• Zboží nedodáno. Nekomunikují.

Ze začátku dobré jednání. Po zadání objednávky, rychlá komunikace přez email, ale po odeslání platby zboží nedošlo. Objednáno 23. 4. 2023 po dvou týdnech není možné se nikam dovolat, na maily nikdo nereaguje. Budu řešit na policii ČR.

• Při problémů okamžitě reagovali a zachovali se velmi vstřícně. To se jen tak nevidí, bleskurychle vyřídili moji žádost .
    • Žádnou nevím , naprosto profesionální a rychlé jednání, byla jsem mile překvapena.
    • Obchod doporucuji, férový obchod.

Obchod doporucuji.

• Žádná
    • Nekomunikují
    • Nevrací peníze za nedodanou objednávku

Na začátku listopadu objednán telefon, v prosinci pokus o kontakt, chtěla jsem zjistit, jestli zboží obdržím, ale email bez odezvy a vzkazy v hlasové schránce taktéž. Na konci prosince jsem poslala odstoupení od smlouvy a žádost o vrácení peněz, v lednu potvrzeno storno. V únoru jsem urgovala vrácení peněz, eshop se omluvil, že objednávka zůstala viset v sytému k vyřízení a že peníze obdržím. Je skoro půlka března a peníze stále nemám...

• Žádná
    • Nejsou schopni dodat nabízené zboží
    • Důrazně nedoporučuji!
    • Na telefon reagují až po písemné výzvě

Obchod od potvrzení objednávky a zaplacení částky nebyl schopen dodat objednané zboží, i když na webu tvrdí, že zboží dodá do 14ti dnů. Od 20.1. jsem k dnešnímu dni neobdržel objednané zboží ani mi nebyly vráceny peníze zpět.

• Rychlost dodani zboží
    • Rychlost dodani
    • 19. 7. 2022, 11:50, Otto Santner < [email protected]> napsal/a:
    • Dobrý den,ano akceptujeme vaše rozhodnutí a zašlete tedy číslo účtu pro ukončení odstopupení od smlouvy. Děkujeme a s pozdravem Metromobilteam DODNES NEMÁM PENÍZE!!!!!

Tento obchod nemohu nikomu doporučit. Mobil se po necelém roce pokazil, poslal jsem ho na reklaci - nepotvrdili prijem reklamace, nedodrželi lhůtu na vyjadreni k reklamaci, musel jsem se pripominat,volat,psat..po 14dnech mi zavolali, ze je nutna výměna zakladni desky.Opēt nedodrzeli zakonnou lhůtu 30dni , vypověděl jsem smlouvu a chci vratit penize-dodnes je nemám!!!!!

• nevhodné chování majitele obchodu

• všechno

je na prd