• Férový přístup,zboží sice do vánoc nepřišlo,ale nebyla to vina prodejce.

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme Kateřina za kladnou recenzi. Moc nás mrzí, že ste zboží do vánoc neobdržela, bohužel přepravné společnosti jsou před vánocemi moc vytížené, což jak píšete, neumíme ovlivniť. Přejeme všechno dobré.

• vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme Petra za vaše hodnocení.

• Super komunikace, rychlé dodání pO

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, těšíme se vaši spokojenosti.

Nemám žádné námitky vše bylo o.k.

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Moc vám děkujeme za kladnou recenzi. Přejeme všechno dobré.

• super komunikácia, ochota pomôcť, dobré ceny, skvelá doprava

E-shop musím vychváliť. Už som cez neho realizoval niekoľko objednávok a vždy bez problémov. Z mojich skúseností s daným e-shopom musím spomenúť, že som nemal jediný problém v komunikácii. Vždy mi ochotne poradia a pomôžu vybrať presne to čo hľadám. E-shop využívam pravidelne a zatiaľ som nenarazil na jeden problém. Balík prišiel vždy na čas, dobre zabalený a tovar 100%. Odporúčam (Y).

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení, snažíme se vyhovět našim zákazníkum ve všem. Jsme rádi, že ste s námi spokojen, přejeme všechno dobré.

• Rychlé vyřízení

Ještě jsme hoverboard nevyzkoušeli. Ale dobře zabaleno, dárek potěšil

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za kladnou recenzi, těšíme se s vámi.

Rychlá reakce na objednávku a následně platbu, odesláno bezprostředně. Zboží došlo v naprostém pořádku.

Skvělý přehledný obchod. Super komunikace. Potřeboval jsem více info k produktu, ochotně mi poradili a doporučili, co mám koupit. Dokonce jsem nakonec potřeboval nižší řadu, než jsem si původně myslel, tak jsem i ušetřil:-). Zboži skladem a o obratem expedováno.

• Dobrá, leč v případě sudu chybné foto.
    • Na vyobrazení je sud včetně namontovaného kohoutu. Ve skutečnosti byl kohoutek uvnitř a byl zřejmě přilepený k víku. Málem jsem dodávku nepřevzal, ale po zatřepání sudu se kohoutek uvolnil a já zásilku převzal. Poučení,: dejte do popisu, že si zákazník pomocí nástroje musí sud vyvrtat sám a namontovat, jinak uvádíte zákazníky v omyl!

Jinak dobré.

• Rozhodně nedoporučuji tento e-shop! Manžel si objednal kameru, ale nebyl s ní spokojený, a tak ji v den přijetí ještě zaslal zpět na adresu obchodu. Za 5 dnů volal do obchodu, zda mu mohou vrátit peníze a paní se odkazovala na účetní, která byla na dovolené. Za další týden volal znovu, paní mu slíbila, že peníze pošle. Dodnes ale nemáme peníze na účtu, a tak jdeme podat předžalobní výzvu a budeme to řešit s policií!!!

Nedoporučuji!!!

• Splňuje poměr cena/výkon
    • Video
    • Spousty a spousty nástavců
    • Vše komplet a v pořádku
    • za tu cenu ,není zde co dodat

Okamžitě po objednávce zasláno a následujícího dne mám vše doma ,dobrá komunikace a diskrétnost ,u mě nadmíru spokojenost

• ojednala jsem si vílu, to že mi přišla včas to je fajne, ale ta víla je odpornááá, je to dotáhlé z číny za pár korun a tady to tento obchod prodává za nekřes´tanské peníze ... zamyslete se vy v tom ochode co pracuteje a hlavně vedení ...

Hnus ...

• Poradili s instalací
    • Super ceny na kamerové systémy

Potřeboval jsem kamerový systém na firmu. Poradili, dostal jsem český návod, menu v češtině. Spokojenost a dobré ceny.