• 9
    • Kniha je poškozená.

Ačkoliv obchod uváděl, že kniha bude ve výborném stavu, je poškozená, má poškozený hřbet. Nedoporučuji!

Reakce obchodu Želví doupě

Dobrý den, můžete nás prosím kontaktovat ohledně této negativní recenze? Nepřišla nám žádná reklamace ohledně stavu poté, co jste zásilku převzali, a tak přesně nevíme, kde je chyba.

Markéta Přerovská, Želví doupě Mělník

Spolehlivý internetový obchod, ve kterém je radost nakupovat.

Kniha prišla veľmi rýchlo, bola som veľmi spokojná. Ďakujem, určite ešte niekedy objednám nejaké knihy...

Perfektní komunikace, pečlivě zabalené zboží, rychle zaslané, co víc si přát.

• Malé a proto najdete i vzacnejsi kousky
    • Vstricnost personalu
    • Snad inet. stranky.

Nakoupim jiste znovu.

• Výborný

Využívám rád..

• Dobré ceny, příjemné jednání
    • nevím

• Prostě v pohodě a pohotově
    • Nevím

Výborná komunikace, milá majitelka. Ještě jednou moc děkuji.

• dobrá domluva

• Rychle doručení. Osobní přístup.

• Velký výběr
    • Příjemné ceny
    • Rychlé doručení

• po zaplatení bez komunikácie

Musím povedať, že s týmto obchodom mám najhoršiu skúsenosť čo sa týka antikvariátov v CZ. Minulý rok trvalo dva týždne kým poslali knihy. Ok, bral som, ospravedlnili sa vzhľadom na chorobu, takže stane sa. Druhá objednávka tento rok. Objednal som, komunikácia ok až po zaplatenie. Zaplatil som a 5 týždňov nič, ani knihy ani peniaze ani odpoveď na dva maily čo sa deje. Nič. Nula bodov.

Na objednávku nikdo nereagoval, telefon jim nefunguje.

Reakce obchodu Želví doupě

Dobrý den, vidím, že jste nám napsala negativní recenzi. Nicméně také vidím, že jsme Vám již 6. února posílali zprávu na tento mail, že desku máte připravenou k osobnímu odběru. Možná se mail ztratil. Váš telefon také nebyl zvednutý. Deska je připravena neustále. Pokud o ni stále máte zájem, prosím, vyzvedněte si ji do konce tohoto týdne (máme otevřeno i o víkendu do večera). Telefon na webu je opatřen upozorněním, že je lepší poslat sms (v pracovní době tu většinou obsluhujeme zákazníky "offline" a nemáme úplně čas telefonovat.
    Pokud si raději přejete desku zaslat, stačí si vybrat jeden ze způsobů zaslání na našem webu.

Omlouváme se, že jsme Vám neposlali urgenci vyzvednutí, měli jsme nemocnou dcerku a nevyzvednuté zboží v rezervacích jsme neprocházeli.

• velmi sympatický obchod i personál
    • k obchodu náleží kavárnička - také doporučuji

Návštěva Želvího doupěte prostě patří k naší cestě na Mělník.
    Objednávali jsme knížky i přes e-shop, také naprosto v pohodě.

rychlost vyřízení objednávky

• Želví doupě je prostě boží. V podstatě se mě nestalo, že by někdy měli zavřeno. Jsou to nadšenci. Fakt parádní. Kolikrát se zastavím i když je Mělnické vinobraní, protože mají otevřeno.

• Vše ok

• Výborná komunikace
    • Dobrá cena
    • Spolehlivost - drží slovo a dohodu

Jednání rychlé, knížka perfektně zabalena a v deklarovaném stavu.