• Perfektní ochotný personál, okamžité jednání

Velice rychlé odeslání zboží, vynikající komunikace!

• Poškozené zboží

Objednali jsme s kamarády sisálový terč na šipky kamarádovi k narozeninám, když jsme terč rozbalili z krabice, tak krabice od terče byla už jednou rozbalená (to byla první divná věc), na krabici od šipek byl papírek s nápisem “poškodený sisal” (druhá divná věc), když jsme terč vyndali, tak na terči byly rýhy, vypadal jako kdyby ho už někdo používal, k terči jsme dostali i šipky to byla jediná nepoškozená věc, i když jedny šipky byly už rozbalené.
    Tragédie už odsud nikdy určitě nic neobjednáme a určitě nedoporučujeme.

• Objednávk zrušena ze strany prodejce
    • s oznámením, že zboží není skladem si hlavu nedělali, oznámili mi to až na dotaz
    • na vrácení peněz jsem čelal 5dní

• Nedorazila mi celá objednávka, která byla zaplacena
    • Peníze nevráceny

• výhoda

• Zboží jsem do této chvíle neobdržel
    • Měl to být dárek pro babičku - nevím, ale prostě nic nemám?!

Zboží jsem do této chvíle neobdržel.
    Měl to být dárek pro babičku - nevím, ale prostě nic nemám?!

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Dobrý den p. Jaroslav, je nam líto ale zboží od nas bylo hned vyexpedováno hned na prvni pracovně den po vasí obejdnávky, podle informací ze strany kurýra Vam zásilka byla doručována na druhy den od expedicím (24. 11. 2020 9:34 Zásilka se dnes doručuje.) a od tohoto data byla zasielka pripavena na výdej na výdejním místě (24. 11. 2020 15:47 Zásilku jsme doručili na výdejní místo.) od tohoto data čekala zasielka na vyzvednutí co jste neudělali tak byla doručena zpět do našeho skladu (4. 12 . 2020 8:43 Zásilku jsme vrátili odesílateli.)
    Rádi bychom byli kdyby bylo všechno v pořádku ale ovlivňuje Dorucování kurýrní společnosti PPL neumíme. Pokud jste uvedli správně čísla tak Vas kurýr urcite kontaktoval nejen telefonicky ale také formou SMS o termínu doručení.
    Věřte že tato Vasa skusenost s naším obchodem nás netěší neboť to vrhá špatné světlo na naši společnost a přitom to víme ovlivnit jen tim že použijeme inu přepravní společnost v boducnosti.
    Nas pracovně tym udělal vše proto aby Vam byl balik doručen včas tak jako stovkám jinych nasich spokojených zákazníků i když jsme aktualne maximální vytížení.
    Nemáme přesně informace o tom jak probíhala s Vámi komunikace ale pokud jste nas kontaktovali telefonicky nebo mailem tak telefony zvedáme připadne voláme zpět a na maily odpovídáme max na 2-3 den.
    V případě že nadále trváte na tom že jsme neudělali maximum což je v dnešní době možné kontaktujte nas telefonicky a informujte nás o tom.

S pozdravem a přáním požehnaných svátků

jednatel Silvester Kollár

Koupeno přes Heuréka. Po objednání dalekohledu jsem zjistil, že mi chtějí poslat toner do tiskárny. Dle vyjádření Heuréky zodpovídá za odkazy obchod. Prý měli špatný odkaz. Objednávka stornována. Snad jen jedno plus bylo, že vrátili peníze obratem. Jinak znechucení.
    Nedoporučuji obchod.

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Dobrý den p. Jan, omlouváme se ze nastala chyba při párování produktů. Ano jak jsme zjistili u Vasí obejdnávky odkaz jsme měli špatný a to i při čtyřech jinych produktech na našem eshopu kde k dnešnímu dnu máme přes 20.000 produktů.
    Chybám se nevyhneme při takovém množství a mrzí nás to ze toto Vas znechutilo. Denně pracujeme na tom abychom věděli nabídnout zákazníkům kvalitně produkty za dostupně a konkurenční ceny. Chyby jsme odstranili a doufáme že technika a lidsky faktor v budoucnu nezpůsobí znechucení ale spokojenost a dobrou zkušenost s naší společností o co usilujeme kazdým dnem a někdy i nocí.

S přáním pevného zdraví a požehnaných svátků

prodejny tím

meganakupy.cz

• Na zboží stále čekám. Že je před Vánoci chápu, ale toto⁉️
    • Špatná komunikace že strany e-shopu

Na zboží stále čekám. Že je před Vánoci chápu, ale toto⁉️
    Špatná komunikace že strany e-shopu

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Dobrý den p. Jakub, je nam líto ale zboží od nas byl hned vyexpedováno na druhy den 23.11.2020, podle informací ze strany kurýra Vam zásilka byla doručována na treti den od objednání (24. 11. 2020 11:22 Zásilka nebyla doručena z důvodu nezastižení příjemce. ) a od tohoto datumu byla zasielka pripavena na výdej na výdejním místě (24. 11. 2020 12:21 Zásilku jsme doručili na výdejní místo.) od tohoto datumu čekala zasielka na vyzvednutí co jste neudělali tak byla doručena zpět do našeho skladu (8. 12. 2020 10:01 Zásilku jsme vrátili odesílateli.)
    Rádi bychom byli kdyby bylo všechno v pořádku ale ovlivňuje Dorucování kurýrní společnosti PPL neumíme. Pokud jste uvedli spravne telefonní cislo tak Vas kurýr urcite kontaktoval nejen telefonicky ale také formou SMS o termínu doručení.
    Věřte že tato Vasa skusenost s naším obchodem nás netěší neboť to vrhá špatné světlo na naši společnost a přitom to víme ovlivnit pouze tim že použijeme inu přepravní společnost v boducnosti.
    Nas pracovni tym udělal vše proto aby Vam byl balik doručen včas tak jako stovkám jinych nasich spokojených zákazníků i když jsme aktualne maximální vytížení.
    V případě že nadále trváte na tom že jsme neudělali maximum co je v dnešní době mozne kontaktujte nas telefonicky a informujte nas o tom.

S pozdravem a přáním požehnaných svátků

jednatel Silvester Kollár

• Rychlost, spolehlivost,cena, výběr, kvalita

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za kladnou recenzi, těší nás vaše spokojenost.

Rychle dodání, super ceny
    Nic

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za kladné hodnocení.

• Spolehlivost

Děkujeme za hodnocení.

Příjemná komunikace, rychlá dodávka.

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, těšíme se s vámi.

Velký výběr, super ceny.

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Moc děkujeme za kladnou recenzi.

OK

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení.

Široký výběr zabezpečovací techniky za super ceny. Ochotný personál a rychlé doručení:-)

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme Robert za kladné hodnocení, sme rádi, že ste byl spokojen.

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za kladnou recenzi, přejeme všechno dobré.

+ Super obchod, rychlé vyřízení.
    -Nic mě nenapadá

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, těšíme se vaší spokojenosti.

Škoda

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme za kladnou recenzi, ať se vám daří.

Super obchod, skvělý přístup. Rychle vyřízení.

Reakce obchodu Meganakupy.cz

Děkujeme Robert za vaše kladné hodnocení.