• Přehlednost
    • Nevím o žádných

Spokojenost.Obchod doporučuji.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní ohodnocení našeho obchodu i za Vaše doporučení. Budeme se moc těšit na Vaši příští návštěvu!

• perfektní zboží

super

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Verčo, moc děkujeme za pozitivní ohodnocení Vašeho nákupu. Máme radost, že zboží z našeho e-shopu splnilo Vaše očekávání a byla jste s nákupem spokojena. Budeme se určitě těšit na Vaši další návštěvu!

• Rychlá dodací lhůta

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní ohodnocení Vašeho nákupu - budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
    Krásný den přeje Marie

• Dobrý výběr a rychlost dodání.
    • Žádný jsem neobjevila.

Vřele doporučuji.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Jani, moc děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho obchodu! Velmi nás těší, že jste se zbožím spokojená a budeme se určitě těšit na Vaši další návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

Bohužel 3 košile měli jiné rozměry než v tabulce na webu, ale ostatní zboží bylo ok a obchod mi vyšel vstříc s výměnou a dostal jsem i slevu a proplacené poštovné. Dnes snad budou zasílat jiné košile, které mají rozměry uváděné v tabulce na webu. Super rychlá a vstřícná komunikace

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pevně věřím, že Váš druhý výběr už bude 100%-ní :). Ještě jednou se velmi omlouváme za nepřesnosti uváděné v tabulce velikostí a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• ...nakoupil jsem zde poprvé a již uvažuji o dalším nákupu...
    • ...nevím o žádné slabině...

...kvalitní zpracování zboží a perfektní vzhled...

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Romane, děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho obchodu - moc si toho vážíme a máme z toho radost! Budeme se určitě těšit na Vaši příští návštěvu!

výborná komunikace
    včasná dodávka
    vyhovující sortiment
    doporučuji zákazníkům

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Naďo, děkujeme Vám za pozitivní ohodnocení - velmi si toho vážíme a máme z toho radost! Budeme se určitě těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• elegantní bavlněné košile nedostupné v okolí mého bydliště
    • určení velikosti - košili CARISMA velikost M jsem oblékl, ale košili REDBRIDGE stejné velikosti chybělo k dopnutí knoflíků víc než 10cm

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Ano, velikosti jednotlivých dodavatelů liší (někdy více, někdy méně) a právě z tohoto důvodu veškeré zboží přeměřujeme a uvádíme tyto rozměry v tabulce, kterou najdete v popise u každého produktu. Je totiž zcela běžné, že některý kousek, který Vám skvěle padne bude označen jako vel. M, ale pokud pak vyzkoušíte jiný model od odlišného výrobce, budete možná potřebovat vel. L. Proto je opravdu důležité (zvlášť při nakupování přes internet) být 100% přesvědčen o správném výběru velikosti. A v případě pochybností jsme k dispozici jak na e-mailu, tak i na chatu, kde nás můžete s jakoukoliv žádostí kontaktovat.
    Těšíme se na Vaši příští návštěvu a věříme, že bude výběr šťastnější ;)
    Krásný den za MARY Fashion přeje Marie

• Tričko se velice líbilo.
    • Odpovídalo velikosti.
    • Perfektní domluva s doručovatelem o doddání.
    • Platba kartou.

Dlouho jsem scháněla podobné tričko v obchodě,ale až u vás se nám líbilo a také proto,že jsem to mohla konzultovat s dalšími zájemci.

Tentokrát to bylo perfekt,ale lepší by bylo poslat zboží někam do obchodu,kde by se mohlo i vyzkoušet,co jsem objednala.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Jarko, moc Vám děkujeme za pěknou recenzi a doporučení. Velmi si toho vážíme a máme radost, že jste se zbožím spokojena.
    Budeme se těšit na Vaši další návštěvu!
    Za MARY Fashion, Marie

• rychlé vyřízení objednávky

velký výběr zboží a rychlé vyřízení objednávky. Firma by měla více dávat na reklamunení skoro známa.
    A to je velká škoda,protože má široký sortiment.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho obchodu - jsme rádi, že jste byl s našim zbožím spokojen. Oblečení, které nabízíme si své příznivce najde vždy - tak jako si našlo Vás ;).
    Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další návštěvu.

• módní novinky
    • malé velikosti

výběr módního oblečení

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu i za doporučení. Velmi si toho vážíme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

• odlisnost zbozi.

jsem se zbozim spokojen,tento obchod doporucuji.K.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Karle, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho obchodu a také za doporučení ostatním zákazníkům. Velmi si toho vážíme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu MARY-Fashion.cz ;)

• přehledná nabídka

Vřele doporučuji všem.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho obchodu. Velmi si toho vážíme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
    S přáním krásného dne Marie

• rychlá komunikace, akční ceny, velký výběr odběrných míst.
    • nedostupnost některého zboží ve všech velikostech (případně informace u zboží, kdy bude dostupné nebo zda vůbec bude dostupné, odběrné místo za poplatek v Praze mi nevyhovuje. Jiné obchody mají odběr zdarma.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a také za doporučení. Objednávky z našeho e-shopu doručujeme zdarma již při nákupu nad 1200,- (PS: registrovaní zákazníci využívají příležitostné akce pro dopravu zdarma od 499,- a také pokud byste měla také zájem o informace o novinkách, akcích a doplnění produktů na sklad, doporučujeme se zaregistrovat - a navíc všechny další objednávky budete mít se slevou 5% ;)
    Krásný den přeje Marie

• zboží v jiném obchodě nebylo

výborná zkušenost
    zboží dorazilo rychle a v pořádku

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Jani, moc děkujeme za kladné ohodnocení a také za doporučení, kterého si velmi vážíme. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
    Krásný den přeje Marie

• Rychlost vyřízení objednávky, dobrý výběr a osobní přístup k zákazníkovi.
    • Nenašel jsem zatím žádné slabiny

Opravdu mohu jen doporučit.
    Kvalitní služby si dělají dobrou raklamu samy,nepotřebují tady samou chválu.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za kladné hodnocení a také za doporučení, kterého si velmi vážíme. Vaše spokojenost nás opravdu těší a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• absolutní rychlost dodání(druhý den od objednávky)
    • velice milá a ochotná komunikace
    • neznám

Košile byla pro manžela, odhadla jsem špatně velikost a první jsem vracela. Mohu jen chválit, protože jiná košile přišla ihned(bylo ji třeba na svatbu) a také finanční vyrovnání bylo rychle vyřešeno. Děkuji. Košile se všem líbila a tak mohu tento obcho všem doporučit.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, velmi nás těší Vaše spokojenost a moc si této zpětné vazby vážíme.
    Za celý tým MARY Fashion přejeme krásný den a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

• kvalitní značkové zboží za přijatelné ceny
    • nezjistila jsem

Doporučuji k nakupování. Opravdu souhlasí tabulky velikostí na objednané zboží, ještě se mi nestalo, že bych oblečení vracela. zboží je kvalitní a v běžných obchodech typu CA,KIK atd. takové určitě nenajdete. Ceny jsou přijatelné, je možné využít slevových akcí a stálá 5% sleva obchodu je příjemná:-)

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Miluško, Vaše kladné hodnocení i Vaše spokojenost nás velmi těší. Moc si vážíme toho, že jste si udělala čas pro ohodnocení našeho obchodu a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• Velký výběr, rychlost dodání.
    • O žádných nevím :-).

Mohu maximálně doporučit nákup v MARY Fashion dalším zákazníkům.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Alice, velmi nás těší Vaše spokojenost a děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Moc si Vaši zpětné vazby vážíme a budeme se těšit na další návštěvu!
    S přáním krásného dne, Marie

• Rychlost a dobrá komunikace.
    • Problémem je to, že velikosti nejsou u všech výrobců stejné, takže např. velikost L má u jednoho výrobce určité rozměry, ale u jiného jiné rozměry. Pakliže velikost nesedí, musí se zboží vrátit a objednat nové, což stojí čas i peníze. Nedokážu si představit, jak by se tento problém dal vyřešit. Ale nenazval bych to slabinou.

Byl jsem spokojen.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Ivy, a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás těší a co se týče nejednotnosti v označení velikosti, tak toto máme vyřešeno tabulkami s konkrétními rozměry každého produktu. Třeba se jednotného značení velikostí někdy v budoucnu dočkáme - do té doby musíme přeměřovat, aby měli zákazníci jednodušší výběr :). Mějte hezký den a budeme se těšit na další návštěvu!
    Za tým MARY Fashion, Marie