Velký výběr za dobré ceny
    • Nepřijímá karty při vyzvednutí zboží z internetové objednávky, ale ostatní zákazníci platit kartou mohou???
    • Dlouho trvá než prodavač vytiskne všechny dokumenty při vyzvednutí objednávky - toto by chtělo zefektivnit

Objednané zboží zatím nedorazilo.

Velmi cenově příznivý obchod.
    Rychlost dodání.
    Bezproblémová komunikace.

Perfektní komunikace s obchodem, velká ochota a vstřícnost.