• Naprostá nekomunikace a tristní doba čekání na jakou koli interakci, obchod nekomunikuje!!!!

Naprosto zkažené narozeniny!!! Týden dopředu jsem objednal zboží, vybíral jsem tak aby bylo vše skladem, ani po 4 pracovních dnech se obchod neozval! Tak jsem musel na rychlo vše přeobjednat!! Už nikdy více!!

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Vidíme, že Vás kontaktovalo naše zákaznické oddělení.
    Tým MedvidkoveHracky.cz

• Nejsou schopni napsat, že nemají barvu hračky.

24.9. Byla objednávka zaplacena, až po týdnu jsem volala proč zboží nepřišlo a bylo mi řečeno, že objednaná barva není skladem. Nikdo se neobtěžoval napsat, že není skladem. Odstoupila jsem od smlouvy a do teď jsem neobdržela platbu zpět. Co dodat, pokud to nezvládám nebudu podnikat.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Zajistíme, aby se Vaše informace dostala k příslušnému týmu.

Super obchod.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za milou recenzi a těší nás Vaše spokojenost s našimi službami.

Zboží ani po 3 týdnech od zaplacení nedorazilo

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat náš zákaznický servis.

• Výhodná cena
    • V obchodě byla nabízena akce DOPRAVA ZDARMA. Po objednání jsem stejně za dopravu platila z důvodu velkého balení produktu.

Místo vybraného produktu mi by doručen jako první dárek zdarma, který obchod nabízel. Nebyla dodržena dodací lhůta. Po kontaktování obchodu mi bylo řečeno, že produkt byl předán jiné dopravní společnosti než dárek zdarma. Přitom mi ji dovezla česká pošta a naprosto stejný kurýr, který dovezl i první balíček.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby.

Podívali jsme se Vaši objednávku a dopravu - poštovné máte 0,- Kč. Byl Vám účtován poplatek za manipulaci nadrozměrného zboží – ve vašem případě domečku. Vaše objednávka se skládala ze dvou balíků, které byly předány najednou v jeden den jednomu přepravci - co si umíte ověřit v e-mailu který Vám byl doručen - info o vyexpedování vaší objednávky - sledování jednotlivých balíků.

Omlouváme se jménem přepravce, že Vám byl jeden balík doručen v pátek a druhý následující pracovní den - v pondělí. O Vaší situaci jsme informovali přepravce.

• Velký výběr

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Poslouchám Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru.

Tým MedvidkoveHracky.cz

• přehledný nákup, rychlé doručení

Tým MedvidkoveHracky.cz

nádherné a pevné kusy krásných velkých hraček, úplně jako šité do MŠ

Tým MedvidkoveHracky.cz

• Rychlé doručení, k objednávce velmi hezký dárek :-)

Tým MedvidkoveHracky.cz

nenašla jsem kde mam uplatnit slevu a další vyrobek nešlo objednat, takže, abych platila za každou věc dopravu se mi nelíbí , nepřehledný . obchod je obchod, nafotíte a pak to zkresluje velikost a někdy i barvy

Tým MedvidkoveHracky.cz

• zboží dodáno až po opakované urgenci s omluvou že se čekalo na doskladnění

• Krásné hračky.

Dobrá komunikace s obchodem.

• Nekomunikují

Dlouhá dodací lhůta. Bohužel žádná reakce na urgenci,zda objednávku dodají. Pouze automatická odpověď, že dotaz vyřizují. Dodací doba byla 18 dnů. Na stránkách obchodu mají u zboží stavem 48 hodin.

Tím MedvidkoveHracky.cz

Objednal jsem si zboží, které psali, že mají skladem. Po zaplacení mi přišel email, že produkt skladem není. Po zrušení objednávky mi stále peníze nevrátili, teď přestali i komunikovat. Trvá to již měsíc a půl.

Zbozi v poradku prislo, ale na strankach slibovali ke zbozi darek. Ten nedorazil a obchod dale nekomunikuje. Doruceni take nebylo nejrychlejsi, trvalo tyden.

• Rychlé dodání, zboží bylo pečlivě zabalené, dorazilo kompletní, celkem jednoduchý návod k sestavení. Vše v pořádku, doporučuji.

Tyden cekam na zaplacenou zasilku,vybirali jsem hracku na darek, ktery byl skladem - tak aby prisel do 48 hod. Na mail reaguji automatickou odpovedi, ze se brzo ozvou. Telefony nezvedaji. Vikend se blizi, pak je nam darek k nicemu.

• Siroky sortiment, dobre ceny, rychle reakce a odeslani
    • Doprava s 123 Kuryrem
    • Vyber pouze jednoho prevravce

Zatím můžu hodnotit pouze to, že jsem objednal zboží 16. 7. 2023 a dnes 24. 7. 2023 nemám žádnou zpětnou vazbu...