Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

MHM

MHM
97%
Zákazníků doporučuje obchod
Za posledních 90 dní
Ověřeno zákazníky

Diskuse MHM

Ptejte se na cokoliv, co Vás zajímá ohledně obchodu MHM.
Pamatujte na to, že za své příspěvky nesete zodpovědnost. Vyvarujte se prosím nepodložených informací a vulgarismů, takové příspěvky mohou být smazány. Provozovatele serveru za diskuse nenese zodpovědnost ani neručí za pravdivost prezentovaných informací.

Diskutovat o obchodu MHM mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se

Příspěvky emailem

Pro příjem příspěvků emailem, klikněte na tlačítko "Přihlásit".

Nalezeno: 3 příspěvků (zobrazujeme 1 - 3)
Avatar uživatele

Jerry.b

, 0b
přidáno 21. března 2011

Jana: Dovolím si vám překopírovat z našeho eshopu takové doporučení jak se šperky zacházet:
_______
Nejrůznější parfémy, líčidla a laky na vlasy, tedy obecně kosmetika, kterou chcete zkrášlit svoji osobnost, působí nepříznivě na vaši bižuterii. Chemické látky, které jsou v nich obsažené, mohou narušit a v horším případě i poškodit povrchovou úpravu bižuterie. Používáním těchto prostředků zkracujete životnost vaší bižuterie.

Pokud se chystáte do společnosti, je vhodné provést nejprve veškeré kosmetické úpravy a až následně se bižuterií zkrášlit

Naopak při návratu domů, je vhodné bižuterii odkládat jako první. Nejlépe do vhodných boxů nebo etují. Náramky a náhrdelníky pak ukládejte na speciální stojánky nebo háčky. Při svlékání byste totiž mohli poškodit nejen bižuterii, ale také svůj oděv.

Bižuterie nepatří do vody, je proto žádoucí ji před koupelí odložit. A to nejen doma ve vaně, ale i v bazénu nebo u moře. Chlór, sůl i vonné koupelové oleje bižuterii znehodnocují.
_____

Pochopitelně je to šperk, byť s povrchovou úpravou, ale i tak to neznamená, že je odolný proti všemu. Jedinou vyjimkou jsou šperky z titanu, z chirurgicke oceli, které vydrží mnohem víc. Ale je to tím, že je to v podstatě "železo".

S pozdravem
Z. Egrtová
MHM

Avatar uživatele

Jana

, 0b
Jeřišno
přidáno 19. března 2011

moc se mi líbí postříbřené výrobky a chtěla bych se zeptat má-li někdo zkušenosti s jejich odolností co se týče povrchu kovu. Nezmění se po čase? Odolávají např. prstýnky běžnému mytí apod.? Kdysi jsem si koupila výrobek AVŠAK JINÉ FIRMY o kterém tvrdily, že je postříbřený a po čase byl ošklivě olezlý:-(. Nebo bych si měla koupit raději šperk, chci-li se tohoto vyvarovat? Předem díky za odpověď.

Avatar uživatele

leon55

, 0b
přidáno 17. března 2010

Obchodík som si našla na e-shop Mimibazar.cz.Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s poskytnutou poradenskou službou i rýchlosťou dodania tovaru na Slovensko.Doporučujem obchod MHM i ostaným záujemcom o krásny a originálny šperk,či už Swarovski komponent alebo nemenej krásnu Preciosu.V nakupovaní v obchodíku budem pokračovať,pretože mám v ňom dôveru

Nalezeno: 3 příspěvků (zobrazujeme 1 - 3)