• - bohužel obchod absolutně nekomunikuje - ani nezvedá mobil ani nereaguje na mail

nedoporučuji

• špatná komunikace, na zákaznickou linku se nelze dovolat
    • neodpovídají na emaily
    • při okamžitém odstoupení od smlouvy, nezasílají peníze v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky

velká firma, která by měla být flexibilní a vstřícná k zákazníkovi, bohužel se tak neděje

Dobry den,
    vase zbozi bylo predano reklamacnimu oddeleni,ktere posoudi kompletnost a funkcnost zbozi.Na vyrizeni odstoupeni od smlouvy mame dle vseobecnych podminek 30 dnu.Nemusite se bat,zakazniky neokradame a snazime se vzdy co nejrychleji vracet penize v teto lhute :) S pozdravem MDstore.cz

• - možnost vyzvednout zboží na prodejně zdarma
    • - jediný obchod, kde bylo zboží k dostání
    • - o žádných nevím

- možnost vyzvednout zboží na prodejně zdarma
    - jediný obchod, kde bylo zboží k dostání
    - velmi dobrá cena

• Obchod jsem chvíli hledal, mohlo by se zlepšit jeho značení.

Prodávající zdvořilí, požadované zboží přišlo brzy. Jen jsem obchod trochu hledal v areálu - mohlo by být lepší značení obchodu pro "natvrdlé zákazníky" :-)

• Rychlost vyrizeni i v predvanocni době

S nakupem telefonu jsem spokojena.Vse probehlo v poradku

• Velice ochotna slečna na telefonu.
    • Ochotne poradila,navedla.
    • Dekuji

Dobry obchod za dobe ceny.Mohu jen doporucit!

• Velmi špatně označené místo pro osobní odběr,poštovné140Kč, pouze jedna možnost dopravy za tuto vysokou cenu

Reakce obchodu MDStore.cz

Popis mista osobniho odberu mame uvedeny na nekolika mistech.V emailu s potvrzenim objednavky,v emailu s potvrzenim ze je zbozi pripravene.Na fakture.Dale je mozne v pripade problemu s orientaci v arealu nas kontaktovat na telefonnim cisle, ktere je dostupne na nasich strankach.Vetsina zakazniku nema s nalezenim vydejniho mista zadny problem.
    Moznosti dopravy mame 3 a ne jen 1.Dobirka Ceska posta,Dobirka DPD,Kuryr po Praze.
    MDStore.cz

• Cena.
    • Provozní doba výdeje zboží. Bez označení firmy nelze firmu na adrese dohledat, nikdo z okolí firmu nezná.

Nedůvěryhodný obchod, nedoporučuji.

Reakce obchodu MDStore.cz

Sklad máme ve velkém areálu kde je více firem.Přesný popis jak nás najít je uvedený na faktuře,v potvrzovacím emailu,ve všeobecných podmínkách,dále nás lze v případě problémů kontaktovat telefonicky a my Vás rádi navedem.

• Rychlost, spolehlivost, kontakt v místě odběru, zádný virtuální svět
    • Inzeruje nonstop telefonní kontakt, na který jsem se však o víkendu nedovolal

• Rychlost, jediný prodejce na trhu, který nabízel požadovaný výrobek.

Rychlost, flexibilita a ochota.

• hluchoněmého dopravce, který nekomunikauje při dodání zboží, takže buď tři dny 24 hodin čekáte, nebo to vzdáte

Standardní e-shop jako stovky jiných, zajímavé zboží, rozumné ceny, ale bohužel nešťastné napojení na dopravce, jehož řidič nekomunikují, takže nevíte kdy zboží přivezou.

Reakce obchodu MDStore.cz

K přepravě kurýrem využíváme velmi známou a kvalitní službu Messenger.S touto službou máme skvělé zkušenosti a osvědčila se jako nejspolehlivější. V tomto případě došlo k tomu že zákazník nebyl na uvedené adrese k zastižení a kurýr se zákazníkovi nemohl ani dovolat.Bohužel v takovém případě nemůžeme už více udělat,ačkoli bychom rádi.Děkujeme za recenzi.

• Zboží o kterém, jsem si myslela dle fota na webu, že je originál - nebylo uvedeno, že jde o ilustraci, dorazilo jako kopie z Číny a obchod o tom prý ani nevěděl...

- Dobrý cena - to je důvod proč jsem tu nakupovala
    - Obchod již dále moc nedoporučuji
    - nevědí co prodávají

Reakce obchodu MDStore.cz

I takové recenze si vážíme.V této situaci došlo k omylu,kdy u teto baterie chyběl popis,že se jedná o neoriginální baterii a ve spojení s náším skladem byla baterie bez ověření zaslána zákazníkovi.Uděláme vše pro to, aby se tato situace v budoucnu jiz neopakovala.Zákazníkovi bylo nabídnuto nekolik možnosti - zboží bezplatně vrátit a dostat peníze zpět a nebo si zboží ponechat a dostat jako omluvu od nás 5% slevu na další nákup.Ještě jednou se za tuto situaci omlouváme.

• Některé zboží je za výhodné ceny.

Doporučuji tento obchod.

Nízké ceny, ochotný prodejce, rychlá a kvalitní komunikace

• nejnižší cena na trhu
    • vstřícnost obchodu, při změně způsobu dodání zboží
    • bezproblémová a rychlá komunikace

obchod doporučuji, jsem se zbožím maximálně spokojená i s jednáním ze strany obchodu

• Výborná komunikace

• Příjemná komunikace
    • Velice rychlé vyřízení objednávek
    • Příznivé ceny
    • Skvělá přehlednost

Určitě všem doporučuji,naprostá spokojenost.