maxgarden.cz

Ověřeno zákazníky

Jak uživatelé hodnotili daný obchod?

• 95 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod maxgarden.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

wicca Dita

Přidáno: včera, 06:24

• levné zboží
  • vSTŘÍCNOST

Ještě jsem se neseznámila s kvalitou, protože zboří nedorazilo, ale ceny jsou skvělé a ochota velká.

Mikulka

Přidáno: 22. ledna 2015

• cena zboží.

dobrý obchod

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vámi přidané kladné hodnocení, kterého si moc vážíme a věříme, že i další nákup na našem e-shopu www.maxgarden.cz proběhne k Vaší spokojenosti. Udělené hodnocení nám pomáhá ke zkvalitnění našich služeb zákazníkovi, nebo dodávaných výrobků.

V případě jakéhokoliv dotazu, či požadavku se na nás kdykoliv neváhejte obrátit.

gizma28

Přidáno: 21. ledna 2015

• Rychlost,cena
  • nevím

kořen

Přidáno: 21. ledna 2015

Přehlednost nabídky zboží se slušnými cenami a z toho samého důvodu jej doporučuji i ostatním.

Přidáno: 20. ledna 2015

• Doprava Ceskou postou

Dobry az na dopravu zbozi

Přidáno: 19. ledna 2015

• Nemám žádné výhrady

Všem bych doporučila

Mirek K.

Přidáno: 17. ledna 2015

• Dlouhá dodací lhůta. Velice špatné zabalení balíku.