• Rychlé a příjemné jednání

• Rychlost komunikace a dodání zboží

Naprostá spokojenost. Vstřícní a pružní v jednání, zboží zabaleno nadstandardně kvalitně (ochrana proti poškození)

• rychlé doručení, objednání z domova

2x objednane matrace, 2x max. spokojnost, su zabalene precizne, cize aj keby doslo k pretrhnutiu igelitu, potahy a matrace sa nepospinia, lebo je tam niekolko ochrannych vrstiev. Ocividne myslia na to, ze prepravca s tym moze hadzat a kadejak zaobchadzat. Matrace su kvalitne. Obchod urcite odporucam.

• Rychlé doručení.

• rychlé vyřízení objednávky
    • perfektně zabaleno
    • kvalita výrobku odpovídá ceně

• vstřícné jednání, vše na 100 %

Obchod doporučuji. Přehledné stránky. Rychlé vyřízení objednávky a rychlé doručení zboží.

Kvalita produktu,cena,rychlost doručení.

• žádné upozornění o odeslání, ani na mail ani SMS

Nedodržují dodací lhůtu do 5 pracovních dní, kterou úvádí na svých stránkách.

Při odesílání vznikl problém, obdrželi jsme jiné zboží - okamžitě velmi vstřícně vyřešeno - takto si představuji jednání správného obchodníka, obchod vřele doporučuji.

• Rychlost vybavení - i když jsme objednali matrac na míru, doručili nám tři dny po objednání.
    • Komunikace - vše probíhalo rychle a věcně.

• Odporné poradenství
    • kvalita zabalení
    • dopravce

• Nečekaná rychlost, ačkoli matrace měla nestandartní rozměry

Spokojenost

• Velky vyber zbozi
    • Slevy
    • Zadne

Mohu jen doporucit

• Oproti jiným obchodům neuvádí nepravdivé údaje, hlavně, že je třeba zboží skladem, dodací lhůta velmi rychlá, kvalitní zboží a výběr ze široké nabídky. Po dlouhé době fajn internetový nákup, škoda, že takových není víc!!!!
    • nenašla jsem a nebylo ani třeba hledat

Pokud chcete kvalitní objednané zboží v bezkonkurenčně rychlém čase, tak není co řešit. Posl. dobou jsem se rozčilovala s jinými internetovými obchody dost a tento mě mile překvapil. Za mě palec nahoru a děkuji za bezvadné matrace.

• Kvalita
    • Zatím jsem žádné neobjevil

Obchod byl na úrovni akorát mne mrzí že dodavatelská služba ,myslím že to bylo PDL nechala táhnout i po předchozím upozornění,že je doma má 74 letá matka , do 4 patra těžkou matraci o rozměrech 200 krát 90 cm To je asi jediné mínus .

Pouze problém placení při dovážce zboží.Bylo uvedeno nesprávné telefonní číslo, takže se nedovolali a nebyla možnost platba kartou.

• Na heureka.cz matrace za 840 Kč a po rozklinutí za 5920 Kč? Neotravujte lidi svými podvody.

podovdníci